Sprzedaż
824133
gm. Zapolice
(pow. zduńskowolski)
1 185 360 zł

Oferuję na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Paprotni, w gminie Zapolice, która leży na południowych obrzeżach Zduńskiej Woli. Dom z poddaszem użytkowym znajduje się na działce o powierzchni 1539 mkwPowierzchnia całkowita domu z poddaszem to 249,73 mkw, z czego powierzchni użytkowej mamy 180 mkw. Wyposażenie wnętrza, RTV, AGD oraz meble widoczne na zdjęciach są w cenie nieruchomości.

Zapraszam do obejrzenia filmuW skład nieruchomości wchodzą:

Parter:

– hol
– salon z jadalnią
– kuchnia 
– łazienka
– garderoba
– kotłownia
– garaż

Poddasze:
– 2 pokoje
– sypialnia
– łazienka 
– pralnia 
– hol
– strych

Wokół ogrodzona, zadbana i urządzona działka nr. 99/5. Podjazd wyłożony jest kostką brukową z miejscami parkingowymi przed garażem jak i przed bramą. Wspólnie pomieszczą od 6 do 10 samochodów. Powierzchnia garażu wynosi 30 mkw. Brama otwiera na pilota wyposażona jest w domofon. 

Na powierzchni 800 mkw został zaaranżowany las z miejscem na ognisko. Trawnik podlewany jest poprzez system nawadniania. To wszystko sprawia, że każdą wolną chwilę z przyjemnością spędza się na powietrzu.

W bryłę domu wkomponowano zadaszony taras o powierzchni 48 mkw. Wystarczy wyobrazić sobie czytanie książek, picie kawy i spędzanie czasu z rodziną, aby wiedzieć, jak dobre życie oferuje otoczenie takiej przestrzeni.Dom jednorodzinny wybudowany został w 2010 r. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Wybudowany w technologii murowanej z pustaka ceramicznego i styropianu 12 cm. Dach ocieplony wełną mineralną i pokryty dachówką ceramiczną. Dom przyłączony został do kanalizacji oraz wody miejskiej. We wnętrzu zamontowano kominek. W 2021 roku podłączona została fotowoltaika, a w październiku 2022 roku został doposażony w pompę ciepła. W 80% wnętrze ogrzewane jest podłogowo, w pozostałej części zamontowane są grzejniki.

Nieruchomość jest bardzo funkcjonalna i uporządkowana. Każde z pomieszczeń jest wykorzystywane w konkretnych celach. Dopracowane zostały wszelkie drobiazgi.

W holu oraz sypialni wygospodarowano oddzielną przestrzeń na garderobę zamykaną na drzwi przesuwne z lustrem. Duża kuchnia, a obok niej spiżarnia pozwalająca pomieścić dodatkowe artykuły spożywcze. Salon połączony z jadalnią przenikają się wzajemnie dając poczucie przestrzeni i komfortu. Wiele okien daje długi dostęp do dziennego światła, a wieczorami wnętrze jest dobrze rozjaśniane przez zamontowane oświetlenie. W domu są dwie łazienki: na dole z prysznicem, a na górze z wanną, z której przechodzi się do pralni. Sypiania z dostępem do strychu i dwa oddzielne pokoje przeznaczone na pokój dla dziecka, gości, jak i biuro idealne do pracy w trybie zdalnym lub prowadzenia działalności gospodarczej.


Najbliższy sklep spożywczy jest oddalony od działki o niecałe 100 m.
 Wybudowana trasa S-8 pozwala na szybki dojazd do większych miast, tj. Wrocławia czy Łodzi (dojazd do Portu Łódź zajmie 35 minut).

W najbliższym otoczeniu mieści się Zbiornik Kępina oraz przepływa rzeka Warta. Są to doskonałe miejsca na wypad rowerowy lub piesze wycieczki.Jeśli choć trochę czujesz, że to miejsce jest wkomponowane w Twoją wizję domu – zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.


Obejrzyj nieruchomość na żywo, aby móc w pełni poczuć jej potencjał i stworzyć idealne miejsce do życia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre