189 360 zł

Działka na sprzedaż – Doskonała lokalizacja blisko lasów!

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2841 mkw zlokalizowaną w miejscowości Panaszew gmina Poddębice, w otoczeniu malowniczych lasów. Panaszew to wieś położona w gminie Poddębice w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim. Jest to malownicza miejscowość otoczona zielenią i polami, idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury.
Gmina Poddębice to obszar o bogatej historii i atrakcyjnych walorach przyrodniczych. To typowa wieś wiejska, gdzie dominuje krajobraz rolniczy z pól uprawnych i łąk. Okolica jest spokojna i malownicza, idealna dla miłośników przyrody.
W okolicy Panaszewa można znaleźć liczne szlaki rowerowe i piesze, które prowadzą przez okoliczne tereny wiejskie oraz lasy. Warto również odwiedzić pobliskie zabytki i miejsca o historycznym znaczeniu.

Cechy działki:
Powierzchnia: 2841 mkw
Numer działki: 129/1, obręb 34 Panaszew
wymiary działki: około 26,3mx50,26mx78,86mx71,02m
Przeznaczenie: działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem
Dojazd: drogą asfaltową
Otoczenie: liczne lasy w okolicy, doskonała lokalizacja dla miłośników natury
Infrastruktura: media (prąd, woda) w zasięgu w drodze
Lokalizacja:
Działka znajduje się w Panaszewie, zaledwie kilka minut jazdy od Poddębic najbliższej większej miejscowości]. Okolica zapewnia spokój i ciszę, jednocześnie pozostając blisko miejskich udogodnień.

Warunki zabudowy:
Na działce zostały wydane korzystne warunki zabudowy o treści zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna budowa budynku jednorodzinnego z użytkowym poddaszem, co stanowi doskonałą okazję dla osób planujących budowę swojego wymarzonego domu.

Działka budowlana położona w okolicy lasów to atrakcyjna opcja dla osób poszukujących spokojnej i naturalnej lokalizacji do budowy swojego domu.
 Działka w takiej okolicy może być doskonałą opcją dla osób ceniących kontakt z naturą i spokojne otoczenie.

Dla zainteresowanych udzielimy szczegółowych informacji oraz zapraszamy na bezpłatną prezentację terenu.

Nie przegap okazji nabycia tej wyjątkowej działki w urokliwej okolicy blisko lasów! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre