Sprzedaż
834842
ul. Rudna
Aleksandrów Łódzki
(gm. Aleksandrów Łódzki)
890 360 zł

Na sprzedaż dom, który jest częściowo wykończony i znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim.

Powierzchnia zabudowy domu to 226,34 mkw.
Powierzchnia całkowita domu to 506,21 mkw.
Powierzchnia użytkowa domu to 437,78 mkw.

Nieruchomość położona jest w bardzo cichym miejscu z dala od ruchliwej ulicy.

Dom jest przestronny, bardzo funkcjonalny i niezwykle doświetlony. Podzielony jest na strefę wspólną i prywatną, co pozwala na komfortowe funkcjonowanie wszystkich domowników.

Parter domu jest wykończony i składa się z sypialni, w której zmieści się duża szafa i komfortowe łóżko (oznaczonej jako kotłownia). Na parterze znajdziemy przestronny salon z klimatycznym kominkiem, który jest podzielony na strefę do wypoczynku oraz na strefę z dużym stołem, gdzie możemy spędzać czas i biesiadować w gronie rodziny i znajomych (oznaczonego jako hobby). Duża, kuchnia jest urządzona i wyposażona. Zmieścimy w niej stół, przy którym rodzinna będzie mogła wspólnie spożywać posiłki (oznaczona jako pralnia). Przy sypialni znajduje się łazienka z WC (oznaczona jako skład). Na parterze jest również spiżarnia (oznaczona jako WC), 2 korytarze i kotłownia na ekogroszek (oznaczona jako opał).

Pierwsze piętro jest w stanie do wykończenia i składa się z salonu z jadalnią, kuchni, łazienki, WC, balkonu i korytarza.

Poddasze również czeka na wykończenie – składa się z 3 pokoi, łazienki, WC i 2 korytarzy.

Dom składa się z 3 kondygnacji: parter 115,37 mkw, garaż 66,35 mkw, piętro 125,94 mkw, poddasze użytkowe 101,74 mkw plus pomieszczenie nad garażem 28,38 mkw.

Podsumowując:
– 6 pokoi
– 4 łazienek
– 2 WC
– 2 kuchni
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze

Powierzchnia działki: 1906 mkw
Numer działki: 638/2
Droga dojazdowa: utwardzona gruntowa
Media doprowadzone do budynku, w drodze gaz ziemny
Budynek nie posiada odbioru, aktualny dziennik budowy z ostatnim wpisem z listopada 2022r.

Ogród zaprojektowany jest tak, by nie wymagał codziennej pielęgnacji. Nasadzenia to głównie iglaki, trawy, rośliny zielone, lawenda. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy wolnostojące. 

Pobudź swoją wyobraźnie przyjeżdżając na prezentację domu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta. Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre