Sprzedaż
862122
ul. Górna
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
1 497 360 zł

Oferuję na sprzedaż działkę w prestiżowej okolicy Konstantynowa Łódzkiego. Powierzchnia całej nieruchomości to 3358 mkw. Nieruchomość została podzielona na 3 działki. Całość składa się z 16 działek. Ta piękna, narożna nieruchomość znajduje się na nowiusieńkim osiedlu przy ulicy Górna / Legionów

W bliskiej odległości znajdują się:
– szkoła z basenem i halą sportową (2 minuty pieszo)
– Konstantynowski Klub Sportowy z dwoma boiskami do gry w piłkę nożną oraz halą sportową i placem zabaw (3 minuty pieszo)
– piękny park na Placu Wolności z siłownią pod chmurką oraz placem zabaw (7 minut pieszo)
– przystanek autobusowy łączący Konstantynów Łódzki z Łodzią (5 minut pieszo)
– ośrodek nad stawami MOSiR (15 minut pieszo)
– centrum miasta (20 minut pieszo)

Na działce można postawić budynek jednorodzinny. Działka posiada MPZP – numer uchwały XXXI/284/05, oznaczenie terenu – 9MN

Dla terenów oznaczonych symbolem 9MN plan ustala: przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z obiektami i 11 urządzeniami towarzyszącymi.

Budynki mieszkalne należy lokalizować w zabudowie bliźniaczej (lub przy granicy), gdy szerokość frontu działek lub działki przeznaczonych pod zabudowę ma od 13 do 18 m i wolnostojącej, gdy szerokość frontu działek przeznaczonych pod zabudowę jest większa niż 18 m.

Dla działek: 254/41, 254/42, 254/43, 254/44, 254/45, 254/46 dopuszcza się realizację zabudowy szeregowej przy zachowaniu istniejącego podziału na działki, pod warunkiem, że zabudowa szeregowa będzie zlokalizowana na wszystkich działkach;

Wysokość zabudowy mieszkaniowej to dwie kondygnacje, przy czym druga kondygnacja stanowić będzie poddasze użytkowe, rzędna parteru do 50 cm ponad terenem, całkowita wysokość budynku do kalenicy maksimum 9 m.

Powierzchnia biologicznie czynna dla działek przeznaczonych pod zabudowę określa się na 40% powierzchni działek budowlanych.

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z trzema KW. Inwestycja nie jest zadłużona, nie posiada też hipoteki.

Media: woda na działce, w drodze tuż przy działce znajduje się prąd oraz gaz.

Działka jest ogrodzona i posiada zamykaną bramę wjazdową.

Jeśli myślisz o budowie domków w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, domu jednorodzinnego, czy po prostu o działce, która z pewnością będzie trafioną inwestycją – nie czekaj! Umów się na dzień pokazowy i zarezerwuj tą perełkę – więcej takich w tej okolicy nie ma.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre