LA ZENIA

Plaża La Zenia znajduje się w ekskluzywnej enklawie w pięknej i cichej dzielnicy mieszkalnej.
Ta cicha i rajska plaża, znana również jako la Cala Bosque de Orihuela, znajduje się na północ od gminy Orihuela, bardzo blisko Torrevieja.

Chociaż przez wielu znana jest jako plaża La Zenia de Torrevieja, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i najpiękniejszych miejsc do korzystania ze słońca i morza w całym Orihuela Costa.
Ma 360 metrów długości i około 115 szerokości, z szeroką gamą dostępnych usług. W rzeczywistości ma zespół ratowników i posterunek Czerwonego Krzyża, który jest do dyspozycji przez cały dzień w sezonie letnim, bar na plaży i restauracje.

Piękne piaszczysto-białe plaże La Zenia są otoczone przyjemną promenadą.

La Zenia 65 600x400
La Zenia 37 600x400
La Zenia 57 600x400

To idealne miejsce do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak bieganie, jazda na rolkach czy jazda na rowerze. Wszystko to w dużej mierze zasługa znakomitej pogody, jaka panuje na Costa Blanca praktycznie przez cały rok.

Jest to również idylliczne miejsce, w którym można podziwiać piękne wschody i zachody słońca nad Morzem Śródziemnym.

Plaża La Zenia w Orihuela jest również idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, takich jak nurkowanie, windsurfing, snorkeling, żeglarstwo i narty wodne. Są tu też dwa boiska do siatkówki plażowej.

La Zenia 33 600x400
La Zenia 29 600x400
La Zenia 46 600x400
La Zenia 21 1 600x400
La Zenia 62 600x400
La Zenia 6 600x398

W barze na plaży La Zenia można delektować się przekąskami lub drinkami o każdej porze dnia, a w określonych porach popołudnia można posłuchać muzyki na żywo, w tym bardzo popularnego hiszpańskiego flamenco.

La Zenia Boulevard oferuje doskonałe wrażenia zakupowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To centrum, które przez kilka lat było katalogowane jako największe w Europie, oferuje szeroką gamę lokali, w których można kupić wszelkiego rodzaju produkty.

Popularnym elementem tego wspaniałego centrum handlowego w Orihuela Costa jest jego gigantyczny ekran, znajdujący się na centralnym placu. Stamtąd możesz śledzić wszystkie transmisje specjalne, wydarzenia i wydarzenia sportowe.

Piękne ogrody, w których znajdują się egzotyczne rośliny pochodzące z całego świata, m.in. Chin, Meksyku, Kalifornii i RPA.

La Zenia 2 400x600
La Zenia 56 400x600
La Zenia 23 400x600

La Zenia to idealne miejsce do zwiedzania i jednodniowych wycieczek do innych pobliskich miejscowości.

La Zenia to doskonała baza wypadowa do miejsc oddalonych o godzinę jazdy, takich jak: Cartagena, Murcia, Torrevieja, Elche, Alicante oraz historyczne centrum Orihuela.

Dla miłośników golfa jest tu wiele fantastycznych pól golfowych, takich jak Real Golf Club Campoamor, Las Ramblas Club w Orihuela, pole golfowe Villamartin, Las Colinas Golf i Vistabella Golf. Wszystkie te kluby golfowe znajdują się w Orihuela i są dostępne z La Zenia w mniej niż pół godziny.