PUNTA PRIMA

Punta Prima leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, około 50 minut jazdy na południe od lotniska w Alicante i około 30 minut jazdy od lotniska wojskowego i pasażerskiego w San Javier w Murcji.

Położona przy plaży Punto Prima to duża mieszana urbanizacja apartamentów, kamienic i willi, około 5 kilometrów na południowy zachód od Torrevieja.

Przy plaży znajduje się wspaniała promenada ze sklepami, butikami, barami i restauracjami, gdzie można delektować się Menu del Dia.

Punta Prima znajduje się dziesięć minut jazdy na południe od Torrevieja i wszystkich jej udogodnień, takich jak kompleks handlowy, Las Habaneras, park wodny, klub nocny Pacha, kasyno, kręgielnia, przystań, łódź podwodna, wycieczki statkiem i Playa Flamenca z jej piękną plażą. Dla bardziej energicznych można dotrzeć do Torrevieja pieszo, zaledwie 30 minut spacerem wzdłuż wybrzeża lub autobusem, który kursuje co godzinę.

Istnieje tutaj wiele restauracji obsługujących różnorodne gusta – angielskie, hiszpańskie, włoskie, indyjskie, chińskie, japońskie i inne. Po drugiej stronie głównej drogi od ośrodka znajduje się wspaniała autentyczna amerykańska restauracja.

Dla tych, którzy chcą bardziej ożywionych wakacji, w oddalonym o spacer hotelu Torrejoven znajduje się dyskoteka.

W pobliżu Punta Prima znajdują się liczne pola golfowe, a w ciągu godziny jazdy od centrum znaleźć można pola golfowe odpowiednie dla każdego poziomu gracza.

W Punta Prima, niezależnie od tego, czy jest zima, czy lato, ludzie zawsze będą cieszyć się restauracjami i barami otwartymi przez cały rok. Nie tylko to, istnieje wiele sklepów, w których można kupić wszystko, czego potrzeba, a także banki, siłownie i popularne centrum handlowe Punta Marina.

Większość Klientów, którzy kupują lub sprzedają domy, twierdzi, że Punta Prima to idealne miejsce do życia, jest tu piękne wybrzeże z jedną małą i drugą dużą piaszczystą plażą. Wiele osób mieszka tu na stałe, kursuje też autobus do szpitala, Torrevieja i centrum handlowego La Zenia.

Punta Prima ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, przyjazną i bezpieczną atmosferę, piękne kompleksy mieszkalne, luksusowe wille i wiele nowo budowanych nieruchomości, co również pokazuje, jak szybko ten obszar się rozwija.

W pobliżu Punta Prima znajdują się inne popularne obszary, takie jak Playa Flamenca, La Zenia, Villamartin i wiele innych. Istnieje droga krajowa N332 łącząca wszystkie obszary, więc bardzo łatwo jest dostać się wszędzie.