Sprzedaż
924767
ul. Poprzeczna
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
445 360 zł

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej, która czaruje swoim położeniem oraz potencjałem. Ta działka o powierzchni 2 476 m², o numerze 419/2, położona jest na skraju urokliwego Konstantynowa Łódzkiego, zaledwie kilka kroków od Łodzi.

Działka oferuje coś więcej niż tylko miejsce na dom – zapewnia prawdziwe doznania natury w otoczeniu natury, zapewniając spokój i wyjątkowy widok na zieloną przestrzeń. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii z naturą bez rezygnacji z bliskości miasta.

Działka o regularnym kształcie prostokąta (26 x 95 m) posiada status prawny działki budowlanej, co otwiera szerokie spektrum możliwości inwestycyjnych. Do nieruchomości zostały doprowadzone podstawowe media: woda oraz prąd, natomiast sieć kanalizacyjna i gazowa znajdują się tuż przy działce.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z możliwością wykorzystania także pod usługi. To otwiera szerokie perspektywy inwestycyjne dla przyszłego nabywcy.

Ta urokliwa działka, otoczona zielenią i ciszą, zapewnia idealne warunki do budowy wymarzonego domu. 

Dojazd do działki odbywa się drogą gminną, utwardzoną, zapewniając łatwy dostęp przez cały rok. Bliskość sieci kanalizacyjnej i gazowej przy działce dodaje wygody i ułatwia planowanie przyszłej inwestycji.

Na terenie działki znajdują się również budynki do rozbiórki, które można zastąpić nową, wymarzoną konstrukcją

Położenie działki zapewnia nie tylko bliskość natury, ale także dogodną komunikację z pobliskimi miejscowościami. W odległości zaledwie kilku kilometrów znajdują się sklepy, szkoły oraz tereny rekreacyjne, spełniając potrzeby całej rodziny.
– do centrum Konstantynowa Łódzkiego mamy tylko 3 km
– do granicy Łodzi dzieli nas jedynie 1 km
– do Manufaktury – 8 km
– do trasy S-14 jest niespełna kilometr.

Ta działka budowlana stanowi doskonałą inwestycję dla osób pragnących stworzyć własny dom w otoczeniu przyrody. 

Numer działki: 419/2
Powierzchnia działki: 2 476 mkw
Przeznaczenie: Pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Wymiary działki: 26 x 95 mkw
Status prawny: Pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ( wolnostojącą lub bliźniaczą ) z dopuszczeniem zabudowy usługowej.
Media: Sieć wodociągowa i elektryczna dostępne na działce, sieć kanalizacyjna i gazowa w ulicy przy działce
Dojazd: Dostęp drogą gminną, utwardzoną

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci stworzyć wymarzony dom w otoczeniu natury, ta działka jest dla Ciebie idealnym wyborem. Skontaktuj się już dziś, aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpośrednie spotkanie na miejscu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre