Sprzedaż
324377
ul. Antoniego Edwarda Odyńca
Warszawa Mokotów Stary Mokotów
(gm. Mokotów)
931 000 zł

Mieszkanie na Mokotowie nadaje życiu szyk. To przecież jedna z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Mieszkanie w lokalu z historią nadaje życiu niecodzienny urok. Wprowadzenie własnej energii i estetyki w mokotowskie tużpowojenne mury to marzenie. My możemy je spełnić. Ty zobacz jak.

Z przytulnego skwerku wchodzisz do budynku i wkraczasz schodami na 4. piętro, otwierasz drzwi i oto jesteś w dużym przedpokoju. Możesz tu wstawić naprawdę wysoką szafę (mieszkanie ma 2,8 m wysokości!), oddzielną szafkę na obuwie, które pomieszczą odzież i buty całej waszej rodziny, chyba że jesteś singlem, ale za to śledzącym trendy w modzie. Dekorując to wnętrze, pamiętaj jednak, by wyeksponować jego niezwykłość, która sprawi, że wszyscy znajomi zechcą wpadać w odwiedziny – ścianę z luksferami, które „wyglądają” na klatkę schodową. Może od razu wstaw tu stylowy stoliczek i coś wygodnego do siedzenia, bo niewykluczone, że to będzie serce waszych domówek!

Udekorowawszy przedpokój, przechodzisz w głąb mieszkania. Czekają cię tu trzy spore pokoje, w tym jeden z balkonem, nieduża kuchnia i łazienka. Ekspozycja okien jest wschodnio-zachodnia, dzięki czemu jest tutaj nieprzerwanie jasno. W zależności od potrzeb pokoje możesz przekształcić w wygodny i ustawny salon oraz dwie sypialnie/sypialnię i gabinet, pracownię, pokój dziecięcy itp. Możliwości jest wiele.

Zastanawiasz się, czy nie będziecie wchodzić sobie w drogę podczas przyrządzania posiłków (bo załóżmy, że oboje lubicie kulinarne wyzwania)? A może warto rozważyć otwarcie kuchni na salon? Zrobi się przestronniej, ciekawiej i bardziej rodzinnie. Łazienkę również ogarnął duch zmian, co oznacza, że możesz ją dowolnie przearanżować zgodnie ze swoimi upodobaniami estetycznymi.

Bardzo ważna informacja jest taka, że do mieszkania przynależą aż dwie (wyremontowane) piwnice, co oznacza, że osoby z emocjonalnym stosunkiem do przedmiotów, mające awersję do wyrzucania czegokolwiek, będą tu miały jak w raju! Również złote rączki czy pasjonaci przetworów. Ciekawostka! Jak na szacowny budynek z lat 50. przystało, znajduje się tu także schron.

Z ważnych rzeczy – cały budynek ma wymienioną instalację gazową oraz piony wodno-kanalizacyjne. W przyszłym roku zaplanowany jest remont klatek schodowych.

W najbliższej okolicy świetnie zaopatrzony bazarek na rogu Wołoskiej i Odyńca, Rossmann, sklepy, usługi, klimatyczna klubokawiarnia, ogródki działkowe, tramwaje i autobusy. Niecały kwadrans od domu fantastyczny Ogródek Jordanowski, skąd dzieci nie będą chciały wychodzić, obok jeden z najsłynniejszych kebabów w mieście (kolejki nawet wieczorami), szkoła tańca Hakiela dla czujących rytmy, metro, które błyskawicznie dowiezie do centrum, kolejne sklepy, kolejne usługi, kolejne kafejki, parki… Prócz tego liczne placówki oświatowe, więc edukacja małoletnich także zapewniona. Słowem, wszystko, czego duszy potrzeba.
Mieszkanie przy Odyńca jest duże, ma powierzchnię prawie 75,5 mkw., co zapewnia przestrzeń i jakże istotną prywatność. Tchnij ducha w te mury, a odwdzięczą ci się z nawiązką!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre