Sprzedaż
324377
ul. Antoniego Edwarda Odyńca
Warszawa Mokotów Stary Mokotów
(gm. Mokotów)
849 000 zł

Mokotów to jedna z najpiękniejszych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy. A mieszkanie w solidnej, dobrze zaprojektowanej kamienicy to już rarytas. Takich ofert zawsze brakuje!
Z przytulnego skwerku wchodzisz do budynku i wkraczasz schodami na 4. piętro, otwierasz drzwi i oto jesteś w dużym przedpokoju. Możesz tu wstawić naprawdę wysoką szafę (mieszkanie ma 2,8 m wysokości!), oddzielną szafkę na obuwie, które pomieszczą odzież i buty całej waszej rodziny lub zaaranżować tu funkcjonalny kąt do pracy. Dekorując to wnętrze, pamiętaj jednak, by wyeksponować jego niezwykłość – ścianę z luksferami, które „wyglądają” na klatkę schodową. Może od razu wstaw tu stylowy stoliczek i coś wygodnego do siedzenia, bo niewykluczone, że to będzie serce waszych domówek!
Udekorowawszy przedpokój, przechodzisz w głąb mieszkania. Czekają cię tu trzy spore pokoje, w tym jeden z balkonem, nieduża kuchnia i łazienka. Ekspozycja okien jest wschodnio-zachodnia, dzięki czemu jest tutaj nieprzerwanie jasno. W zależności od potrzeb pokoje możesz przekształcić w wygodny i ustawny salon oraz dwie sypialnie/sypialnię i gabinet, pracownię itp. Możesz także otworzyć kuchnię na salon i powiększyć łazienkę do ponad 6 m kw! Możliwości jest wiele.
Bardzo ważna informacja jest taka, że do mieszkania przynależą aż dwie (wyremontowane) piwnice o łącznej powierzchni ponad 5 m kw. Ciekawostka! Jak na szacowny budynek z lat 50. przystało, znajduje się tu także schron.
Z ważnych rzeczy – cały budynek ma wymienioną instalację gazową oraz piony wodno-kanalizacyjne. Wyremontowano też dach i znajdujący się bezpośrednio nad mieszkaniem strych. Gdy tylko ustąpi pandemia ruszy remont klatek schodowych.
W najbliższej okolicy świetnie zaopatrzony bazarek na rogu Wołoskiej i Odyńca, Rossmann, sklepy, usługi, klimatyczna klubokawiarnia, ogródki działkowe, tramwaje i autobusy. Niecały kwadrans od domu fantastyczny Ogródek Jordanowski, skąd dzieci nie będą chciały wychodzić, obok jeden z najsłynniejszych kebabów w mieście (kolejki nawet wieczorami), szkoła tańca Hakiela dla czujących rytmy, metro, które błyskawicznie dowiezie do centrum, kolejne sklepy, kolejne usługi, kolejne kafejki, parki… Prócz tego liczne placówki oświatowe, więc edukacja małoletnich także zapewniona. Słowem, wszystko, czego duszy potrzeba.
Mieszkanie przy Odyńca jest duże, ma powierzchnię prawie 75,5 mkw., co zapewnia przestrzeń i jakże istotną prywatność. Tchnij ducha w te mury, a odwdzięczą ci się z nawiązką!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre