Sprzedaż
881918
Sędziejowice-Kolonia
(gm. Sędziejowice)
299 360 zł

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Znajduje się w Sędziejowicach-Kolonia, w powiecie łaskim, na zamkniętym, pięknie zagospodarowanym terenie w budynku 1-piętrowym.

Do każdego z miast: Łask, Widawa i Zduńska Wola dojazd zajmuje niecałe 15 minut.

Istnieje możliwość zamiany na działkę z małym domem w odległości do 20 km od Sędziejowic.

W nieruchomości można od razu zamieszkać, bądź przeznaczyć pod wynajem, dzięki dwóm oddzielnym pokojom. Miejsce jest spokojne i daje prywatność mieszkańcom.

Obok mieści się szkoła, stadion gminny oraz liczne punkty handlowo-usługowe. W bliskim położeniu odkryjemy liczne lasy, w których spędzanie czasu okaże się czystą przyjemnością.

Budynek został ocieplony. W podwórzu znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Mieszkanie znajduję się na 1. piętrze. Będąc we wnętrzu mieszkania rozpoczynamy od korytarza, który jest przechodni i prowadzi do każdego z pozostałych pomieszczeń.

Wejdziemy z niego do dwóch pokoi. Pierwszy z nich został zaaranżowany pod salon z miejscem do wypoczynku. Drugi jest doskonałą sypialnią z dużą zabudowaną przesuwną szafą. Na podłogach zostały zastosowane jasne panele, które rozświetlają i dodają uczucie przytulności.

Kuchnia wyposażona jest w zabudowę, niezbędne sprzęty oraz stół z krzesłami.

Łazienka w nowoczesnym stylu wraz z WC posiada pełną armaturę. W trakcie jej remontu wymieniono instalację elektryczną. Woda jest ogrzewana bojlerem.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 12 mkw. Okna w mieszkaniu są plastikowe. Ogrzewanie miejskie bez podzielników ciepła, gaz z butli. Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą wolną od zadłużeń. Czynsz do wspólnoty to koszt ok. 460 zł.

Jeśli poszukujesz nieruchomości dla siebie i swoich najbliższych oraz zależy Ci na zamieszkaniu w okolicy z dostępem do wszelkich udogodnień wkoło – to mieszkanie jest dedykowane dla Ciebie.

Z wielką przyjemnością oprowadzę i przedstawię Państwu nieruchomość. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre