879 360 zł

Na sprzedaż przedstawiam nowy, gotowy do zamieszkania piętrowy dom typu bliźniak o powierzchni 102,14 mkw, znajdujący się w miejscowości Opiesin oddalonej około 5 km od Zduńskiej Woli.

Na parterze mamy:
– wiatrołap 
– salon z tarasem 
– kuchnię otwartą na salon
– łazienkę z prysznicem
– kotłownię z instalacją do pompy ciepła i filtrem do wody

Na piętrze, na które prowadzą nowoczesne schody, znajdują się:
– 3 sypialnie, z czego 2 z balkonem
– łazienka z wanną
– korytarz

Do nieruchomości dojeżdżamy drogą asfaltową. Teren wokół domu jest ogrodzony.

Po wejściu do domu mamy wiatrołap, w którym znajdziemy dużą szafę. Z wiatrołapu możemy dostać się do kotłowni lub przejść korytarzem bezpośrednio po prawej stronie do kuchni, która jest umeblowana i wyposażona w nowy i nieużywany sprzęt AGD. Z kuchni możemy przejść bezpośrednio do dużego salonu lub wrócić do korytarza, z którego wchodzimy do łazienki z prysznicem lub wchodzimy schodami na piętro. 

W salonie znajdziemy wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić tam dużą i wygodną kanapę, na której odpoczniemy wraz z całą rodziną. W salonie zmieścimy również duży stół do spożywania wspólnych posiłków. Mamy stąd możliwość wyjścia bezpośrednio na duży taras wyłożony kostką.

Na piętrze znajdziemy korytarz, z którego wchodzimy do 3 sypialni oraz do łazienki, w której znajdziemy dużą wannę.

Na podłodze całego domu zastosowano panele w kolorze naturalnego drewna. Dom jest ogrzewany za pomocą pompy ciepła, w całym domu rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe.

Dom znajduje się na działce o powierzchni 375 mkw i jest gotowy do wprowadzenia zaraz po podpisaniu aktu notarialnego. Do zamieszkania zachęca niedalekie sąsiedztwo miasta. 

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania, umówimy się na oglądanie nieruchomości na żywo 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre