Sprzedaż
975400
Dobroń Duży
(gm. Dobroń)
420 360 zł

Przedstawiam Państwu uroczy dom na wsi położony w malowniczej okolicy lasów i łąk w miejscowości Dobroń Duży – na terenie gminy Dobroń.

Dom oddalony jest 10 km od Pabianic, 19 km od Portu Łódź, 9 km od Łasku. Lokalizacja stanowi więc świetne połączenie z większymi miastami. 

Na działce o powierzchni 6300 mkw znajduje się parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 92,43 mkw. Dom przez lata był rozbudowywany. Pierwsze mury powstały w roku 1955. Później powiększany był o kolejne pomieszczenia w roku 1968 i 1983. W 1990 roku wybudowany został garaż o powierzchni 25,25 mkw. Całkowita powierzchnia zabudowy wraz z budynkami gospodarczymi wynosi 168,58 mkw.

Powierzchnia zabudowy budynków gospodarczych to 76,15 mkw. 

Dom parterowy składa się z jasnej dużej kuchni o powierzchni 13,43 mkw z oknami skierowanymi na podwórko, w której możemy przyrządzać, jak i spożywać ulubione posiłki razem z całą rodziną.

W dużym i ustawnym salonie o powierzchni 28 mkw z oknami skierowanymi na południe miło wspólnie spędzimy czas. Salon posiada kilka punktów świetlnych, przez co jest doskonale doświetlony. Duży grzejnik gwarantuje utrzymanie ciepła nawet w najzimniejsze wieczory zimowe. Drewniana podłoga, która znajduje się w pokojach dodaje klimatu tej przestrzeni, a jasny kolor ścian wprowadza nas w pozytywny nastrój. 

Dwa ustawne pokoje o powierzchni 16,5 i 19,5 mkw idealnie nadadzą się na sypialnię czy gabinet. 

Łazienka z prysznicem w neutralnych beżowy barwach sprawdzi się doskonale w codziennym użytkowaniu. Niewielka lecz funkcjonalna powierzchnia 4,15 mkw.

W kotłowni znajduje się piec na paliwo stałe. Woda jest ze studni.

W odległości 1,5 km znajduje się „centrum” wsi Dobroń a tam sklepy spożywcze, restauracje, apteka i dobrze rozwinięte połączenie komunikacyjne. Autobusem w kilkanaście minut dojedziemy do Pabianic, ze stacji kolejowej Dobroń na Łódź Kaliska dojedziemy w 23 minuty!

Dzieci swoją edukację będą mogły rozwijać w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu przy ulicy Sienkiewicza. Do szkoły dowieziemy dzieci w 5 minut.

Jeśli poszukujesz nieruchomości w otoczeniu natury, która swoją aurą wprowadza spokój i szczęście – ten dom z piękną działką będzie idealnym miejscem.
Zadzwoń i umów się na prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre