Referencje

Lata doświadczeń, jakie udało nam się zdobyć, to dziesiątki zadowolonych Klientów. Jeśli więc chcesz poznać opinie ludzi, którzy skorzystali z naszego wsparcia, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z komentarzami zamieszczonymi w tej sekcji. Znajdziesz tu opinie zadowolonych inwestorów, którzy dzięki pomocy naszych doradców zwiększyli swoje szanse na biznesowy sukces. Przede wszystkim jednak – prezentujemy zdanie osób, które sprzedawały z nami swoje nieruchomości lub kupiły swoją wymarzoną, wydając niekiedy oszczędności życia albo też sięgając po kredyt. Te komentarze są dla nas szczególnie cenne, ponieważ dzięki nim mamy pewność, że wykonujemy swoje obowiązki z należytą starannością, a pieniądze i marzenia naszych Klientów są bezpieczne.

Stare biznesowe porzekadło głosi, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony Klient. Szczerze wierzymy w tę maksymę, stąd też dokładamy wszelkich starań, by należycie obsłużeni ludzie przyprowadzali do nas swoich znajomych, przyjaciół i rodziny. Z dumą musimy podkreślić, że jakość, z jaką dotychczas zajmowaliśmy się naszymi Klientami, jest najlepszą zachętą do tego, by nasze usługi polecić znajomym i bliskim. I jak łatwo się domyślić – nie zamierzamy obniżać lotów.

 

Oto opinie naszych Klientów:

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Barbara Workiert

Chciałem podziękować Pani Barbarze Workiert za naszą owocną współpracę przy sprzedaży mieszkania w Łodzi. Zdaję sobie sprawę, że z racji rozmiaru układu i formy własności nie był to łatwy projekt, tym bardziej cieszy uzyskanie dobrej oferty sprzedaży. Szczególnie cenię sobie Pani profesjonalne podejście, na które składają się rzeczowa oferty ocena możliwości, dobre przygotowanie oferty oraz bardzo regularna informacja o postępach. Również podczas transakcji zadbała Pani o wszystkie szczegóły, co pozwoliło skrócić czas potrzeby na weryfikację dokumentów i samą transakcję. Na pewno będę polecał Pani usługi innym zainteresowanym.

Ewa i Marcin Skiba

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Barbara Workiert

Dziękuję bardzo p. Barbarze Workiert za pełny profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość jaką okazała nam przy realizacji naszego zlecenia. Razem z mężem jesteśmy pełni uznania dla rzetelności i fachowej pracy Pani Barbary Workiert. Współpraca z Firmą Sempre Nieruchomości była dla nas prawdziwą przyjemnością. Firmę cechuje pełny profesjonalizm. Zlecone zadanie było zrealizowane w „ekspresowym tempie” – szybko i sprawnie. Firmę Sempre Nieruchomości możemy z czystym sumieniem polecić jako przykład firmy sprawnie, rzetelnie i fachowo wykonującej powierzone zlecenie. Dziękujemy.

Ewa Skarbek, Jerzy Kamiński

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Igor Stolarek

Bardzo kompetentna usługa, profesjonalna oraz przyjazna. Wszystko poszło szybko oraz sprawnie.

Urszula Woźniak

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Igor Stolarek

Dobre słowo – a jakże! 😉 – Należy się!

A nawet bardzo dobre słowo. Pan Igor Stolarek jest pracowity. Pan Igor Jest rzetelny. Pan Igor jest komunikatywny, uprzejmy i miły. Pan Igor wzbudza zaufanie. Pan Igor jest profesjonalny. Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Działa systematycznie. W optymalny sposób kontaktuje się z klientem – nie zarzuca telefonami/pytaniami, natomiast o wszystkich istotnych sprawach informuje we właściwy sposób i w odpowiednim czasie. Pan Igor również pięknie pisze – doskonale opisał moją nieruchomość! Z pewnością będę polecała usługi Pana Igora i biura Sempre.
 
Anna Podhalicz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Chcielibyśmy podziękować Pani Angelice Sławińskiej za pomoc przy zakupie mieszkania na Kalinowej w Łodzi. Pani Angelika wykazała się dużym zaangażowaniem, współpraca przebiegła pomyślnie i dobrze, zakończona satysfakcjonująco nas finalizacja zakupu mieszkania. Dzięki doświadczeniu jakim wykazała się pośrednictwo udało nam się nabyć bezpiecznie mieszkanie za co chcemy serdecznie jeszcze raz podziękować.

Karolina Dwornicka i Michał Kaźmierczak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Bardzo profesjonalne podejście Pani Angeliki Sławińskiej, kontakt bez problemów. Załatwienie sprawy pozytywne. Wszystkie sprawy dotyczące dokumentów w urzędach, spółdzielni mieszkaniowej z mojego upoważnienia załatwiała Pani Angelika. O nic nie musiałam się martwić jako klient zamiejscowy. Moja opinia o SEMPRE NIERUCHOMOŚCI jest bardzo dobra, bo na to zasługuje. Polecam tą firmę.

Joanna Sompolska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Wyjątkowo profesjonalna, rzeczowa i miła obsługa. Mogłam kontaktować się o różnych porach dnia z wszystkimi problemami związanymi z zakupem/ sprzedażą, nawet po zakończeniu transakcji – Pani Angelika służy pomocą i nie zamyka się na klienta. Kolejną moją transakcję przeprowadzę tylko z Panią Angeliką.

Katarzyna Skowronek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Po moich doświadczeniach z innymi agencjami nieruchomości trafiłam w dobre ręce Pani Angeliki. Jej podejście do klienta jest mocno indywidualne i profesjonalne. Pozbawiona nacisków przez co można z pełną swobodą podejmować decyzje. Sprzedaż mieszkania spełniła moje oczekiwania. Pani Angelika w 100 % angażuje się, to co robi, i nie mam obaw, że coś pójdzie nie tak. To najlepszego agenta nieruchomości!

 
Katarzyna Skowronek

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Serdecznie polecamy firmę Sempre Nieruchomości Panią Sylwię Wojtczak jako pośrednika przy zakupie mieszkania. Pani Sylwia jest osobą kompetentną oraz zaangażowaną. Do swojej pracy podchodzi z uśmiechem przez co rozmowy prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze.

 
Magdalena i Rafał Dąbrowscy

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Sylwii przy procesie wynajmu swojego wymarzonego mieszkania. Cechowała się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, dbałą o każdy szczegół podczas przebiegu transakcji. Pani Sylwia dała się poznać jako miła i sympatyczna osoba. Dziękuję za duże zaangażowanie oraz profesjonalną współpracę.

 
Mateusz Bury

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Sylwią Wojtczak, niezwykle rzeczowa i profesjonalna. Fachowo zorientowana w kwestiach prawnych. Dostępna zawsze pod telefonem i bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Dzięki Pani Sylwii mieszkanie zostało zarezerwowane w niespełna dwa tygodnie i dopięte szczegóły transakcji wynajmu. Jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm i polecamy z całą odpowiedzialnością.

Sylwia i Paweł Bącela

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek jest osobą wyjątkowo sympatyczną, wzbudzającą zaufanie. Cechuje go wysoka kultura osobista. Jest zawsze wzorowo przygotowany merytorycznie i rzetelnie wypełnia wszystkie zobowiązania. Pozostawał z nami w stałym kontakcie, wspierał i służył dobrą radą. Serdecznie dziękujemy!

 
Marianna i Zygmunt Łomża 

Pośrednik Nieruchomości:

Justyna Serafin

Chciałbym serdecznie podziękować Pani Justynie Serafin za profesjonalną i sprawną współpracę. Za jej pośrednictwem dokonałem sprzedaży mieszkania. W trakcie współpracy mogłem liczyć na przydatne porady oraz wszelką pomoc. W trakcie całego czasu współpracy można było odczuć pełne zaangażowanie Pani Justyny w moją sprawę.

 
Oktawian Barszcz

Pośrednik Nieruchomości:

Justyna Serafin

Serdecznie polecam Panią Justynę Serafin i Sempre Nieruchomości jako sprawdzonego i wiarygodnego doradcę oraz pośrednika w obrocie nieruchomości. Dzięki jej profesjonalizmowi, mamy poczucie bezpieczeństwa i pewności, że nasze interesy reprezentowane są w najlepszy sposób, a nasze zaangażowanie w procesie transakcji ogranicza się do niezbędnego minimum.

 
Ewa Barszcz-HeiB

Pośrednik Nieruchomości:

Justyna Serafin

Chciałabym podziękować Pani Justynie Serafin Sempre Nieruchomości za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Wieruszowie.  Pani Justyno, wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz poszukiwaniu nabywców. Współpraca przebiegała dobrze i zakończyła się sprzedażą za satysfakcjonującą mnie cenę. Dzięki doświadczeniu w sprzedażi znajomości spraw notarialnych i prawnych, jakimi się wykazała, udało mi się bezpiecznie sprzedać mieszkanie.

Otylia Barszcz 
 

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Angelika, której powierzyliśmy sprzedaż naszego mieszkania. Dzięki profesjonalnemu podejściu, zbycie nieruchomości nastąpiło adekwatnie do zainteresowania klientów oraz oczekiwanej przez nas ceny. Bardzo miłe i profesjonale doradztwo oraz obsługa na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Bardzo polecamy p. Angelikę.

 
Aleksandra Szustowska, Piotr Szustowski

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Szanowna Pani,

Z przyjemnością będę polecać Panią, jako wybitnie kompetentną profesjonalistkę w dziedzinie nieruchomości. Nie jest trudno zauważyć, że posiada Pani szerokie doświadczenie, umiejętności i wiedzę, które sprawiają wrażenie. Pani profesjonalizm i zaangażowanie są bezdyskusyjne, a podejście do klienta zawsze indywidualne i pełne empatii. Sprawia przyjemność, że Pani widzi każdą nieruchomość i każdego klienta indywidualnie i stara się znaleźć unikalne do każdej transakcji.

Będę gorąco polecać Panią jako agentkę nieruchomości, która będzie nieocenioną pomocą w realizacji celów związanych z nieruchomościami. Pani pasja do pracy, zaangażowanie i profesjonalizm zapewnią mi wyjątkowe doświadczenie szczególnie pierwsze.

Anastasiia Shvets

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Chcę przekazać ogromne słowa uznania dla profesjonalizmu, zaangażowania, wiedzy i kompetencji Pani Sylwii, za pomoc i sprawne przeprowadzenie procesu sprzedaży mojej nieruchomości. Pani Sylwia na każdym etapie procesu wykazywała się świetnym przygotowaniem, znajomością tematu i kreatywnością, co spowodowało skuteczne i efektywne doprowadzenie do zakończenia transakcji, na poziomie, którego oczekiwałam.

Bardzo polecam i rekomenduję Panią Sylwię Wojtczak, jako znakomitego pośrednika nieruchomości, z którym współpraca jest ogromną przyjemnością, nacechowaną brakiem stresu i problemów. Efekty tej współpracy spełniły moje wysokie wymagania i sprawiły, że z pewnością będę korzystać z usług Pani Sylwii w przyszłości.

Dorota Młoczek

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia to bardzo profesjonalna i rzetelna, ale i życzliwa osoba. Jako klienci biura nieruchomości czuliśmy się w pełni zaopiekowani i pewni, że dokonujemy właściwego zakupu. Postawa Pani Sylwii sprawiła, że będziemy polecać Państwa biuro oraz sami dokonywać w przyszłości transakcji.

Katarzyna i Robert Grenda

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mi przez p. Aleksandrę oraz fachowe przeprowadzenie mnie przez proces związany z kupnem mojego wymarzonego mieszkania. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Aleksandrę na drodze do realizacji mojego marzenia. Pani Aleksandra potrafiła cierpliwie, rzeczowo i wyczerpująco odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości, była zaangażowana w sprawę i dostępna w każdym momencie. Pani Aleksandra jest osobą o dużej kulturze osobistej, przyjazna, spokojna i rzeczowa. Czułam się bezpiecznie przy p. Aleksandrze, wiedziałam, że wszystko „pójdzie” dobrze i tak było. Bardzo dziękuję za otuchę, wsparcie i profesjonalizm pani Aleksandry i będę polecać znajomym usługi biura „Sempre” i p. Aleksandry Polewiak. Dziękuję.

Dorota Zagórowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Bardzo dziękujemy firmie Sempre Nieruchomości oraz p. Angelice za wspaniałą współpracę. Jesteśmy pod wrażeniem podejścia do klienta, pełnym zaangażowaniem, co zaowocowało szybkim i skutecznym działaniem oraz troską o dobro klienta, za pośrednictwem p. Angeliki Sławińskiej, której należą się szczególne podziękowania. Pani Angelika jest bezsprzecznie osobą wprost stworzoną do tej profesji. Jej profesjonalizm, rzetelność, ogromna wiedza i zaangażowanie w cały proces sprzedaży mieszkania sprawiły, że czuliśmy się i byliśmy zaopiekowani na każdym etapie transakcji. Dużym atutem p. Angeliki jest bezpośredni, naturalny i szczery, kontakt z klientem. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, zdeterminowana do osiągnięcia celu przez siebie wyznaczonego, zawsze dyspozycyjna by służyć pomocą i radą na każdym etapie. Jest osobą godną zaufania i polecenia. Współpraca z p. Angeliką była dla Nas ogromną przyjemnością. Szczerze polecamy i dziękujemy za wszystko.

Aneta Drzewiecka i Krzysztof Drzewiecki

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Dziękujemy za sprawną i profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży mieszkania. Dzięki Panu Igorowi mieszkanie szybko znalazło nowych właścicieli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług biura Sempre Nieruchomości i polecamy Pana Igora jako Pośrednika.

 
Dorota Karbownik i Dariusz Błaszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Rzetelne informacje, bardzo miła obsługa, kontakt bez ograniczeń dostępny w każdej chwili. Polecam obsługę Pana Igora.

 
Barbara Świąder

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Cały proces zakupu działki przebiegł bardzo spokojnie i profesjonalnie. Z pewnością mogę polecić Panią Sylwię.

Michał Kopeć

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia Wojtczak to bardzo kompetentna i sumienna osoba. Potrafi zadbać o każdy nawet najdrobniejszy szczegół współpracy. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm w tym co robi. Usługi na każdym etapie zostały wykonane w sposób profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Sylwią.

Krzysztof Brdoń

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Profesjonalne podejście do Klienta, duża wiedza w zakresie sprzedaży nieruchomości. Duża pomoc przy sprzedaży nieruchomości, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zaangażowanie, za fachową i profesjonalną współpracę. Pani Aleksandra bardzo miła, sympatyczna. Obsługa godna polecenia.

Karolina Ławniczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Poniższe referencje przekazuję w imieniu swoim oraz mojej córki, która ustanowiła mnie pełnomocnikiem w zakresie sprzedaży naszej nieruchomości. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy za pośrednictwem Pana Jakuba współpracować z Państwa Firmą przy sprzedaży nieruchomości. Jest on w pełni profesjonalną osobą w zakresie czynności związanych z procesem sprzedaży i w pełni rozumiejącą i akceptującą wątpliwości i argumenty Państwa klienta, cechuje go bardzo duża precyzja swojej działalności, pełne zaangażowanie i elastyczne podejście do pokonywania trudności i rozwiązywanie trudnych problemów pojawiających się w całym długim procesie sprzedaży nieruchomości. Praca Pana Jakuba i jego działania pozwoliły spełnić nasze oczekiwania i marzenia dotyczące oczekiwanej zmiany, jakże istotnej w naszym życiu. Ze względu na wyżej przedstawione nasze zadowolenie ze sprzedaży nieruchomości będziemy dzięki Panu Jakubowi w pełni rekomendować Państwa Firmę jako bardzo profesjonalnego i solidnego pośrednika sprzedaży nieruchomości swoich klientów. 

Marek i Magdalena Matysiak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Sempre oraz bezpośrednio z Opiekunem Klienta [Igorem Stolarkiem]. Miła, rzetelna obsługa w trakcie oglądania mieszkania. Wywiązanie się z ustalonych terminów w trakcie realizacji zlecenia na zakup mieszkania. Ponadto przekazanie informacji w temacie podjęcia następnych kroków w sposób rzetelny i zrozumiały.

 
J.P. Kowalscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Paulina Serafin

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Pauliną Serafin wszystkim, którzy potrzebują wsparcia biura przy sprzedaży nieruchomości. 

Z naszego doświadczenia była to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania aktu notarialnego. Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście sprawiło, że nieruchomość została sprzedana w ciągu trzech tygodni. Nasza sytuacja była bardzo szczególna z uwagi na chorobę nowotworową i stan zdrowotny po czterech operacjach męża. Ogromne podziękowania należą się za dopilnowanie kwestii formalnych oraz dyspozycyjności.  Współpraca z tak kompetentną i miłą osobą to prawdziwa przyjemność. Sądzimy, że taki sposób prowadzenia transakcji przez biuro nieruchomości Sempre to wzór do naśladowania dla wszystkich firm w tej branży. 
 
Sabina Misiak- Szyl, Piotr Szyl 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Paulina Serafin

Bardzo pomocna, rzeczowa, nie narzuca swojego zdania tylko pozwoli się zastanowić. Po podjęciu decyzji nadal bardzo pomocna i uczynna i to w każdej chwili. Pierwszy raz spotkałem osobę o takiej wiedzy, chęci pomocy. Nie wiem jaką macie skalę ocen, ale daję jej MAX !!!

 
Piotr Jabłoński 
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Z przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie kupna nieruchomości firmę Sempre Nieruchomości, a szczególnie Panią Sylwię. Forma prowadzenia rozmowy, kontakt bezpośredni jak i droga nowoczesnej komunikacji przebiegał w sposób zadawalający nasze młode pokolenie. Pani Sylwia z niezwykłym zaangażowaniem pomogła w każdej kwestii, co finalnie zaowocowało sprawnym i satysfakcjonującym dla każdej ze stron podpisaniem umowy. Podsumowując chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Sylwii za trud racy włożony w realizacji marzenia. Dziękujemy serdecznie Sosenki 🙂

Łukasz Sosna

Angelika Sosna-Potocka

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Jako klient Pani Sylwii Wojtczak z firmy Sempre Nieruchomości chciałbym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Sprzedaż nie tylko odbyła się w szybkim czasie, ale przebiegała  niezwykle przyjaznej i spokojnej atmosferze. Dzięki profesjonalnemu, a jednocześnie bezpośredniemu podejściu Pani Sylwii zdecydowałem się na współpracę z nią i zlecenie sprzedaży mojego mieszkania. Ofertę kupna mieszkania otrzymałem już po kilku tygodniach, a sprzedaż odbyła się w rekordowym czasie i była przeprowadzona rzetelnie z uwzględnieniem interesów i życzeń obu stron (sprzedającego i kupującego). Cieszę się bardzo, że wybrałem Panią Sylwię, bardzo polecam, nie tylko jako profesjonalną agentkę nieruchomości, ale również jako osobę pełną empatii i profesjonalizmu.

Wojciech Walaszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Tartanus-Organka

Pani Aleksandra Tartanus-Organka była moją przewodniczką i opiekunką podczas sprzedaży działki położonej w gminie Chodecz. Znalezienie kupca na tę nieruchomość było nie lada wyzwaniem, jednak p. Aleksandra okazała się być tak kreatywna, pomysłowa i zaangażowana, że w zasadzie kupców znalazła w ciągu 3 tygodni. Na zaprezentowanie działki poświęciła wiele wiosennych weekendów. Wielokrotnie podróżowała do Urzędu Gminy w Chodczu i do Agencji Rolnej w Bydgoszczy, by otrzymać wymagane dokumenty. Pani Ola reprezentuje dużą wiedzę nt. sprzedaży i kupna nieruchomości, jest doskonałą negocjatorką, dba o interesy i zadowolenie zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wszystkim zainteresowanym mogę polecić Jej usługi!

Danuta Włodarczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Pięć gwiazdek. Szczerze polecam.

Dariusz Zdanowski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Szczerze polecam panią Sylwię jako Pośrednika Nieruchomości. Profesjonalistka pod każdym względem, świetnie zorientowana w kwestiach prawnych. Osoba kompetentna, kochająca pracę, którą wykonuje. Zaangażowana w każdą sprawę dzięki czemu na zadawane pytania odpowiada rzeczowo i wyczerpująco. P. Sylwia jest świetnym doradcą, a w razie ewentualnych problemów szuka najlepszego wyjścia dla zainteresowanych stron. Wszystkie rozmowy prowadzone są w miłej, spokojnej atmosferze. Współpraca była owocna zakończona sprzedażą.

Jolanta Kamińska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Chciałabym podziękować Pani Magdalenie Jachnik za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pani Magdalena wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz poszukiwania nabywców. Współpraca przebiegła dobrze i zakończyła się sprzedażą za satysfakcjonującą mnie cenę. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży i znajomości przepisów prawnych jakimi wykazała się Pani Magdalena, udało się bezpiecznie sprzedać mieszkanie.

Aneta Misiak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Bardzo rzetelna obsługa pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Wysoka kultura osobista oraz wielkie zaangażowanie Pana Igora. Ponadto fachowa wiedza, pomoc i doradztwo w temacie zbycia mieszkania. Dziękuję bardzo.
 
Anna Lewandowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia w szybki i profesjonalny sposób pomogła przy wynajmie mieszkania. Wszystko załatwione bardzo szybko oraz sprawnie od samego przygotowania oferty i wystawienia lokalu na wynajem po podpisanie umowy. Serdecznie polecam.

Adam Dobek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Chciałabym napisać kilka słów o współpracy z Panem Igorem Stolarkiem i o procesie sprzedaży mieszkania. Od pierwszego spotkania z Panem Igorem przekonał nas spokój i rzetelne odpowiedzi na każde nasze pytanie. Wszystkie nasze wątpliwości co do umowy z biurem zostały rozwiane i wyjaśnione, nie było problemu z wprowadzeniem drobnych zmian, żebyśmy mieli pewność ,że biuro wykona swoją pracę tak jak trzeba. Wszystkie spotkania były uzgadniane wcześniej, Pan Igor był zawsze pod telefonem i odpowiadał na każdą wiadomość. Sesja zdjęciowa mieszkania, była zrobiona bez pośpiechu, rzetelnie i w bardzo miłej atmosferze.  Mieszkanie finalnie udało się sprzedać. Nie wiem jak inne biura ale Sempre nawet po wpłacie z naszej strony całej kwoty nie przestało pomagać i nadal interesowało się naszymi sprawami.

Profesjonalizm od samego początku był na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem 🙂
 
Justyna Bartoszewska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Tartanus-Organka

Współpracę z Państwa biurem nawiązałam dzięki Pani Aleksandrze. Przy pierwszym spotkaniu zrobiła bardzo pozytywne wrażenie – w sposób profesjonalny przedstawiła sposób działania Państwa firmy, a poza tym wykazała się dużym zaangażowaniem, czy wręcz entuzjazmem. Co najważniejsze – pierwsze wrażenie okazało się prawdziwe: Pani Aleksandra szybko znalazła klienta na moje mieszkanie i bardzo sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces sprzedaży. Poza tym Pani Ola to osoba bardzo sympatyczna, potrafiąca nawiązać fajne relacje, zasługująca w pełni na określenie „opiekun klienta”. Z pewnością będę polecać Państwa biuro jak i osobę Pani Aleksandry znajomym zainteresowanym obrotem nieruchomościami.

Anna Falkiewicz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Pani Barbara Papuga poprowadziła nasza sprawę kupna mieszkania bardzo profesjonalnie. Pomogła załatwić wszystkie związane z tym sprawy w urzędach, zorganizowała spotkania, co było dla nas wielkim ułatwieniem. Ważne było też to, że Pani Barbara w każdym momencie była do naszej dyspozycji i potrafiła udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jakiej udzieliła nam Pani Barbara Papuga oraz z fachowego przeprowadzenia nas przez trudny proces związany z zakupem mieszkania. Dziękujemy.

Jadwiga Senczak i Leszek Senczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Konrad Borkowski

Zakup mieszkania to bardzo ważna decyzja, którą należy podejmować w oparciu o wiele aspektów. Również w naszym wypadku wybór nie był łatwy, stąd wielokrotnie prowadziliśmy rozmowy z oferentami/pośrednikami. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania poprzez biuro Sempre. Niebagatelna w tym zasługa Pana Konrada Borkowskiego. Ten facet ma to coś ;). Cierpliwość, otwartość, szczerość, dyspozycyjność i profesjonalizm. Przy następnej transakcji w pierwszej kolejności wykręcimy numer do Pana Konrada. Dziękujemy.

Zbigniew Błasik

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Konrad Borkowski

Z miłą chęcią wystawiam pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Sempre Nieruchomości jako pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, fachowa pomoc, zaangażowanie, wyjątkowa kultura oraz indywidualne podejście agenta Pana Konrada Borkowskiego do klienta sprawiły efektywne i szybkie przeprowadzenie procesu zakupu mieszkania. Dziękuję Panu Konradowi za pomoc przy wszelkich formalnościach i życzę samych sukcesów w karierze oraz wielu dopiętych transakcji.

Robert Socha

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Konrad Borkowski

Pan Konrad bardzo profesjonalnie zajął się sprzedażą mojego mieszkania. Jest osobą bardzo kompetentną i empatyczną. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Pan Konrad zajął się wszystkim. Ja nie musiałam myśleć o niczym co było związane ze sprzedażą. Polecam!!!

Jadwiga Wiktorska-Zając

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Konrad Borkowski

Szalenie miły, w kontakcie z klientem stara się jak najlepiej spełnić oczekiwania. Z uwagą przyjmuje życzenia Klienta dotyczące oferty. Doskonale zorientowany w rynku nieruchomości. Docenia nie tylko walory lokalu, ale także jego lokalizację, otoczenie handlowe, połączenia komunikacyjne. Spokojny, zrównoważony, nie „naciska” na Klienta, pozostawia swobodę w podjęciu decyzji. Prowadzenie interesów z Panem Konradem to prawdziwa przyjemność.

Elżbieta Malczewska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Panią Magdę i Jej profesjonalizm połączony z ciepłem i zrozumieniem poznałam pod koniec 2020 roku. Przez prawie 2 lata współpracy i sprzedaż 3 nieruchomości pani Magda okazała się być zawsze świetnie przygotowaną, cierpliwą i bardzo sympatyczną osobą. Sam proces sprzedaży, dzięki pani Magdzie, pani Martynie, paniom od homestagingu i zapewne kilku innym pracownikom Sempre, był spokojny i bezstresowy. Na każdym etapie procesu sprzedaży mogłam liczyć na profesjonalną pomoc – od zdjęć i opisu lokali, przez kompletowanie dokumentacji, umówienie notariusza czy tłumacza przysięgłego, aż po przekazanie lokalu kupcom. Za każdym razem pani Magda zadbała, aby obie strony transakcji były usatysfakcjonowane. Serdecznie polecam usługi pani Magdy w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Maja Krzaczyńska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Dziękuję za współpracę. Nawiązanie z Państwem współpracy pozwoliło sprawnie i bezproblemowo sprzedać mieszkanie. Pani Magdalena profesjonalnie i bardzo miło zajęła się powierzoną sprawą. Podkreślić należy szybką i sprawną komunikację. Jestem bardzo zadowolony z wyboru Państwa firmy i współpracy z Panią Magdaleną.

Radosław Sobczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Jest mi niezmiernie miło, że skorzystałem z Pani pomocy. Nasza współpraca była idealna. Już w miesiąc po zawarciu umowy udało się sprzedać mieszkanie. Jestem wdzięczny za Pani profesjonalne podejście. Z przyjemnością polecę usługi Pani biura znajomym i rodzinie.

Paweł Dorabialski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Tartanus-Organka

Komunikatywna i rzeczowa Pani Pośrednik. Swoim ciepłem buduje atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia. Tworzy to pole do komunikacji i negocjacji, w której obie strony są „win-win”. Obecność przy podpisywaniu ważnych dokumentów jest bardzo istotna. Klient czuje się w pełni zaopiekowany. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Pani Pośrednik zajęła się wszystkim. Widać, że nie ogranicza sztywno swoich kompetencji zawodowych, a jest po prostu nastawiona na rozwiązanie problemu. To bardzo miłe ale i ważne.

Aleksandra Łuczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Szybka pomoc w znalezieniu nieruchomości, częsty kontakt w razie jakichkolwiek formalności, czy też problemów. Polecamy serdecznie, pomocna osoba we wszystkich transakcjach, trzyma rękę na pulsie.

Urszula Dąbrowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia Wojtczak jest bardzo miłą i pomocną osobą, która doradzi i pomoże. Bardzo miłą jest osobą, bardzo przyjazną i bardzo dobrze mi się z Panią Sylwią pracuje w sprawach sprzedaży nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Elżbieta Szafarz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Konrad Borkowski

Absolutny profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i strategia przygotowane z góry na każdą okoliczność. Współpraca z Panem Konradem to niezwykły i niespotykany komfort niemartwienia się o nic od momentu podpisania umowy o współpracy, aż do momentu sprzedaży mieszkania. Home staging w wykonaniu Sempre odmienił mieszkanie totalnie, co z pewnością przełożyło się na zainteresowanie ofertą. Dbałość o detale, bieżący kontakt i informowanie o postępach w procesie sprzedaży, dodatkowo utwierdziły mnie w przekonaniu, że oddanie sprzedaży mieszkania w ręce specjalisty, to najlepsze co mogłam zrobić. Polecam wszystkim sprzedającym/kupującym współpracę z Panem Konradem i ODRADZAM stanowczo samodzielność w tym temacie.

Monika Cybart

 
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Na ogłoszenie o sprzedaży mieszkania odpowiedziałam po natknięciu się na baner na balkonie z numerem kontaktowym. Telefonicznie skontaktowałam się z Panem Igorem, który uprzejmie odpowiedział na moje dociekliwe pytania. Szybko udało się ustalić oględziny mieszkania. Miałam również możliwość ponownych oględzin razem z ekipą remontową, co było bardzo pomocne w decyzji o zakupie. Pan Igor towarzyszył mi wsparciem i wiedzą w zakresie nieruchomości na każdym etapie zakupu. Służył obu stronom zakupu i sprzedaży mieszkania, dzięki czemu cały proces minął nie tylko bezproblemowo, ale również uprzejmie i z zadowalającym dla wszystkich efektem końcowym. Zdecydowanie polecam usługi Pana Igora.

 
Dagmara Nazarenko-Kopania
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Bardzo się cieszę, że moim pośrednikiem w kupnie mieszkania była Pani Barbara Papuga. Jest to osoba bardzo życzliwa, kompetentna i pomocna. Każde nasze spotkanie przebiegało sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Transakcja kupna nieruchomości była rzetelnie przygotowana i przeprowadzona. Doceniam profesjonalizm, skuteczność i zrozumienie oczekiwań Klienta. Od samego początku byłam pod dobrą opieką poczynając od negocjacji cenowej z właścicielem, po organizację kwestii prawnych. Z pewnością będę rekomendować Biuro Nieruchomości „Sempre” w Łodzi i Panią Barbarę Papuga.

Joanna Szczepaniak
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Dziękuję za bardzo miłą współpracę przy transakcji sprzedaży mieszkania. Pani Sylwia Wojtczak jest osobą kontaktową solidną i bardzo sympatyczną. Profesjonalnie podchodzi do klienta i swoich obowiązków. Dysponowała zawsze swoim czasem. Była gotowa do spotkań i wyjaśnień wszelkich wątpliwości związanych ze sprzedażą mieszkania. Pani Sylwio życzę Pani dużo zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu prywatnym. Polecam wszystkim współpracę z firmą Sempre, a w szczególności z Panią Sylwią Wojtczak. Myślę, że firma Sempre ma bardzo dobrego pracownika, godnego zaufania.

Iwona Wywijas

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Dziękujemy za profesjonalną i miłą pomoc przy sprzedaży mieszkania. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością z uwagi na konkretną wiedzę w tego typu transakcjach. Pani Sylwia to bardzo ciepła, spokojna i kontaktowa osoba, zawsze służyła radą i pomocą, czy to w kontaktach osobistych, jak również telefonicznych o każdej porze dnia. Pomocna na każdym etapie, doradzała fachowo i profesjonalnie. To osoba godna zaufania i polecenia. Pani Sylwia jest osobą całkowicie oddaną i zaangażowaną w swoją pracę. Gratuluję pracodawcy Sempre takiego pracownika. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością, chętnie polecę innym osobą współpracę z Panią. Życzę zdrowia, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 
Bożena Cieślak
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Szanowny Panie!  Jako przedsiębiorca na codzień zajmujący się nieruchomościami, chciałbym serdecznie podziękować za niebywale profesjonalna współpracę oraz naprawdę rzadko spotykane podejście do klienta wśród pośredników sprzedaży mieszka. Liczę na więcej owocnej współpracy w przyszłości. Życzę Panu samych sukcesów w karierze oraz wielu dopiętych transakcji.

 
Z pozdrowieniami
Michał Leszczyński

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Panie Jakubie! Bardzo dziękuję za pomoc w znalezieniu i zakupie mieszkania. Wykazał się Pan Profesjonalizmem i ogromna cierpliwością, doskonale zrozumiał potrzeby i bezpiecznie przeprowadził przez cala transakcje. Doceniam rownież czas poświęcony na prezentacje mieszkań, dojazdy, stanie w korkach oraz odpowiedzi na liczne telefony i smsy. Cieszę się, że mieliśmy okazje się poznać, życzę samych sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

 
Z wyrazami szacunku
Sebastian Kędziora

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Bardzo dobry kontakt przez cały proces, świetnie zrobione zdjęcia i wystawienie/opisane lokalu. Sama bym się nim zainteresowała. 

Przede wszystkim dziękuję za informacje zwrotne od kupujących co trzeba zmienić, dodać, dołożyć, sprawdzić.
Bardzo pomocne wszelkie dodatkowe sprawdzanie i organizowanie dokumentów i potrzebnych papierków czy zaświadczeń. Cały proces przebiegł tak jakbym sobie wyobrażała z agencją, a wiem że inne agencje nie podchodzą tak profesjonalnie do swoich obowiązków. Dziękuję.
 
Agnieszka Łuczak Amaral
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Sprzedaż mieszkania na własną rękę kojarzyła mi się z niezliczoną ilością formalności nie do ogarnięcia, mnóstwem straconych nerwów i poświęconego czasu. To główne powody, dla których zdecydowałam się skorzystać z usług Magdaleny Jachnik z biura Sempre.

Magda z ogromną porcją profesjonalizmu i cierpliwości nie tylko mnie we wszystkim wyręczyła, ale także doprowadziła do sprzedaży mojego mieszkania w zaledwie kilka dni. Zarówno ona, jak i inni pracownicy biura to fachowcy, z którymi współpracuje się w miłej atmosferze i na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie Polecam ! 
 
Karolina Jakubowska
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Serdecznie dziękuję za czynne uczestnictwo podczas długiej i krętej drogi zakupu mieszkania. Jest Pan osobą godną zaufania, rzetelną , bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Roztacza Pan aurę spokoju oraz  wyróżnia się kulturą osobistą. Szczerze polecam współpracę z Panem i dziękuję za udaną transakcję.

 
Wioletta Kluch

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Szanowny Panie Jakubie, to my dziękujemy za szybkie załatwienie całej sprawy. Życzę wszystkim podejmującym tak ważne decyzje właśnie takiego człowieka jak Pan. Życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Razem z mężem na pewno będziemy o Panu pamiętać i polecać wszystkim, którzy będą potrzebować takiej pomocy.

Ps. Być może to właśnie my będziemy w przyszłości jeszcze Pana potrzebować
 
Angelika i Miłosz Stolarscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Pan Jakub Dunaj, zatrudniony w firmie Sempre Nieruchomości, w okresie od października do grudnia 2021 roku był opiekunem i pośrednikiem sprzedaży mieszkania w blokach na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. Współpraca od samego początku do samego końca przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze i z odczuwalnym zaangażowaniem. Na każdym etapie procesu sprzedaży można było liczyć na kontakt i pomoc w każdym aspekcie, w tym na otrzymanie wyjaśnień i rozwianie wszelkich wątpliwości. Nieruchomość została sprzedana bardzo sprawnie i efektywnie, co potwierdza podpisany akt notarialny w przeciągu zaledwie tygodnia od złożenia rezerwacji przez kupującego i w niecałe trzy miesiące od naszego pierwszego spotkania. Podsumowując – pełen profesjonalizm.

 
Jacek Merdała

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Gorąco polecam współpracę z Panią Basia Papugą. Profesjonalizm od samego początku do samego końca sprzedaży mieszkania. Miły i bezproblemowy kontakt, ogrom pozytywnej zaraźliwej energii. Pani Barbara jest kompetentna, uczciwa i perfekcyjna w tym co robi. Polecam każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy i wiedzy w zakresie nieruchomości. Dziękuję jeszcze raz Pani za zaangażowanie i życzymy samych sukcesów !!!

Justyna Mikołajczyk
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Pani Magdalena to cudowny człowiek, wyjątkowy specjalista. Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy, miły kontakt. Wszystko do samego końca doprowadzone wyśmienicie. Miły uśmiech oraz delikatność, a zarazem stanowczość pomagały w załatwieniu spraw. Dziękujemy za opiekę i prowadzenie. Wszystkiego dobrego!

Anna Mańturzyk
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Polecamy współpracę z Panią Sylwią Wojtczak. Podczas sprzedaży naszego mieszkania wykazała się rzetelnością, sumiennością oraz miłym podejściem do klienta. Na każdym etapie załatwiania formalności była obecna. Jest osobą konkretną, energiczną przez co wszystko poszło w tempie ekspresowym. Polecamy współpracę z Panią Sylwią jako agentem nieruchomości.

 
Krystyna Krzesińska i Jarosław Krzesiński
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Pani Barbara Papuga odznacza się profesjonalnym podejściem do swej pracy, komunikatywnością, życzliwością i poczuciem humoru w kontaktach z Klientem. Dzięki niej trudny proces nabycia i przekazania mieszkania był mniej przerażający. Zawsze była gotowa do spotkania i na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Jesteśmy wdzięczni za pośrednictwo w nabyciu mieszkania.

 

Anna Tomecka – Mirek i Ireneusz Mirek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Dziękuję ślicznie za włożony profesjonalizm i serce przy sprzedaży mojej nieruchomości. Wykazała się Pani zaangażowaniem , które jest tak bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach. To dla mnie był zaszczyt z Panią pracować. Mam nadzieję że będziemy mogli jeszcze nie raz ze sobą współpracować.

 
Adrian Kaczmarek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Dziękuję bardzo za profesjonalne podejście w sprawie kupna mieszkania. Bardzo mi miło było z Panem współpracować. Jeszcze chciałbym serdecznie podziękować za wspaniałe pilotowanie i przeprowadzenie całej transakcji. Życzę Panu sukcesów na ścieżce zawodowej i szczęścia w życiu prywatnym. Pozostając z miłymi wspomnieniami mogę powiedzieć, że jest Pan osobą godną polecenia.

 
Vitalii Arseniuk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Niniejszym dziękuję za współpracę, która z Pana udziałem była dla mnie czystą przyjemnością.

Pan Jakub w szybkim czasie przeprowadził transakcję sprzedaży mojego mieszkania. Jest osobą o niespotykanie wysokiej kulturze osobistej, osobą rzetelną kontaktową, solidną, bardzo sympatyczną. Zna swoją „robotę” i wie dokładnie co robi. Obiecuję, że osobę Pana Jakuba będę polecał wszystkim, którzy potrzebują profesjonalisty z rynku obrotu nieruchomościami.
 
Paweł Bors

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak i Magdalena Jachnik

Z ogromną przyjemnością współpracowało mi się z wyżej wymienionymi Paniami. Współpraca przebiegała w sposób profesjonalny, szybko i bez wątpliwości. Na pewno skorzystałabym po raz kolejny z usług biura nieruchomości Sempre.

 
Aleksandra Witek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak i Magdalena Jachnik

Bardzo profesjonalna obsługa. Wszelkie wątpliwości rozwiane. Dokumentacja w pełnym zakresie. Bardzo miła i sprawna obsługa.

 
Małgorzata Anna Retelewska-Szóstek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek w sposób niezwykle rzetelny i solidny przeprowadził transakcję zakupu działki. Dodatkowo bardzo solidny i sympatyczny, w

sposób jasny i klarowny dla nas przedstawił wszystkie zawiłości owej transakcji. Dyspozycyjny czasowo, poświęcając nawet swój czas wolny od pracy przeprowadził nas przez cały proces. Zawsze chętny do pomocy, niezniechęcony milionem pytań i telefonów od laików kompletnie nieznających się na rzeczy.
 
Z czystym sumieniem polecamy każdemu usługi Pana Igora. Brawo dla biura nieruchomości Sempre za tak wspaniałego pracownika, nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi.
 
Aleksandra i Maciej Sakrajda

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

W imieniu swoim i męża chciałabym bardzo podziękować za współpracę z Panem przy kupnie nieruchomości. Współpraca z Panem to czysta przyjemność, był Pan idealnie przygotowany do swoich zadań, a przy tym okazał się Pan przesympatycznym człowiekiem, pełnym uśmiechu i dobrego słowa. Z całego serca, życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Szczególnie w życiu zawodowym dalszych wyzwań i owocnych sukcesów.

Joanna i Michał Stańczyk 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Jakub Dunaj

Profesjonalna obsługa , duże zaangażowanie, bardzo sprawne działania i skuteczne.

Elżbieta Szmigielska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pani Barbary Papugi. Sprzedaż mojego mieszkania przeprowadziła fachowo i sprawnie, przejmując wszelkie obowiązki spoczywające na sprzedającym. Jeszcze raz dziękuję Pani Basiu za bardzo miłą obsługę.

Wszystkim szczerze polecam współpracę z Panią Barbarą Papuga.

Danuta Baszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Jestem zadowolony z przeprowadzonej transakcji. Cały proces zakupu przebiegł sprawnie i pomyślnie. Zdecydowanie polecam ze skorzystania usług Pani Barbary przy zakupie nieruchomości.

Sebastian Kuciński

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Katarzyna Szpakowska

Pani Katarzyna to bardzo miła i sympatyczna osoba, która ze spokojem odpowiadała nam na wszelkie pytania. Od pierwszego spotkania zyskała nasze zaufanie, oprowadzając nas po mieszkaniu. Nie była natarczywa, dała nam czas do namysłu, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Podzieliła się ze mną dobrą radą, dając instrukcje, co najlepiej zrobić i w jaki sposób załatwić sprawy urzędowe po ewentualnym zakupie mieszkania. Bardzo miło współpracowało się nam z Panią Katarzyną.

Jędrzej Marciniak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Katarzyna Szpakowska

Jako, że z perspektywy klienta indywidualnego, dla którego rynek nieruchomości nie stanowi poletka sprawnego poruszania się, a raczej jest lub może być przyczynkiem do prokrastynacji wywołanej niechęcią do procedur/przepisów/wszelakich konieczności formalnych, którym uczynić trzeba zadość, aby ostatecznie nabyć lokal użytkowy, pozwolimy sobie polecić vel zarekomendować Panią Katarzynę jako osobę kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę, skorą do pomocy i szczerą, gdyż pomoc jej i wszelkie udzielone nam tj. kupującym przez nią informacje, pozwoliły zredukować do  niezbędnego minimum ilość formalności, a także ilość subiektywnie pojętego stresu związanego z niecodzienną wszak dla nas sytuacją zakupu nieruchomości.

 
Grzegorz Mirczak, Aleksandra Górska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor profesjonalnie pomógł sfinalizować zakup mieszkania dla moich rodziców. Mieliśmy wiele obaw, bo mieszkanie było obciążone hipoteką. Dzięki zaangażowaniu Pana Igora cały proces zakupu zadłużonej nieruchomości odbył się szybko i sprawnie. Przekonał nas, że nie ma tu żadnego ryzyka. I całe szczęście, bo z mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni.

 
Monika Gałązka

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Bardzo uczciwa i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Sprzedaż mieszkania przebiegła dosyć szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam Panią Sylwię. Uważam, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

 
Dominika Dobrowolska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia z ogromnym zaangażowaniem prowadziła sprawę sprzedaży mieszkania. W pełni profesjonalnie przedstawiła zakres prac, pomagała w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Pozostawała ze mną w częstym kontakcie, wspierała, służyła dobrą radą. Przedstawiona oferta końcowa jest dla mnie satysfakcjonująca. Jeśli będzie to możliwe w przyszłości chętnie skorzystam z pomocy Pani Sylwii i firmy.

 
Anna Kaczorowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek – Opiekun Klienta i Pośrednik Nieruchomości jest osobą wyjątkowo sympatyczną, wzbudzającą zaufanie. Pan Igor to osoba o nietuzinkowym, ujmującym sposobie bycia, o wysokiej kulturze osobistej, żywej inteligencji i elokwencji. Jest bardzo dobrze przygotowany

merytorycznie, fachowo posługuje się przepisami prawa i rzetelnie wypełnia wszystkie zobowiązania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Igorem i w mojej ocenie zasługuje na najwyższe uznanie jako pracownik firmy Sempre Nieruchomości. Serdeczne podziękowania!
 
Anna Lewandowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Nasza decyzja skorzystania z usług pana Igora Stolarka okazała się strzałem w dziesiątkę. Pan Igor wykazał się umiejętnością słuchania i rozumienia wszystkich naszych potrzeb i oczekiwań, aby następnie w oparciu o świetną orientację w warunkach panujących na rynku nieruchomości , zrealizować dwie trudne transakcje sprzedaży i zakupu mieszkania w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Ponadto zawsze miał czas na udzielenie wszystkich potrzebnych nam informacji, dał się poznać jako człowiek obdarzony ogromną wiedzą i osobistą kulturą.
To dzięki panu Igorowi wchodzimy bez obaw do naszego nowego mieszkania.

 
Krystyna i Wojciech Woźniak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Szczerze polecamy współpracę z Panią Magdaleną Jachnik. Pani Magdalena pomogła nam w zakupie mieszkania. Od początku do samego końca transakcji. Była zaangażowana w stu procentach. Na każdym etapie służyła radą i pomocą. Jest osobą konkretną, zawsze chętnie odpowiada na każde pytanie. Wykazuje się dużą wiedzą i profesjonalizmem, ma dobry kontakt z klientem. Swoimi działaniami dąży do spełniania wszystkich oczekiwań klienta. Dziękujemy za profesjonalną współpracę. Będziemy mile wspominać i polecać wszystkim. 

 
Aneta i Piotr Juszczakowie

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Jako klientka Pani Barbary Papuga, chciałabym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Usługa świadczona przez obie Panie, była profesjonalna i fachowa.

Pani Barbara i Pani Kinga pozostawiły po sobie świetne wrażenie i dlatego z całego serca polecam Panie zarówno sprzedającym, jak i kupującym, nie będziecie rozczarowani. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej. Jeszcze raz bardzo Paniom dziękuję.

Danuta Baszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Do współpracy z Biurem skusiła nas już pierwsza rozmowa z Sempre i zupełnie wyjątkowe, niespotykane w Polsce podejście do sprzedaży nieruchomości. Od samego początku, całą frustrację związaną z umawianiem klientów i prezentacją domu przejęła od nas Pani Magdalena Jachnik. Dzięki niej nie musieliśmy zawiesić naszych obowiązków i aktywności na czas sprzedaży. Okazało się, że obiecana skuteczność Pani Magdy to nie marketingowe przechwałki. Dom został sprzedany w bardzo krótkim czasie i w bardzo miłej atmosferze.

Joanna i Maciej Czajkowscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Firma Sempre Nieruchomości pośredniczyła w sprzedaży mieszkania i kupnie domu. Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób profesjonalny. Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie Pana Igora Stolarka, który stanął na wysokości zadania w przygotowaniu formalności. Doprecyzował każdy szczegół, co spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Panem Igorem Stolarkiem reprezentującym firmę Sempre Nieruchomości.

Agnieszka i Marcin Klemżyńscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Zostaliśmy poproszeni o napisanie kilu słów o przebiegającej współpracy z Panem Igorem. W tym przypadku wykonanie takiego zadania to czysta przyjemność. Pan Igor od samego początku wykazał się pełną zaangażowania postawą. Podczas pierwszego spotkania, w trakcie oględzin mieszkania starał się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszelkiego rodzaju niewiadome zostały w bardzo krótkim czasie wyjaśnione. Spotkanie miało miejsce w bardzo trudnym czasie, podczas zimowego wzrostu zachorowań. Profesjonalizm, spokój i opanowanie to cechy, które można było zauważyć na pierwszy rzut oka. Mimo maseczki, w głosie słychać było pozytywne nastawienie i chęć współpracy. Bardzo szybko tempo oraz sposób prowadzenia rozmowy zostały dopasowane do nas, naszych oczekiwań oraz próśb. Pan Igor dał z siebie wszystko, nie musieliśmy zastanawiać się nad wieloma kwestiami, przekaz był jasny i przejrzysty. Każdemu bardzo polecam opiekę Pana Igora, który był dostępny w każdym momencie, na każdym etapie zakupu.

Bartosz Dudkiewicz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Super podejście do klienta, bardzo duże zaangażowanie, dobrze przygotowana. Pani Basia zawsze służy pomocą, chętnie odpowiada na każde pytanie. Rzetelność w każdym calu. Bardzo dziękujemy Pani Basiu i będziemy Panią polecać z całego serca.

Monika Błazińska i Marek Gawron

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Martyna Rudzka

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Uzyskałem wszystkie potrzebne informacje. Transakcja przebiegła bez zakłóceń i do tego w przyjemnej i sympatycznej obsłudze. Na usta ciśnie się określenie – pełen profesjonalizm. Będę na pewno polecał usługi Państwa agencji. 

Jacek Sęk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Martyna Rudzka

Jest wyjątkowo kompetentna w swoim fachu, zaangażowana, pomocna, wyrozumiała. Pani Martyna ma dużą wiedzę i jest niezwykle miłą osobą. Uważam, że taki pracownik to skarb dla Państwa biura. Dziękujemy za profesjonalną współpracę

Krystyna Kamińska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Iwona Jachnik

Współpraca z Panią Iwoną układała się bardzo dobrze. Umie rozmawiać ze swoimi klientami, potrafi zbadać ich potrzeby, a jakiekolwiek wątpliwości i problemy rozwiązać. Stara się, aby transakcja przebiegła bez komplikacji, a stres z tym związany był jak najmniejszy. Jest wysokiej klasy profesjonalistką w tym, co robi. Pani Iwona to miła i kulturalna osoba. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Godna polecenia dla wszystkich, którzy marzą o swoim własnym mieszkaniu. Biuro Sempre Nieruchomości ma naprawdę wartościowego pracownika!

Renata Szymańska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Iwona Jachnik

Dzięki Państwa firmie reprezentowanej przez Panią Iwonę Jachnik sprzedaż mojego mieszkania była dla mnie „lekka, łatwa i przyjemna”. Pani Iwona bardzo profesjonalnie i kompetentnie, już od pierwszego spotkania, prowadziła mnie przez meandry tego procesu. Nie musiałam zajmować się wyszukiwaniem, sprawdzaniem, co i w jakiej kolejności zrobić. Pani Iwona z wielką cierpliwością wyjaśniła mi wszystkie działania. Wykazała się olbrzymią empatią. Dziękuję Pani Iwonie za skuteczność oraz życzę dalszego rozwoju i wielu klientów. Mieszkanie zostało sprzedane w tydzień.

Joanna Matusiak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Pani Magdalena to niezwykle pozytywna osoba, pełna pasji i zaangażowania w powierzone zadania. Cechuje ją wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie. Nasza współpraca charakteryzowała się bardzo dobrym kontaktem, ogromną chęcią pomocy oraz wsparcia. Dzięki profesjonalnemu podejściu pani Magdy, udało nam się sprzedać mieszkanie niezwykle szybko i bardzo korzystnie. Nawet po podpisaniu umowy przedwstępnej, Pani Magda nadal nas wspierała i prowadziła przez kolejne kroki sprzedaży. Pani Magda to właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Serdecznie polecam współpracę z Panią Magdaleną Jachnik.

Ewelina i Grzegorz Siara

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Magdalena Jachnik

Miałem przyjemność przy pomocy pani Magdaleny Jachnik zakupić swoje pierwsze mieszkanie. Początkowo byłem pełen obaw jak to wszystko się odbędzie. Dziś z całą pewnością mogę powiedzieć, że zakup mieszkania to była czysta przyjemność. Na każdym kroku pani Magdalena Jachnik zawsze służyła pomocą, rozwiewała wszelkie moje wątpliwości oraz odpowiadała na wszelkie moje pytania. Czułem się bezpiecznie i zaopiekowany. Z całą odpowiedzialnością mogę polecać Państwa Biuro Nieruchomości swoim bliskim.

Patryk Kuchcia

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Martyna Rudzka

Chciałem bardzo podziękować Pani Martynie Rudzkiej za profesjonalizm i doprowadzenie transakcji do skutku. Mimo wielkich turbulencji, jakie towarzyszyły podczas transakcji, spowodowanych przez emocje Kupującego, Pani Martyna wykazała się profesjonalnym, miłym, a zarazem stanowczym profesjonalizmem i doprowadziła transakcję do jej zawarcia. Będę miło wspominał i polecał.

Paweł Jankowski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Martyna Rudzka

Pani Martyna Rudzka kompetentna z dużą znajomością specyfikacji rynku nieruchomości. Okazywała nam w każdym momencie pomoc i wparcie. Pani Martyna to osoba nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim życzliwa i pomocna, a cechy charakteru p. Martyny predysponują ją do wykonywania tej specyfikacji pracy. Pani Martyna jest osobą, którą można polecić innym przy zakupie nieruchomości.

Anna Kwiatkowska