Kariera

Myślałeś, aby rozpocząć pracę jako Pośrednik Nieruchomości, ale przez brak wiedzy i doświadczenia nigdy nie zdobyłeś się na odwagę? My pomożemy Ci w zdobyciu nowych umiejętności!

Jeśli wykonujesz już zawód Pośrednika, a szukasz miejsca, gdzie są pozytywni i wspierający Cię ludzie, wsparcie prawne i dużo pozytywnej energii, zapraszamy do nas. Razem możemy więcej.

Lubisz ludzi i kontakt z nimi? To świetnie. Praca jako Opiekun Klienta Sempre wymaga nieustannego kontaktu z ludźmi. Wymaga też dużego zaangażowania i umiejętności interpersonalnych. Szukamy osób energicznych i pozytywnych, których nudzi praca za biurkiem. Chcemy także, aby każdy członek naszego Zespołu kierował się zasadami etyki oraz potrafił budować relacje i zaufanie.

Oferujemy szkolenie wstępne, stały rozwój i wsparcie, ścieżkę kariery i pogłębianie wiedzy z zakresu obrotu nieruchomościami. Proponujemy również pracę w życzliwym i wspierającym Zespole. Działamy stosując nowoczesne metody i narzędzia. Stale się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje.

Kierujemy się ideą, dzięki której komfort pracy przekłada się na finansowe rezultaty.

Bądź Sempre i dołącz do naszego Zespołu!
Wyślij CV: info@semprenieruchomosci.pl

Gwarantujemy poufność.

Do CV dopisz proszę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych potrzebnych do realizacji procesu rekrutacji (w zgodzie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych i w zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)