Sprzedaż
854532
ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
Łódź Stare Polesie
(gm. Łódź)
415 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż znakomitą kawalerkę urządzoną pod klucz i gotową do zamieszkania. Zlokalizowana jest przy ul. Pogonowskiego 2 w centrum Łodzi na Starym Polesiu. 

Doskonale sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy.

Powierzchnia tego wyjątkowego mieszkania to 28,45 mkw. Położone jest na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Dodatkowym udogodnieniem jest winda. Budynek odebrany w 2022r. powstał w ramach projektu pod nazwą „Legionów 66” tworząc niepowtarzalny klimat i atrakcyjne osiedle.

W skład mieszkania wchodzi:
– salon z aneksem kuchennym
– łazienka z prysznicem
– hol z zabudowaną szafą

Jasny pokój dzienny otwarty na aneks kuchenny powiększa optycznie przestrzeń i jednocześnie gwarantuje funkcjonalność i emanuje przytulną aurą. W dodatku z łatwością umożliwia dostosowanie tej przestrzeni do codziennego rytmu życia. Mieści się tu duża, wygodna, rozkładana sofa oraz okrągły stół z krzesłami, co doskonale nadaje się do odpoczynku oraz wygodnej pracy. 

Ekspozycja okna na południowo-zachodnią stronę gwarantuje cudne doświetlenie wnętrza. Materiały we wnętrzu zostały dobrane starannie i precyzyjnie. Mieszkanie wyposażone jest w nowe niezbędne sprzęty, tj. telewizor, kuchenkę, okap, lodówkę, zmywarkę i pralkę.

Łazienka wykończona została w eleganckim, nowoczesnym charakterze z dużymi płytkami przenikającymi także do holu, co znakomicie wpisuje się w styl mieszkania. 

Atutem budynku jest jego lokalizacja. Bliskość do przystanków oraz liczne punkty handlowo-usługowe wkoło. Odległość do Manufaktury to 1 km, Uniwersytetu Medycznego 1,5 km, a 2,5 km dzieli mieszkanie od stacji PKP Łódź-Kaliska.
.
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w kwocie 40 000 zł, co z pewnością docenią Ci, którzy cenią sobie swój komfort i bezpieczeństwo.

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Już od początku nowy Właściciel nie musi martwić się o prace wykończeniowe i może napawać się przyjemnym poczuciem spokoju.

Z przyjemnością odpowiem na pytania i oprowadzę po nieruchomości. Zapraszam do kontaktu!

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 61.97 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 91.35 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 73.30 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.03 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre