Sprzedaż
925925
ul. Łódzka
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
1 500 360 zł

Na sprzedaż przedstawiam dwie działki usługowe w Konstantynowie Łódzkim. Wyjątkowa lokalizacja tuż przy prężnie działającej Stacji Paliw ORLEN jest dodatkowym atutem.

Powierzchnia pierwszej działki wynosi 925 mkw, a przylegająca do niej liczy 718 mkw. Działki położone są przy głównej ulicy Łódzkiej 61 – obręb Konstantynów Łódzki. Dojazd do działek prowadzi drogą asfaltową bezpośrednio do działki nr 6 oraz drogą z płyt betonowych do działki 5/14.

Działki są równe, zadbane, bez nasadzeń i tzw. samosiejek, z którymi zazwyczaj jest więcej kłopotu niż pożytku 🙂 Teren jest płaski. Nieruchomość jest ogrodzona częściowo płotem betonowym, a częściowo siatką.

Działki nie posiadają Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, dzięki temu możemy wystąpić o pożądane warunki zabudowy.

Powierzchnia pierwszej działki: 925 mkw
Kształt pierwszej działki: prostokąt o wymiarach: ok 55 x 6,8 m
Powierzchnia drugiej działki: 718 mkw
Kształt drugiej działki: prostokąt o wymiarach: ok 38 x 18,9 m

Droga dojazdowa: asfaltowa
Woda: na działce
Kanalizacja: miejska 
Prąd: na działce
Gaz: na działce

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa Orlen, restauracja oraz osiedle domów jednorodzinnych.

Dzięki doskonałemu połączeniu z Łodzią, dostaniemy się tam w niespełna 10 minut samochodem. Do Lotniska oddalonego o 5 km dojedziemy w 9 minut samochodem. W odległości 10 km znajduje się duże Centrum Handlowe Port Łódź – jedyne 12 minut samochodem. Do najbliższego sklepu idzie się 5 minut. Pobliska trasa S-14 jest doskonałym połączeniem z innymi miastami, a do wjazdu na nią mamy tylko 3 minuty samochodem.

Jeśli szukasz działki doskonale skomunikowanej z S-14, to zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością pokażę działkę i oprowadzę po okolicy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre