Lokal użytkowy

Sprzedaż
600726
ul. Kolejowa
Stryków
(gm. Stryków)
2 300 360 zł
Wynajem
768411
ul. Twarda
Zgierz
(gm. Zgierz)
2 950 zł
Wynajem
219101
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
Sieradz
(gm. Sieradz)
22 500 zł
Sprzedaż
900252
Góra Bałdrzychowska
(gm. Poddębice)
680 360 zł
Sprzedaż
637848
ul. Łódzka
Poddębice
(gm. Poddębice)
1 690 360 zł
Sprzedaż
723221
ul. Pokrzywna
Piątek
(gm. Piątek)
195 360 zł
Wynajem
210374
ul. Sulejowska
Piotrków Trybunalski
(gm. Piotrków Trybunalski)
31 715 zł

Lokale do wynajęcia

Być może szukasz lokalu do wynajęcia – zaczynasz biznes i doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, że właściwa lokalizacja to klucz do sukcesu. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Nasi doradcy to specjaliści od łódzkiego rynku nieruchomości – również w tym ujęciu. Dziesiątki ofert nieruchomości komercyjnych, a zatem lokale rozsiane po całej Łodzi – od Widzewa, przez Polesie i Bałuty, aż po Łódź Górną, czekają właśnie na Ciebie. Zastanów się, czego dokładnie potrzebujesz. Mowa o przestrzeni biurowej? A może nieruchomości doskonale nadającej się na szkołę językową? Otwierasz sklep? Planujesz otworzyć salon masażu, a może szukasz nieruchomości, która doskonale sprawdzi się jako galeria sztuki lub prywatne muzeum? Wszystko to, a nawet dużo, dużo więcej, znajdziesz w katalogu ofert, które przygotowaliśmy. To nieruchomości zróżnicowane nie tylko pod względem położenia, ale też standardu oraz metrażu. Oferujemy zarówno pojedyncze lokale, jak i całe obiekty. Nieruchomości w parterach kamienic przy ruchliwych, handlowych ulicach, z drugiej zaś strony – zlokalizowane w zacisznej okolicy budynki, które doskonale sprawdzą się jako baza pod gabinety lekarskie lub ośrodki terapeutyczne.

Lokale do wynajęcia, które oferujemy, to również nieruchomości nadające się pod prowadzenia działalności rzemieślniczej, a nawet nieuciążliwej i drobnej produkcji. To, co nas wyróżnia, to nie tylko szeroki wachlarz lokalizacji, ale też zróżnicowane ceny. Jak zatem widać, każdy nasz Klient znajdzie dokładnie to, czego poszukuje.

Warto dodać, że służymy też rzeczowym i szerokim doradztwem branżowym. Jeśli więc nie jesteś pewien, jaki lokal użytkowy sprawdzi się w Twoim przypadku, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Lata doświadczeń, ale też doskonałe wyczucie rynku oraz preferencji współczesnych Klientów, pozwolą nam dobrać najlepsze rozwiązania dla konkretnych najemców. Szeroka gama lokali komercyjnych to nie tylko Polesie, Widzew i Bałuty, ale też Śródmieście . Jesteśmy w całej Łodzi, a także jej okolicach, obsługując również miasta satelickie. Masz jakieś pytania? Śmiało! Jesteśmy po to, by na nie odpowiedzieć.