PLAYA FLAMENCA

Playa Flamenca to spokojna urbanizacja mieszkaniowa przy plaży, położona 30 minut jazdy od lotniska Murcia San Javier i 15 minut jazdy od tętniącego życiem miasta Torrevieja.

Playa Flamenca to mały nadmorski kurort na południe od Punta Prima i na północ od La Zenia na południowym wybrzeżu Orihuela Costa Blanca.

Jednym z dużych wydarzeń w Playa Flamenca jest urbanizacja La Florida.

Playa Flamenca została stworzona w 1972 roku przez grupę flamandzkich inwestorów, którzy przekształcili opuszczone wybrzeże i plaże w popularne, kwitnące miejsce na wakacje, jakim jest dzisiaj.

Playa Flamenca 14 600x400
Playa Flamenca 27 600x400
Playa Flamenca 40 600x400
Playa Flamenca 22 600x400
Playa Flamenca 30 600x400
Playa Flamenca 19 600x400

Urbanizacja złożona z apartamentów i willi znajduje się na dobrze utrzymanej, małej plaży z wypożyczalnią leżaków w miesiącach letnich.

Po drugiej stronie głównej drogi, w głębi lądu od kompleksu, znajduje się duże nowoczesne centrum handlowe z dużym supermarketem, licznymi restauracjami i barami, bankami, salonami fryzjerskimi i butikami.

Playa Flamenca jest atrakcyjna dla tych, którzy kochają wakacje kulturalne lub chcą wynająć jacht, dla tych, którzy chcą zagrać w golfa lub spędzić zabawne wakacje z rodziną i dziećmi w słońcu. Innymi słowy, Playa Flamenca to wymarzone miejsce, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie!

Playa Flamenca to spokojna dzielnica mieszkaniowa, nieskomercjalizowana, ale blisko wszystkich wymaganych obiektów wypoczynkowych, tj. wyróżnionych Błękitną Flagą plaż, mistrzowskiego golfa, tenisa, sportów wodnych, parków wodnych, gokartów.

Dziesięć minut spacerem od dużego kompleksu handlowego, kilku restauracji i barów serwujących dania kuchni międzynarodowej.

Playa Flamenca 42 400x600
Playa Flamenca 12 400x600
Playa Flamenca 24 400x600

Torrevieja, oddalona o 10 minut jazdy samochodem, to piękne hiszpańskie miasto, które szczyci się przystanią, nadmorskim targiem, rozrywką uliczną, sklepami, licznymi kawiarniami, bistrami, restauracjami, barami i pięknym placem kościelnym. Wspaniała wysadzana palmami promenada i promenada portowa to idealne miejsce na wieczorny spacer. W Playa Flamenca można uprawiać tenis, sporty wodne, jeździć konno i łowić ryby.

Trzy mistrzowskie pola golfowe znajdują się w odległości 10 minut jazdy od ośrodka, w tym wspaniałe pole Villamartin, na którym często odbywają się zawody Mediterranean Open.

Pole golfowe Campoamor jest położone wśród palm i sosen i jest piękne; pobliskie Las Ramblas to kolejne wspaniałe pole golfowe i prawdziwy sprawdzian umiejętności golfowych.

W ciągu 30 minut jazdy samochodem możesz wybrać spośród kolejnych ośmiu kursów, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny wystrój, w tym słynne na całym świecie pola La Manga i La Finca. Wszystkie są trudne, ale najbardziej przyjemne do grania.