Referencje

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Sylwia Wojtczak

Pani Sylwia z ogromnym zaangażowaniem prowadziła sprawę sprzedaży mieszkania. W pełni profesjonalnie przedstawiła zakres prac, pomagała w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Pozostawała ze mną w częstym kontakcie, wspierała, służyła dobrą radą. Przedstawiona oferta końcowa jest dla mnie satysfakcjonująca. Jeśli będzie to możliwe w przyszłości chętnie skorzystam z pomocy Pani Sylwii i firmy.

 
Anna Kaczorowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Pan Igor Stolarek – Opiekun Klienta i Pośrednik Nieruchomości jest osobą wyjątkowo sympatyczną, wzbudzającą zaufanie. Pan Igor to osoba o nietuzinkowym, ujmującym sposobie bycia, o wysokiej kulturze osobistej, żywej inteligencji i elokwencji. Jest bardzo dobrze przygotowany

merytorycznie, fachowo posługuje się przepisami prawa i rzetelnie wypełnia wszystkie zobowiązania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Igorem i w mojej ocenie zasługuje na najwyższe uznanie jako pracownik firmy Sempre Nieruchomości. Serdeczne podziękowania!
 
Anna Lewandowska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Nasza decyzja skorzystania z usług pana Igora Stolarka okazała się strzałem w dziesiątkę. Pan Igor wykazał się umiejętnością słuchania i rozumienia wszystkich naszych potrzeb i oczekiwań, aby następnie w oparciu o świetną orientację w warunkach panujących na rynku nieruchomości , zrealizować dwie trudne transakcje sprzedaży i zakupu mieszkania w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Ponadto zawsze miał czas na udzielenie wszystkich potrzebnych nam informacji, dał się poznać jako człowiek obdarzony ogromną wiedzą i osobistą kulturą.
To dzięki panu Igorowi wchodzimy bez obaw do naszego nowego mieszkania.

 
Krystyna i Wojciech Woźniak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Szczerze polecamy współpracę z Panią Magdaleną Jachnik. Pani Magdalena pomogła nam w zakupie mieszkania. Od początku do samego końca transakcji. Była zaangażowana w stu procentach. Na każdym etapie służyła radą i pomocą. Jest osobą konkretną, zawsze chętnie odpowiada na każde pytanie. Wykazuje się dużą wiedzą i profesjonalizmem, ma dobry kontakt z klientem. Swoimi działaniami dąży do spełniania wszystkich oczekiwań klienta. Dziękujemy za profesjonalną współpracę. Będziemy mile wspominać i polecać wszystkim. 

 
Aneta i Piotr Juszczakowie

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga i Kinga Murawska

Jako klientka Pani Barbary Papuga, chciałabym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Usługa świadczona przez obie Panie, była profesjonalna i fachowa.

Pani Barbara i Pani Kinga pozostawiły po sobie świetne wrażenie i dlatego z całego serca polecam Panie zarówno sprzedającym, jak i kupującym, nie będziecie rozczarowani. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej. Jeszcze raz bardzo Paniom dziękuję.

Danuta Baszczyk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Do współpracy z Biurem skusiła nas już pierwsza rozmowa z Sempre i zupełnie wyjątkowe, niespotykane w Polsce podejście do sprzedaży nieruchomości. Od samego początku, całą frustrację związaną z umawianiem klientów i prezentacją domu przejęła od nas Pani Magdalena Jachnik. Dzięki niej nie musieliśmy zawiesić naszych obowiązków i aktywności na czas sprzedaży. Okazało się, że obiecana skuteczność Pani Magdy to nie marketingowe przechwałki. Dom został sprzedany w bardzo krótkim czasie i w bardzo miłej atmosferze.

Joanna i Maciej Czajkowscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Firma Sempre Nieruchomości pośredniczyła w sprzedaży mieszkania i kupnie domu. Usługi pośrednictwa na każdym ich etapie zostały wykonane w sposób profesjonalny. Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie Pana Igora Stolarka, który stanął na wysokości zadania w przygotowaniu formalności. Doprecyzował każdy szczegół, co spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Panem Igorem Stolarkiem reprezentującym firmę Sempre Nieruchomości.

Agnieszka i Marcin Klemżyńscy

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Igor Stolarek

Zostaliśmy poproszeni o napisanie kilu słów o przebiegającej współpracy z Panem Igorem. W tym przypadku wykonanie takiego zadania to czysta przyjemność. Pan Igor od samego początku wykazał się pełną zaangażowania postawą. Podczas pierwszego spotkania, w trakcie oględzin mieszkania starał się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszelkiego rodzaju niewiadome zostały w bardzo krótkim czasie wyjaśnione. Spotkanie miało miejsce w bardzo trudnym czasie, podczas zimowego wzrostu zachorowań. Profesjonalizm, spokój i opanowanie to cechy, które można było zauważyć na pierwszy rzut oka. Mimo maseczki, w głosie słychać było pozytywne nastawienie i chęć współpracy. Bardzo szybko tempo oraz sposób prowadzenia rozmowy zostały dopasowane do nas, naszych oczekiwań oraz próśb. Pan Igor dał z siebie wszystko, nie musieliśmy zastanawiać się nad wieloma kwestiami, przekaz był jasny i przejrzysty. Każdemu bardzo polecam opiekę Pana Igora, który był dostępny w każdym momencie, na każdym etapie zakupu.

Bartosz Dudkiewicz

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Barbara Papuga

Super podejście do klienta, bardzo duże zaangażowanie, dobrze przygotowana. Pani Basia zawsze służy pomocą, chętnie odpowiada na każde pytanie. Rzetelność w każdym calu. Bardzo dziękujemy Pani Basiu i będziemy Panią polecać z całego serca.

Monika Błazińska i Marek Gawron

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Martyna Rudzka

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Uzyskałem wszystkie potrzebne informacje. Transakcja przebiegła bez zakłóceń i do tego w przyjemnej i sympatycznej obsłudze. Na usta ciśnie się określenie – pełen profesjonalizm. Będę na pewno polecał usługi Państwa agencji. 

Jacek Sęk

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Martyna Rudzka

Jest wyjątkowo kompetentna w swoim fachu, zaangażowana, pomocna, wyrozumiała. Pani Martyna ma dużą wiedzę i jest niezwykle miłą osobą. Uważam, że taki pracownik to skarb dla Państwa biura. Dziękujemy za profesjonalną współpracę

Krystyna Kamińska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Iwona Jachnik

Współpraca z Panią Iwoną układała się bardzo dobrze. Umie rozmawiać ze swoimi klientami, potrafi zbadać ich potrzeby, a jakiekolwiek wątpliwości i problemy rozwiązać. Stara się, aby transakcja przebiegła bez komplikacji, a stres z tym związany był jak najmniejszy. Jest wysokiej klasy profesjonalistką w tym, co robi. Pani Iwona to miła i kulturalna osoba. W pełni zaangażowana w swoją pracę. Godna polecenia dla wszystkich, którzy marzą o swoim własnym mieszkaniu. Biuro Sempre Nieruchomości ma naprawdę wartościowego pracownika!

Renata Szymańska

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Iwona Jachnik

Dzięki Państwa firmie reprezentowanej przez Panią Iwonę Jachnik sprzedaż mojego mieszkania była dla mnie „lekka, łatwa i przyjemna”. Pani Iwona bardzo profesjonalnie i kompetentnie, już od pierwszego spotkania, prowadziła mnie przez meandry tego procesu. Nie musiałam zajmować się wyszukiwaniem, sprawdzaniem, co i w jakiej kolejności zrobić. Pani Iwona z wielką cierpliwością wyjaśniła mi wszystkie działania. Wykazała się olbrzymią empatią. Dziękuję Pani Iwonie za skuteczność oraz życzę dalszego rozwoju i wielu klientów. Mieszkanie zostało sprzedane w tydzień.

Joanna Matusiak

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości:

Magdalena Jachnik

Pani Magdalena to niezwykle pozytywna osoba, pełna pasji i zaangażowania w powierzone zadania. Cechuje ją wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie. Nasza współpraca charakteryzowała się bardzo dobrym kontaktem, ogromną chęcią pomocy oraz wsparcia. Dzięki profesjonalnemu podejściu pani Magdy, udało nam się sprzedać mieszkanie niezwykle szybko i bardzo korzystnie. Nawet po podpisaniu umowy przedwstępnej, Pani Magda nadal nas wspierała i prowadziła przez kolejne kroki sprzedaży. Pani Magda to właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Serdecznie polecam współpracę z Panią Magdaleną Jachnik.

Ewelina i Grzegorz Siara

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Magdalena Jachnik

Miałem przyjemność przy pomocy pani Magdaleny Jachnik zakupić swoje pierwsze mieszkanie. Początkowo byłem pełen obaw jak to wszystko się odbędzie. Dziś z całą pewnością mogę powiedzieć, że zakup mieszkania to była czysta przyjemność. Na każdym kroku pani Magdalena Jachnik zawsze służyła pomocą, rozwiewała wszelkie moje wątpliwości oraz odpowiadała na wszelkie moje pytania. Czułem się bezpiecznie i zaopiekowany. Z całą odpowiedzialnością mogę polecać Państwa Biuro Nieruchomości swoim bliskim.

Patryk Kuchcia

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Martyna Rudzka

Chciałem bardzo podziękować Pani Martynie Rudzkiej za profesjonalizm i doprowadzenie transakcji do skutku. Mimo wielkich turbulencji, jakie towarzyszyły podczas transakcji, spowodowanych przez emocje Kupującego, Pani Martyna wykazała się profesjonalnym, miłym, a zarazem stanowczym profesjonalizmem i doprowadziła transakcję do jej zawarcia. Będę miło wspominał i polecał.

Paweł Jankowski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości: 

Martyna Rudzka

Pani Martyna Rudzka kompetentna z dużą znajomością specyfikacji rynku nieruchomości. Okazywała nam w każdym momencie pomoc i wparcie. Pani Martyna to osoba nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim życzliwa i pomocna, a cechy charakteru p. Martyny predysponują ją do wykonywania tej specyfikacji pracy. Pani Martyna jest osobą, którą można polecić innym przy zakupie nieruchomości.

Anna Kwiatkowska