Referencje

Lata doświadczeń, jakie udało nam się zdobyć, to dziesiątki zadowolonych Klientów. Jeśli więc chcesz poznać opinie ludzi, którzy skorzystali z naszego wsparcia, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z komentarzami zamieszczonymi w tej sekcji. Znajdziesz tu opinie zadowolonych inwestorów, którzy dzięki pomocy naszych doradców zwiększyli swoje szanse na biznesowy sukces. Przede wszystkim jednak – prezentujemy zdanie osób, które sprzedawały z nami swoje nieruchomości lub kupiły swoją wymarzoną, wydając niekiedy oszczędności życia albo też sięgając po kredyt. Te komentarze są dla nas szczególnie cenne, ponieważ dzięki nim mamy pewność, że wykonujemy swoje obowiązki z należytą starannością, a pieniądze i marzenia naszych Klientów są bezpieczne.

Stare biznesowe porzekadło głosi, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony Klient. Szczerze wierzymy w tę maksymę, stąd też dokładamy wszelkich starań, by należycie obsłużeni ludzie przyprowadzali do nas swoich znajomych, przyjaciół i rodziny. Z dumą musimy podkreślić, że jakość, z jaką dotychczas zajmowaliśmy się naszymi Klientami, jest najlepszą zachętą do tego, by nasze usługi polecić znajomym i bliskim. I jak łatwo się domyślić – nie zamierzamy obniżać lotów.

 

Oto opinie naszych Klientów:

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

W związku z sfinalizowaniem sprzedaży mojego domu, pragnę zarekomendować usługi pośrednika firmy Sempre Pani Sylwii Wojtczak. Doceniając zaangażowanie, skuteczność i wysoką kulturę osobistą oraz współpracę. Załatwienie wszystkich formalności bez mojego udziału. Polecam gorąco!

Maciej Necel

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Chcielibyśmy gorąco polecić Panią Sylwię Wojtczak, która pomogła nam w procesie zakupu domu. Pani Sylwia jest miłą i sympatyczną osobą, bardzo pomocną. Dzięki jej pomocy cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo uśmiech Pani Sylwii sprawiał, że każde spotkanie było przyjemnością. Polecamy z całą pewnością każdemu poszukującemu pomocy przy zakupie Nieruchomości.

Izabela i Krzysztof Bomba

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Ja Damian Ilkow jako klient Sempre Nieruchomości jestem bardzo zadowolony z obsługi Pani Sylwii Wojtczak. Kobieta jest profesjonalna w tym co robi. Pani Sylwia jest osobą bardzo serdeczną i kompetentną w swojej pracy. Polecam każdemu Sempre Nieruchomości, ponieważ Pani Sylwia Wojtczak jest odpowiednią osobą na tym miejscu.

Damian Ilkow

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Polecam biuro Nieruchomości Sempre za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta w trakcie pośredniczenia w kupnie domu.

Pani Sylwii Wojtczak podziękowania za profesjonalną i rzetelną obsługę, nie było najmniejszych problemów z kontaktem oraz uzyskaniem dodatkowych informacji dotyczących nieruchomości.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Anna Wierzbicka

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Angelika Sławińska

Moje mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko i sprawnie. P. Angelika była w kontakcie ze mną cały czas. Formalności zostały załatwione równie sprawnie, byłam informowana na każdym kroku.

Aleksandra Alabahji

Ekspert Rynku Nieruchomości:

Paulina Serafin

Serdecznie polecam współpracę z P. Pauliną, która z zaangażowaniem wspiera klienta na każdym etapie transakcji. Od prezentacji aż do przekazania kluczy. Jest dyspozycyjna, pomocna oraz uczynna. Serdecznie oraz gorąco polecam współpracę. 

 

Alan Rutkowski

Ekspert Rynku Nieruchomości:

Paulina Serafin

Skorzystałem z pomocy Pani Pauliny i nie zawiodłem się. Otrzymałem profesjonalną pomoc i wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży mojego mieszkania a nie było łatwo. Rzetelne podejście sprawiło, że cała operacja zakończyła się dla mnie sukcesem. Polecam Panią Paulinę jako bardzo dobrego pośrednika w sprzedaży nieruchomości. 

 

Łukasz Sójka

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer/Specjalista ds. Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak/Piotr Szejn

Serdecznie polecam współpracę z agencją Sempre Panią Sylwią i Panem Piotrem.

Agenci działają szybko (nawet bardzo szybko) i rzetelnie. Współpraca z nimi to sama przyjemność. Atmosfera współpracy miła, serdeczna. Zawsze pomogą i odpowiedzą na każde wątpliwości. Są z klientem na każdym etapie kupna-sprzedaży. Służą wsparciem duchowym i merytorycznym. Szkoda, że miałam tylko jedno mieszkanie do sprzedaży. Szczęśliwy Klient.

 

Małgorzata Palus

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer/Specjalista ds. Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak/Piotr Szejn

Bardzo profesjonalne podejście do obu stron transakcji jak i całego procesu. Wszystko dokładnie wytłumaczone i poprowadzone. Prowadzenie za rękę krok po kroku i bardzo miłe i ludzkie podejście. Klient czuje się zaopiekowany. Szczerze polecam!!! Jak kupować i sprzedawać nieruchomości to tylko z Sempre!

 

Izabela Knyziak-Jankowska

Ekspert Rynku Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Nosząc się z zamiarem sprzedaży nieruchomości podjęliśmy współpracę z Państwa firmą, która skierowała do współpracy z nami P. Angelikę Sławińską. Współpraca układała się bardzo dobrze, kontakt był stały i merytoryczny. Praca pośrednika przełożyła się na znalezienie kupca nieruchomości, wynegocjowanie satysfakcjonujące obydwie strony ceny jak i bezproblemowe załatwienie formalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z P. Angeliką.

 

Dariusz Tomaszewski

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Współpraca z Firmą Sempre Nieruchomości była dla nas czystą przyjemnością. Już od pierwszej rozmowy telefonicznej z Panią Sylwią mieliśmy poczucie, że trafiliśmy w dobre ręce. Nasze rozmowy i spotkania odbywały się w przemiłej atmosferze, były konkretne i rzeczowe. Pani Sylwia i Pan Piotr przeprowadzili nas przez cały proces zakupu naszej nieruchomości i byli dla nas ogromnym wsparciem.
Dlatego też do Nich szczególnie kierujemy nasze podziękowania. Życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego w dziedzinie nieruchomości oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
 
Julia Arciszewska

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Serdecznie polecam współpracę z Panią Sylwią, bardzo profesjonalne podejście do Klienta. Za Jej pośrednictwem dokonałam zakupu mieszkania, wszystko odbyło się szybko i bardzo sprawnie. W trakcie współpracy mogłam liczyć na przydatne porady i pomoc. Pani Sylwia pozostawała ze mną w stałym kontakcie. Wiem , że jeszcze będę współpracować z Panią Sylwią i biurem Sempre.

 
Aleksandra Miller – Pabińczyk

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia Wojtczak bardzo dobry Menadżer. Jako Opiekun Klienta sprawdza się idealnie. Bardzo sumiennie podchodzi do zadań, które powierza jej Klient. Posiada dużo empatii, a to bardzo cenna zaleta w kontaktach z Klientami. Na każdym etapie finalizowania umowy jest bardzo pomocna. Ma dużo dobrych pomysłów, a każdy sprawdza się na 100%. Bardzo dziękuję Pani Sylwii za miłą atmosferę w trakcie załatwiania spraw związanych z umową, a przede wszystkim za duże zaangażowanie w sprawę. Polecam Panią Sylwię każdemu Klientowi, który ceni sobie szybkie i profesjonalne załatwienie umowy. Pani Sylwio bardzo dziękuję za czas poświęcony dla mnie i polecam się na przyszłość!

 
Elwira Ostasz

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Z całego serca polecam Panią Sylwię. Profesjonalne podejście do klienta jak i indywidualność oraz okazane człowieczeństwo sprawiły, że wynajem przebiegł szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Pani Sylwia potrafi wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Pani Sylwia to tzw. właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję za okazaną pomoc w pierwszym życiowym wynajmie.

 
Renata Grzanka

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia Wojtczak wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem przy sprzedaży mojej nieruchomości. W każdej chwili mogłem liczyć na pomoc i jej wsparcie, ponieważ była to moja pierwsza w życiu sprzedaż nieruchomości wiele rzeczy budziło mój niepokój, jak się okazało niepotrzebnie, ponieważ przez cały czas sprzedaży czułem się zaopiekowany, a wszystkie moje wątpliwości Pani Sylwia wyjaśniała z dużą cierpliwością. Z pewnością poleciłbym Panią Sylwię znajomym jako pomoc w sprzedaży/kupnie nieruchomości.

Mateusz Cichoń

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Miałam bardzo przykre i męczące doświadczenia z inną agencją nieruchomości. Współpraca z Sylwią była totalnym przeciwieństwem od samego początku miałyśmy nieustanny kontakt co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ kupowaliśmy nieruchomość na odległość. Sylwia jest osobą profesjonalną, kompetentną i zaangażowaną.Kupno mieszkania z nią u boku było czystą przyjemnością. Na pewno będziemy polecać usługi Pani Sylwii znajomym i rodzinie. Bardzo dziękujemy za pomoc w naszym nowym starcie zakupu mieszkania w Polsce.

 
Joanna Jackowska – Earls 

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Barbara Workiert

O firmie Sempre Nieruchomości dowiedziałam się od znajomej, która bardzo zachwalała skuteczność firmy i jednocześnie poleciła Panią Barbarę Workiert jako osobę profesjonalną w załatwieniu sprzedaży nieruchomości (lokalu). W lipcu br. zdecydowałyśmy wraz z siostrą (współwłaściciel) o skorzystaniu z usług Sempre przy sprzedaży lokalu mieszkalnego w Łodzi. Współpraca przebiegała w sposób bardzo efektywny. Pani Barbara jest świetnym słuchaczem – wysłuchała nasze wskazania by spełnić oczekiwania klientów. W sposób klarowny przedstawiła warunki naszej współpracy. w mojej ocenie bardzo dobrze przygotowała ofertę do sprzedaży. Komunikacja z nami była bez zarzutu, Pani Barbara była bardzo elastyczna w odbiorze naszych pytań i  wątpliwości. Pani Barbara to profesjonalistka, która rzeczywiście wie co robi. Informowała nas na bieżąco o kolejnych krokach podejmowanych przy sprzedaży lokalu. Nie ukrywam zadowolenia że w okresie dwóch miesięcy zrealizowany został nasz projekt sprzedaży. Bardzo dziękuję za współpracę, cierpliwość, zrozumienie naszych celów, oraz pozyskanie dla nas dobrej oferty sprzedaży. Z pewnością można powiedzieć, że Pani Barbara W. posiada cechy dobrego sprzedawcy, który potrafi pozyskać dla firmy Klientów oraz ich zaufanie. W mojej ocenie Pani Barbara to osoba godna polecenia , która potrafi odnaleźć się w trudnej sytuacji – to cecha niezbędna w zawodzie, który uprawia tj. przy pracy z Klientem, niejednokrotnie „trudnym”.

 
Krystyna Szymczak 

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Barbara Workiert

Pani Basiu z całego serca dziękuję Pani za wkład pracy jaki Pani włożyła w sprzedaż naszej nieruchomości. Pani profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywanie swej pracy jest ogromne. Jest Pani osobą skrupulatną i obdarzoną wielką cierpliwością co zasługuje również na słowa uznania. Jeszcze raz bardzo dziękuję za skuteczne doprowadzenie do zakończenia transakcji w tak szybkim czasie. Życzę Pani samych sukcesów i zadowolenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, a Panią jako fantastycznego pośrednika nieruchomości będę polecać każdemu, kto będzie potrzebował profesjonalisty od nieruchomości.

 
Z poważaniem
Grażyna Darnowska 

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Bardzo dziękujemy Pani Aleksandrze Polewiak za zorganizowanie i przeprowadzenie procesu sprzedaży nieruchomości, który na każdym etapie przebiegał sprawnie i profesjonalnie. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na bezproblemowy kontakt oraz rzetelne informacje dotyczące postępu każdej fazy sprzedaży. Firma Sempre zajęła się wszystkimi elementami w tym procesie rozpoczynając od wyceny nieruchomości, poprzez jej opisanie, zamieszczenie ogłoszeń i przygotowanie do sprzedaży, poszukiwanie kupców oraz kontakt z potencjalnymi nabywcami, przygotowanie dokumentów, jak również pomocą podczas dopełniania wszelkich formalności związanych z samą transakcją. Wszelkie czynności w ramach współpracy wykonywane były przez Panią Aleksandrę z pełnym zaangażowaniem oraz z szacunkiem do klienta.

Z wyrazami szacunku

Baszczyk Zdzisław

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Bardzo serdeczne podziękowania dla Pani Aleksandry Polewiak za pomoc i współpracę przy sprzedaży naszego mieszkania. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu, życzliwości i dyspozycyjności, jaką Pani Aleksandra okazała nam przy realizacji naszego zlecenia. Jesteśmy pełni uznania wraz z żoną za rzetelność i kompetencje, jakimi dysponuje Pani Aleksandra.

Pięknie dziękujemy i nie omieszkamy polecić znajomym Firmy Sempre, jako świetnego i profesjonalnego partnera w zakresie sprzedaży lub kupna nieruchomości. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Wojciech Jarecki i Krystyna Jarecka

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Dziękujemy Państwu za skuteczną sprzedaż nieruchomości oraz profesjonalne podejście do sprzedaży. Współpraca z pracownikami, a zwłaszcza z Panią Aleksandrą układała się bardzo dobrze. W każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc oraz doradztwo. Życzymy Państwu wielu udanych transakcji. Z pewnością będziemy polecać biuro „Sempre”.

H.J. Burzyńscy

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Dziękuję bardzo Pani Aleksandrze za to, że nie zwątpiła w możliwości matki Polki po przejściach 🙂 i odesłała mnie do dobrego doradcy kredytowego oraz z zimną krwią czekała na rozwój wydarzeń. To było mi na tym etapie życia bardzo potrzebne i wiele dla mnie znaczy. DZIĘKUJĘ.

Elżbieta Wróblewska

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Barbara Workiert

Chciałem podziękować Pani Barbarze Workiert za naszą owocną współpracę przy sprzedaży mieszkania w Łodzi. Zdaję sobie sprawę, że z racji rozmiaru układu i formy własności nie był to łatwy projekt, tym bardziej cieszy uzyskanie dobrej oferty sprzedaży. Szczególnie cenię sobie Pani profesjonalne podejście, na które składają się rzeczowa oferty ocena możliwości, dobre przygotowanie oferty oraz bardzo regularna informacja o postępach. Również podczas transakcji zadbała Pani o wszystkie szczegóły, co pozwoliło skrócić czas potrzeby na weryfikację dokumentów i samą transakcję. Na pewno będę polecał Pani usługi innym zainteresowanym.

Ewa i Marcin Skiba

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Barbara Workiert

Dziękuję bardzo p. Barbarze Workiert za pełny profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość jaką okazała nam przy realizacji naszego zlecenia. Razem z mężem jesteśmy pełni uznania dla rzetelności i fachowej pracy Pani Barbary Workiert. Współpraca z Firmą Sempre Nieruchomości była dla nas prawdziwą przyjemnością. Firmę cechuje pełny profesjonalizm. Zlecone zadanie było zrealizowane w „ekspresowym tempie” – szybko i sprawnie. Firmę Sempre Nieruchomości możemy z czystym sumieniem polecić jako przykład firmy sprawnie, rzetelnie i fachowo wykonującej powierzone zlecenie. Dziękujemy.

Ewa Skarbek, Jerzy Kamiński

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Igor Stolarek

Bardzo kompetentna usługa, profesjonalna oraz przyjazna. Wszystko poszło szybko oraz sprawnie.

Urszula Woźniak

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Igor Stolarek

Dobre słowo – a jakże! 😉 – Należy się!

A nawet bardzo dobre słowo. Pan Igor Stolarek jest pracowity. Pan Igor Jest rzetelny. Pan Igor jest komunikatywny, uprzejmy i miły. Pan Igor wzbudza zaufanie. Pan Igor jest profesjonalny. Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Działa systematycznie. W optymalny sposób kontaktuje się z klientem – nie zarzuca telefonami/pytaniami, natomiast o wszystkich istotnych sprawach informuje we właściwy sposób i w odpowiednim czasie. Pan Igor również pięknie pisze – doskonale opisał moją nieruchomość! Z pewnością będę polecała usługi Pana Igora i biura Sempre.
 
Anna Podhalicz

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Chcielibyśmy podziękować Pani Angelice Sławińskiej za pomoc przy zakupie mieszkania na Kalinowej w Łodzi. Pani Angelika wykazała się dużym zaangażowaniem, współpraca przebiegła pomyślnie i dobrze, zakończona satysfakcjonująco nas finalizacja zakupu mieszkania. Dzięki doświadczeniu jakim wykazała się pośrednictwo udało nam się nabyć bezpiecznie mieszkanie za co chcemy serdecznie jeszcze raz podziękować.

Karolina Dwornicka i Michał Kaźmierczak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Bardzo profesjonalne podejście Pani Angeliki Sławińskiej, kontakt bez problemów. Załatwienie sprawy pozytywne. Wszystkie sprawy dotyczące dokumentów w urzędach, spółdzielni mieszkaniowej z mojego upoważnienia załatwiała Pani Angelika. O nic nie musiałam się martwić jako klient zamiejscowy. Moja opinia o SEMPRE NIERUCHOMOŚCI jest bardzo dobra, bo na to zasługuje. Polecam tą firmę.

Joanna Sompolska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Wyjątkowo profesjonalna, rzeczowa i miła obsługa. Mogłam kontaktować się o różnych porach dnia z wszystkimi problemami związanymi z zakupem/ sprzedażą, nawet po zakończeniu transakcji – Pani Angelika służy pomocą i nie zamyka się na klienta. Kolejną moją transakcję przeprowadzę tylko z Panią Angeliką.

Katarzyna Skowronek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Po moich doświadczeniach z innymi agencjami nieruchomości trafiłam w dobre ręce Pani Angeliki. Jej podejście do klienta jest mocno indywidualne i profesjonalne. Pozbawiona nacisków przez co można z pełną swobodą podejmować decyzje. Sprzedaż mieszkania spełniła moje oczekiwania. Pani Angelika w 100 % angażuje się, to co robi, i nie mam obaw, że coś pójdzie nie tak. To najlepszego agenta nieruchomości!

 
Katarzyna Skowronek

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Serdecznie polecamy firmę Sempre Nieruchomości i Panią Sylwię Wojtczak jako pośrednika przy zakupie mieszkania. Pani Sylwia jest osobą kompetentną oraz zaangażowaną. Do swojej pracy podchodzi z uśmiechem przez co rozmowy prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze.

 
Magdalena i Rafał Dąbrowscy

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pani Sylwii przy procesie wynajmu swojego wymarzonego mieszkania. Cechowała się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, dbała o każdy szczegół podczas przebiegu transakcji. Pani Sylwia dała się poznać jako miła i sympatyczna osoba. Dziękuję za duże zaangażowanie oraz profesjonalną współpracę.

 
Mateusz Bury

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Sylwią Wojtczak, niezwykle rzeczowa i profesjonalna. Fachowo zorientowana w kwestiach prawnych. Dostępna zawsze pod telefonem i bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Dzięki Pani Sylwii mieszkanie zostało zarezerwowane w niespełna dwa tygodnie i dopięte szczegóły transakcji wynajmu. Jeszcze raz dziękujemy za pełen profesjonalizm i polecamy z całą odpowiedzialnością.

Sylwia i Paweł Bącela

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek jest osobą wyjątkowo sympatyczną, wzbudzającą zaufanie. Cechuje go wysoka kultura osobista. Jest zawsze wzorowo przygotowany merytorycznie i rzetelnie wypełnia wszystkie zobowiązania. Pozostawał z nami w stałym kontakcie, wspierał i służył dobrą radą. Serdecznie dziękujemy!

 
Marianna i Zygmunt Łomża 

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z p. Angelika, której powierzyliśmy sprzedaż naszego mieszkania. Dzięki profesjonalnemu podejściu, zbycie nieruchomości nastąpiło adekwatnie do zainteresowania klientów oraz oczekiwanej przez nas ceny. Bardzo miłe i profesjonale doradztwo oraz obsługa na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Bardzo polecamy p. Angelikę.

 
Aleksandra Szustowska, Piotr Szustowski

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Szanowna Pani,

Z przyjemnością będę polecać Panią, jako wybitnie kompetentną profesjonalistkę w dziedzinie nieruchomości. Nie jest trudno zauważyć, że posiada Pani szerokie doświadczenie, umiejętności i wiedzę, które sprawiają wrażenie. Pani profesjonalizm i zaangażowanie są bezdyskusyjne, a podejście do klienta zawsze indywidualne i pełne empatii. Sprawia przyjemność, że Pani widzi każdą nieruchomość i każdego klienta indywidualnie i stara się znaleźć unikalne do każdej transakcji.

Będę gorąco polecać Panią jako agentkę nieruchomości, która będzie nieocenioną pomocą w realizacji celów związanych z nieruchomościami. Pani pasja do pracy, zaangażowanie i profesjonalizm zapewnią mi wyjątkowe doświadczenie szczególnie pierwsze.

Anastasiia Shvets

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Chcę przekazać ogromne słowa uznania dla profesjonalizmu, zaangażowania, wiedzy i kompetencji Pani Sylwii, za pomoc i sprawne przeprowadzenie procesu sprzedaży mojej nieruchomości. Pani Sylwia na każdym etapie procesu wykazywała się świetnym przygotowaniem, znajomością tematu i kreatywnością, co spowodowało skuteczne i efektywne doprowadzenie do zakończenia transakcji, na poziomie, którego oczekiwałam.

Bardzo polecam i rekomenduję Panią Sylwię Wojtczak, jako znakomitego pośrednika nieruchomości, z którym współpraca jest ogromną przyjemnością, nacechowaną brakiem stresu i problemów. Efekty tej współpracy spełniły moje wysokie wymagania i sprawiły, że z pewnością będę korzystać z usług Pani Sylwii w przyszłości.

Dorota Młoczek

Ekspert Rynku Nieruchomości | Menedżer:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia to bardzo profesjonalna i rzetelna, ale i życzliwa osoba. Jako klienci biura nieruchomości czuliśmy się w pełni zaopiekowani i pewni, że dokonujemy właściwego zakupu. Postawa Pani Sylwii sprawiła, że będziemy polecać Państwa biuro oraz sami dokonywać w przyszłości transakcji.

Katarzyna i Robert Grenda

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mi przez p. Aleksandrę oraz fachowe przeprowadzenie mnie przez proces związany z kupnem mojego wymarzonego mieszkania. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Aleksandrę na drodze do realizacji mojego marzenia. Pani Aleksandra potrafiła cierpliwie, rzeczowo i wyczerpująco odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości, była zaangażowana w sprawę i dostępna w każdym momencie. Pani Aleksandra jest osobą o dużej kulturze osobistej, przyjazna, spokojna i rzeczowa. Czułam się bezpiecznie przy p. Aleksandrze, wiedziałam, że wszystko „pójdzie” dobrze i tak było. Bardzo dziękuję za otuchę, wsparcie i profesjonalizm pani Aleksandry i będę polecać znajomym usługi biura „Sempre” i p. Aleksandry Polewiak. Dziękuję.

Dorota Zagórowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Angelika Sławińska

Bardzo dziękujemy firmie Sempre Nieruchomości oraz p. Angelice za wspaniałą współpracę. Jesteśmy pod wrażeniem podejścia do klienta, pełnym zaangażowaniem, co zaowocowało szybkim i skutecznym działaniem oraz troską o dobro klienta, za pośrednictwem p. Angeliki Sławińskiej, której należą się szczególne podziękowania. Pani Angelika jest bezsprzecznie osobą wprost stworzoną do tej profesji. Jej profesjonalizm, rzetelność, ogromna wiedza i zaangażowanie w cały proces sprzedaży mieszkania sprawiły, że czuliśmy się i byliśmy zaopiekowani na każdym etapie transakcji. Dużym atutem p. Angeliki jest bezpośredni, naturalny i szczery, kontakt z klientem. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, zdeterminowana do osiągnięcia celu przez siebie wyznaczonego, zawsze dyspozycyjna by służyć pomocą i radą na każdym etapie. Jest osobą godną zaufania i polecenia. Współpraca z p. Angeliką była dla Nas ogromną przyjemnością. Szczerze polecamy i dziękujemy za wszystko.

Aneta Drzewiecka i Krzysztof Drzewiecki

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Dziękujemy za sprawną i profesjonalną obsługę transakcji sprzedaży mieszkania. Dzięki Panu Igorowi mieszkanie szybko znalazło nowych właścicieli. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług biura Sempre Nieruchomości i polecamy Pana Igora jako Pośrednika.

 
Dorota Karbownik i Dariusz Błaszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Rzetelne informacje, bardzo miła obsługa, kontakt bez ograniczeń dostępny w każdej chwili. Polecam obsługę Pana Igora.

 
Barbara Świąder

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Cały proces zakupu działki przebiegł bardzo spokojnie i profesjonalnie. Z pewnością mogę polecić Panią Sylwię.

Michał Kopeć

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia Wojtczak to bardzo kompetentna i sumienna osoba. Potrafi zadbać o każdy nawet najdrobniejszy szczegół współpracy. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm w tym co robi. Usługi na każdym etapie zostały wykonane w sposób profesjonalny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Sylwią.

Krzysztof Brdoń

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Polewiak

Profesjonalne podejście do Klienta, duża wiedza w zakresie sprzedaży nieruchomości. Duża pomoc przy sprzedaży nieruchomości, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zaangażowanie, za fachową i profesjonalną współpracę. Pani Aleksandra bardzo miła, sympatyczna. Obsługa godna polecenia.

Karolina Ławniczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Sempre oraz bezpośrednio z Opiekunem Klienta [Igorem Stolarkiem]. Miła, rzetelna obsługa w trakcie oglądania mieszkania. Wywiązanie się z ustalonych terminów w trakcie realizacji zlecenia na zakup mieszkania. Ponadto przekazanie informacji w temacie podjęcia następnych kroków w sposób rzetelny i zrozumiały.

 
J.P. Kowalscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Paulina Serafin

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Pauliną Serafin wszystkim, którzy potrzebują wsparcia biura przy sprzedaży nieruchomości. 

Z naszego doświadczenia była to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania aktu notarialnego. Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście sprawiło, że nieruchomość została sprzedana w ciągu trzech tygodni. Nasza sytuacja była bardzo szczególna z uwagi na chorobę nowotworową i stan zdrowotny po czterech operacjach męża. Ogromne podziękowania należą się za dopilnowanie kwestii formalnych oraz dyspozycyjności.  Współpraca z tak kompetentną i miłą osobą to prawdziwa przyjemność. Sądzimy, że taki sposób prowadzenia transakcji przez biuro nieruchomości Sempre to wzór do naśladowania dla wszystkich firm w tej branży. 
 
Sabina Misiak- Szyl, Piotr Szyl 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Paulina Serafin

Bardzo pomocna, rzeczowa, nie narzuca swojego zdania tylko pozwoli się zastanowić. Po podjęciu decyzji nadal bardzo pomocna i uczynna i to w każdej chwili. Pierwszy raz spotkałem osobę o takiej wiedzy, chęci pomocy. Nie wiem jaką macie skalę ocen, ale daję jej MAX !!!

 
Piotr Jabłoński 
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Z przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie kupna nieruchomości firmę Sempre Nieruchomości, a szczególnie Panią Sylwię. Forma prowadzenia rozmowy, kontakt bezpośredni jak i droga nowoczesnej komunikacji przebiegał w sposób zadawalający nasze młode pokolenie. Pani Sylwia z niezwykłym zaangażowaniem pomogła w każdej kwestii, co finalnie zaowocowało sprawnym i satysfakcjonującym dla każdej ze stron podpisaniem umowy. Podsumowując chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Sylwii za trud racy włożony w realizacji marzenia. Dziękujemy serdecznie Sosenki 🙂

Łukasz Sosna

Angelika Sosna-Potocka

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Jako klient Pani Sylwii Wojtczak z firmy Sempre Nieruchomości chciałbym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Sprzedaż nie tylko odbyła się w szybkim czasie, ale przebiegała  niezwykle przyjaznej i spokojnej atmosferze. Dzięki profesjonalnemu, a jednocześnie bezpośredniemu podejściu Pani Sylwii zdecydowałem się na współpracę z nią i zlecenie sprzedaży mojego mieszkania. Ofertę kupna mieszkania otrzymałem już po kilku tygodniach, a sprzedaż odbyła się w rekordowym czasie i była przeprowadzona rzetelnie z uwzględnieniem interesów i życzeń obu stron (sprzedającego i kupującego). Cieszę się bardzo, że wybrałem Panią Sylwię, bardzo polecam, nie tylko jako profesjonalną agentkę nieruchomości, ale również jako osobę pełną empatii i profesjonalizmu.

Wojciech Walaszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Tartanus-Organka

Pani Aleksandra Tartanus-Organka była moją przewodniczką i opiekunką podczas sprzedaży działki położonej w gminie Chodecz. Znalezienie kupca na tę nieruchomość było nie lada wyzwaniem, jednak p. Aleksandra okazała się być tak kreatywna, pomysłowa i zaangażowana, że w zasadzie kupców znalazła w ciągu 3 tygodni. Na zaprezentowanie działki poświęciła wiele wiosennych weekendów. Wielokrotnie podróżowała do Urzędu Gminy w Chodczu i do Agencji Rolnej w Bydgoszczy, by otrzymać wymagane dokumenty. Pani Ola reprezentuje dużą wiedzę nt. sprzedaży i kupna nieruchomości, jest doskonałą negocjatorką, dba o interesy i zadowolenie zarówno sprzedających, jak i kupujących. Wszystkim zainteresowanym mogę polecić Jej usługi!

Danuta Włodarczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Szczerze polecam panią Sylwię jako Pośrednika Nieruchomości. Profesjonalistka pod każdym względem, świetnie zorientowana w kwestiach prawnych. Osoba kompetentna, kochająca pracę, którą wykonuje. Zaangażowana w każdą sprawę dzięki czemu na zadawane pytania odpowiada rzeczowo i wyczerpująco. P. Sylwia jest świetnym doradcą, a w razie ewentualnych problemów szuka najlepszego wyjścia dla zainteresowanych stron. Wszystkie rozmowy prowadzone są w miłej, spokojnej atmosferze. Współpraca była owocna zakończona sprzedażą.

Jolanta Kamińska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Bardzo rzetelna obsługa pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Wysoka kultura osobista oraz wielkie zaangażowanie Pana Igora. Ponadto fachowa wiedza, pomoc i doradztwo w temacie zbycia mieszkania. Dziękuję bardzo.
 
Anna Lewandowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia w szybki i profesjonalny sposób pomogła przy wynajmie mieszkania. Wszystko załatwione bardzo szybko oraz sprawnie od samego przygotowania oferty i wystawienia lokalu na wynajem po podpisanie umowy. Serdecznie polecam.

Adam Dobek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Chciałabym napisać kilka słów o współpracy z Panem Igorem Stolarkiem i o procesie sprzedaży mieszkania. Od pierwszego spotkania z Panem Igorem przekonał nas spokój i rzetelne odpowiedzi na każde nasze pytanie. Wszystkie nasze wątpliwości co do umowy z biurem zostały rozwiane i wyjaśnione, nie było problemu z wprowadzeniem drobnych zmian, żebyśmy mieli pewność ,że biuro wykona swoją pracę tak jak trzeba. Wszystkie spotkania były uzgadniane wcześniej, Pan Igor był zawsze pod telefonem i odpowiadał na każdą wiadomość. Sesja zdjęciowa mieszkania, była zrobiona bez pośpiechu, rzetelnie i w bardzo miłej atmosferze.  Mieszkanie finalnie udało się sprzedać. Nie wiem jak inne biura ale Sempre nawet po wpłacie z naszej strony całej kwoty nie przestało pomagać i nadal interesowało się naszymi sprawami.

Profesjonalizm od samego początku był na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem 🙂
 
Justyna Bartoszewska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Tartanus-Organka

Współpracę z Państwa biurem nawiązałam dzięki Pani Aleksandrze. Przy pierwszym spotkaniu zrobiła bardzo pozytywne wrażenie – w sposób profesjonalny przedstawiła sposób działania Państwa firmy, a poza tym wykazała się dużym zaangażowaniem, czy wręcz entuzjazmem. Co najważniejsze – pierwsze wrażenie okazało się prawdziwe: Pani Aleksandra szybko znalazła klienta na moje mieszkanie i bardzo sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces sprzedaży. Poza tym Pani Ola to osoba bardzo sympatyczna, potrafiąca nawiązać fajne relacje, zasługująca w pełni na określenie „opiekun klienta”. Z pewnością będę polecać Państwa biuro jak i osobę Pani Aleksandry znajomym zainteresowanym obrotem nieruchomościami.

Anna Falkiewicz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Pani Barbara Papuga poprowadziła nasza sprawę kupna mieszkania bardzo profesjonalnie. Pomogła załatwić wszystkie związane z tym sprawy w urzędach, zorganizowała spotkania, co było dla nas wielkim ułatwieniem. Ważne było też to, że Pani Barbara w każdym momencie była do naszej dyspozycji i potrafiła udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy jakiej udzieliła nam Pani Barbara Papuga oraz z fachowego przeprowadzenia nas przez trudny proces związany z zakupem mieszkania. Dziękujemy.

Jadwiga Senczak i Leszek Senczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Aleksandra Tartanus-Organka

Komunikatywna i rzeczowa Pani Pośrednik. Swoim ciepłem buduje atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia. Tworzy to pole do komunikacji i negocjacji, w której obie strony są „win-win”. Obecność przy podpisywaniu ważnych dokumentów jest bardzo istotna. Klient czuje się w pełni zaopiekowany. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Pani Pośrednik zajęła się wszystkim. Widać, że nie ogranicza sztywno swoich kompetencji zawodowych, a jest po prostu nastawiona na rozwiązanie problemu. To bardzo miłe ale i ważne.

Aleksandra Łuczak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Szybka pomoc w znalezieniu nieruchomości, częsty kontakt w razie jakichkolwiek formalności, czy też problemów. Polecamy serdecznie, pomocna osoba we wszystkich transakcjach, trzyma rękę na pulsie.

Urszula Dąbrowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia Wojtczak jest bardzo miłą i pomocną osobą, która doradzi i pomoże. Bardzo miłą jest osobą, bardzo przyjazną i bardzo dobrze mi się z Panią Sylwią pracuje w sprawach sprzedaży nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Elżbieta Szafarz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Bardzo się cieszę, że moim pośrednikiem w kupnie mieszkania była Pani Barbara Papuga. Jest to osoba bardzo życzliwa, kompetentna i pomocna. Każde nasze spotkanie przebiegało sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Transakcja kupna nieruchomości była rzetelnie przygotowana i przeprowadzona. Doceniam profesjonalizm, skuteczność i zrozumienie oczekiwań Klienta. Od samego początku byłam pod dobrą opieką poczynając od negocjacji cenowej z właścicielem, po organizację kwestii prawnych. Z pewnością będę rekomendować Biuro Nieruchomości „Sempre” w Łodzi i Panią Barbarę Papuga.

Joanna Szczepaniak
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Dziękuję za bardzo miłą współpracę przy transakcji sprzedaży mieszkania. Pani Sylwia Wojtczak jest osobą kontaktową solidną i bardzo sympatyczną. Profesjonalnie podchodzi do klienta i swoich obowiązków. Dysponowała zawsze swoim czasem. Była gotowa do spotkań i wyjaśnień wszelkich wątpliwości związanych ze sprzedażą mieszkania. Pani Sylwio życzę Pani dużo zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu prywatnym. Polecam wszystkim współpracę z firmą Sempre, a w szczególności z Panią Sylwią Wojtczak. Myślę, że firma Sempre ma bardzo dobrego pracownika, godnego zaufania.

Iwona Wywijas

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Dziękujemy za profesjonalną i miłą pomoc przy sprzedaży mieszkania. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością z uwagi na konkretną wiedzę w tego typu transakcjach. Pani Sylwia to bardzo ciepła, spokojna i kontaktowa osoba, zawsze służyła radą i pomocą, czy to w kontaktach osobistych, jak również telefonicznych o każdej porze dnia. Pomocna na każdym etapie, doradzała fachowo i profesjonalnie. To osoba godna zaufania i polecenia. Pani Sylwia jest osobą całkowicie oddaną i zaangażowaną w swoją pracę. Gratuluję pracodawcy Sempre takiego pracownika. Współpraca z Panią była ogromną przyjemnością, chętnie polecę innym osobą współpracę z Panią. Życzę zdrowia, samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 
Bożena Cieślak
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Serdecznie dziękuję za czynne uczestnictwo podczas długiej i krętej drogi zakupu mieszkania. Jest Pan osobą godną zaufania, rzetelną , bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Roztacza Pan aurę spokoju oraz  wyróżnia się kulturą osobistą. Szczerze polecam współpracę z Panem i dziękuję za udaną transakcję.

 
Wioletta Kluch

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Gorąco polecam współpracę z Panią Basia Papugą. Profesjonalizm od samego początku do samego końca sprzedaży mieszkania. Miły i bezproblemowy kontakt, ogrom pozytywnej zaraźliwej energii. Pani Barbara jest kompetentna, uczciwa i perfekcyjna w tym co robi. Polecam każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy i wiedzy w zakresie nieruchomości. Dziękuję jeszcze raz Pani za zaangażowanie i życzymy samych sukcesów !!!

Justyna Mikołajczyk
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Polecamy współpracę z Panią Sylwią Wojtczak. Podczas sprzedaży naszego mieszkania wykazała się rzetelnością, sumiennością oraz miłym podejściem do klienta. Na każdym etapie załatwiania formalności była obecna. Jest osobą konkretną, energiczną przez co wszystko poszło w tempie ekspresowym. Polecamy współpracę z Panią Sylwią jako agentem nieruchomości.

 
Krystyna Krzesińska i Jarosław Krzesiński
 

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Pani Barbara Papuga odznacza się profesjonalnym podejściem do swej pracy, komunikatywnością, życzliwością i poczuciem humoru w kontaktach z Klientem. Dzięki niej trudny proces nabycia i przekazania mieszkania był mniej przerażający. Zawsze była gotowa do spotkania i na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Jesteśmy wdzięczni za pośrednictwo w nabyciu mieszkania.

 

Anna Tomecka – Mirek i Ireneusz Mirek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Dziękuję ślicznie za włożony profesjonalizm i serce przy sprzedaży mojej nieruchomości. Wykazała się Pani zaangażowaniem , które jest tak bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach. To dla mnie był zaszczyt z Panią pracować. Mam nadzieję że będziemy mogli jeszcze nie raz ze sobą współpracować.

 
Adrian Kaczmarek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Z ogromną przyjemnością współpracowało mi się z wyżej wymienionymi Paniami. Współpraca przebiegała w sposób profesjonalny, szybko i bez wątpliwości. Na pewno skorzystałabym po raz kolejny z usług biura nieruchomości Sempre.

 
Aleksandra Witek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Bardzo profesjonalna obsługa. Wszelkie wątpliwości rozwiane. Dokumentacja w pełnym zakresie. Bardzo miła i sprawna obsługa.

 
Małgorzata Anna Retelewska-Szóstek

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek w sposób niezwykle rzetelny i solidny przeprowadził transakcję zakupu działki. Dodatkowo bardzo solidny i sympatyczny, w

sposób jasny i klarowny dla nas przedstawił wszystkie zawiłości owej transakcji. Dyspozycyjny czasowo, poświęcając nawet swój czas wolny od pracy przeprowadził nas przez cały proces. Zawsze chętny do pomocy, niezniechęcony milionem pytań i telefonów od laików kompletnie nieznających się na rzeczy.
 
Z czystym sumieniem polecamy każdemu usługi Pana Igora. Brawo dla biura nieruchomości Sempre za tak wspaniałego pracownika, nie wyobrażamy sobie lepszej obsługi.
 
Aleksandra i Maciej Sakrajda

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm i doświadczenie Pani Barbary Papugi. Sprzedaż mojego mieszkania przeprowadziła fachowo i sprawnie, przejmując wszelkie obowiązki spoczywające na sprzedającym. Jeszcze raz dziękuję Pani Basiu za bardzo miłą obsługę.

Wszystkim szczerze polecam współpracę z Panią Barbarą Papuga.

Danuta Baszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Jestem zadowolony z przeprowadzonej transakcji. Cały proces zakupu przebiegł sprawnie i pomyślnie. Zdecydowanie polecam ze skorzystania usług Pani Barbary przy zakupie nieruchomości.

Sebastian Kuciński

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Katarzyna Szpakowska

Pani Katarzyna to bardzo miła i sympatyczna osoba, która ze spokojem odpowiadała nam na wszelkie pytania. Od pierwszego spotkania zyskała nasze zaufanie, oprowadzając nas po mieszkaniu. Nie była natarczywa, dała nam czas do namysłu, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Podzieliła się ze mną dobrą radą, dając instrukcje, co najlepiej zrobić i w jaki sposób załatwić sprawy urzędowe po ewentualnym zakupie mieszkania. Bardzo miło współpracowało się nam z Panią Katarzyną.

Jędrzej Marciniak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Katarzyna Szpakowska

Jako, że z perspektywy klienta indywidualnego, dla którego rynek nieruchomości nie stanowi poletka sprawnego poruszania się, a raczej jest lub może być przyczynkiem do prokrastynacji wywołanej niechęcią do procedur/przepisów/wszelakich konieczności formalnych, którym uczynić trzeba zadość, aby ostatecznie nabyć lokal użytkowy, pozwolimy sobie polecić vel zarekomendować Panią Katarzynę jako osobę kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę, skorą do pomocy i szczerą, gdyż pomoc jej i wszelkie udzielone nam tj. kupującym przez nią informacje, pozwoliły zredukować do  niezbędnego minimum ilość formalności, a także ilość subiektywnie pojętego stresu związanego z niecodzienną wszak dla nas sytuacją zakupu nieruchomości.

 
Grzegorz Mirczak, Aleksandra Górska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor profesjonalnie pomógł sfinalizować zakup mieszkania dla moich rodziców. Mieliśmy wiele obaw, bo mieszkanie było obciążone hipoteką. Dzięki zaangażowaniu Pana Igora cały proces zakupu zadłużonej nieruchomości odbył się szybko i sprawnie. Przekonał nas, że nie ma tu żadnego ryzyka. I całe szczęście, bo z mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni.

 
Monika Gałązka

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Bardzo uczciwa i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Sprzedaż mieszkania przebiegła dosyć szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam Panią Sylwię. Uważam, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

 
Dominika Dobrowolska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia z ogromnym zaangażowaniem prowadziła sprawę sprzedaży mieszkania. W pełni profesjonalnie przedstawiła zakres prac, pomagała w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Pozostawała ze mną w częstym kontakcie, wspierała, służyła dobrą radą. Przedstawiona oferta końcowa jest dla mnie satysfakcjonująca. Jeśli będzie to możliwe w przyszłości chętnie skorzystam z pomocy Pani Sylwii i firmy.

 
Anna Kaczorowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek – Opiekun Klienta i Pośrednik Nieruchomości jest osobą wyjątkowo sympatyczną, wzbudzającą zaufanie. Pan Igor to osoba o nietuzinkowym, ujmującym sposobie bycia, o wysokiej kulturze osobistej, żywej inteligencji i elokwencji. Jest bardzo dobrze przygotowany

merytorycznie, fachowo posługuje się przepisami prawa i rzetelnie wypełnia wszystkie zobowiązania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Igorem i w mojej ocenie zasługuje na najwyższe uznanie jako pracownik firmy Sempre Nieruchomości. Serdeczne podziękowania!
 
Anna Lewandowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Nasza decyzja skorzystania z usług pana Igora Stolarka okazała się strzałem w dziesiątkę. Pan Igor wykazał się umiejętnością słuchania i rozumienia wszystkich naszych potrzeb i oczekiwań, aby następnie w oparciu o świetną orientację w warunkach panujących na rynku nieruchomości , zrealizować dwie trudne transakcje sprzedaży i zakupu mieszkania w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Ponadto zawsze miał czas na udzielenie wszystkich potrzebnych nam informacji, dał się poznać jako człowiek obdarzony ogromną wiedzą i osobistą kulturą.
To dzięki panu Igorowi wchodzimy bez obaw do naszego nowego mieszkania.

 
Krystyna i Wojciech Woźniak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Jako klientka Pani Barbary Papuga, chciałabym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Usługa świadczona przez obie Panie, była profesjonalna i fachowa.

Pani Barbara i Pani Kinga pozostawiły po sobie świetne wrażenie i dlatego z całego serca polecam Panie zarówno sprzedającym, jak i kupującym, nie będziecie rozczarowani. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej. Jeszcze raz bardzo Paniom dziękuję.

Danuta Baszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Firma Sempre Nieruchomości pośredniczyła w sprzedaży mieszkania i kupnie domu. Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób profesjonalny. Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie Pana Igora Stolarka, który stanął na wysokości zadania w przygotowaniu formalności. Doprecyzował każdy szczegół, co spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Panem Igorem Stolarkiem reprezentującym firmę Sempre Nieruchomości.

Agnieszka i Marcin Klemżyńscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Zostaliśmy poproszeni o napisanie kilu słów o przebiegającej współpracy z Panem Igorem. W tym przypadku wykonanie takiego zadania to czysta przyjemność. Pan Igor od samego początku wykazał się pełną zaangażowania postawą. Podczas pierwszego spotkania, w trakcie oględzin mieszkania starał się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszelkiego rodzaju niewiadome zostały w bardzo krótkim czasie wyjaśnione. Spotkanie miało miejsce w bardzo trudnym czasie, podczas zimowego wzrostu zachorowań. Profesjonalizm, spokój i opanowanie to cechy, które można było zauważyć na pierwszy rzut oka. Mimo maseczki, w głosie słychać było pozytywne nastawienie i chęć współpracy. Bardzo szybko tempo oraz sposób prowadzenia rozmowy zostały dopasowane do nas, naszych oczekiwań oraz próśb. Pan Igor dał z siebie wszystko, nie musieliśmy zastanawiać się nad wieloma kwestiami, przekaz był jasny i przejrzysty. Każdemu bardzo polecam opiekę Pana Igora, który był dostępny w każdym momencie, na każdym etapie zakupu.

Bartosz Dudkiewicz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Super podejście do klienta, bardzo duże zaangażowanie, dobrze przygotowana. Pani Basia zawsze służy pomocą, chętnie odpowiada na każde pytanie. Rzetelność w każdym calu. Bardzo dziękujemy Pani Basiu i będziemy Panią polecać z całego serca.

Monika Błazińska i Marek Gawron

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Martyna Rudzka

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Uzyskałem wszystkie potrzebne informacje. Transakcja przebiegła bez zakłóceń i do tego w przyjemnej i sympatycznej obsłudze. Na usta ciśnie się określenie – pełen profesjonalizm. Będę na pewno polecał usługi Państwa agencji. 

Jacek Sęk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Martyna Rudzka

Jest wyjątkowo kompetentna w swoim fachu, zaangażowana, pomocna, wyrozumiała. Pani Martyna ma dużą wiedzę i jest niezwykle miłą osobą. Uważam, że taki pracownik to skarb dla Państwa biura. Dziękujemy za profesjonalną współpracę

Krystyna Kamińska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Iwona Jachnik

Współpraca z Panią Iwoną układała się bardzo dobrze. Umie rozmawiać ze swoimi klientami, potrafi zbadać ich potrzeby, a jakiekolwiek wątpliwości i problemy rozwiązać. Stara się, aby transakcja przebiegła bez komplikacji, a stres z tym związany był jak najmniejszy. Jest wysokiej klasy profesjonalistką w tym, co robi. Pani Iwona to miła i kulturalna osoba. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Godna polecenia dla wszystkich, którzy marzą o swoim własnym mieszkaniu. Biuro Sempre Nieruchomości ma naprawdę wartościowego pracownika!

Renata Szymańska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Iwona Jachnik

Dzięki Państwa firmie reprezentowanej przez Panią Iwonę Jachnik sprzedaż mojego mieszkania była dla mnie „lekka, łatwa i przyjemna”. Pani Iwona bardzo profesjonalnie i kompetentnie, już od pierwszego spotkania, prowadziła mnie przez meandry tego procesu. Nie musiałam zajmować się wyszukiwaniem, sprawdzaniem, co i w jakiej kolejności zrobić. Pani Iwona z wielką cierpliwością wyjaśniła mi wszystkie działania. Wykazała się olbrzymią empatią. Dziękuję Pani Iwonie za skuteczność oraz życzę dalszego rozwoju i wielu klientów. Mieszkanie zostało sprzedane w tydzień.

Joanna Matusiak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Martyna Rudzka

Chciałem bardzo podziękować Pani Martynie Rudzkiej za profesjonalizm i doprowadzenie transakcji do skutku. Mimo wielkich turbulencji, jakie towarzyszyły podczas transakcji, spowodowanych przez emocje Kupującego, Pani Martyna wykazała się profesjonalnym, miłym, a zarazem stanowczym profesjonalizmem i doprowadziła transakcję do jej zawarcia. Będę miło wspominał i polecał.

Paweł Jankowski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Martyna Rudzka

Pani Martyna Rudzka kompetentna z dużą znajomością specyfikacji rynku nieruchomości. Okazywała nam w każdym momencie pomoc i wparcie. Pani Martyna to osoba nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim życzliwa i pomocna, a cechy charakteru p. Martyny predysponują ją do wykonywania tej specyfikacji pracy. Pani Martyna jest osobą, którą można polecić innym przy zakupie nieruchomości.

Anna Kwiatkowska