Sprzedaż
750922
ul. Północna
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
270 360 zł

Fenomenalna kawalerka przy parku Staromiejskim. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Północnej, w dzielnicy Łódź-Śródmieście. Powierzchnia mieszkania to 34 mkw, zlokalizowane jest ono na 3. piętrze w kamienicy.

Świetna lokalizacja to główny atut tej nieruchomości. Sąsiedztwo Manufaktury oraz ulicy Piotrkowskiej to główne czynniki świadczące o dobrym usytuowaniu tego mieszkania. Nieruchomości z takim rozkładem i w tej lokalizacji to z pewnością dobra inwestycja!

Mieszkanie wykończone jest w nowoczesnym stylu. Przy projektowaniu wnętrz skoncentrowano się na funkcjonalności oraz minimalizmie – to połączenie powoduje, że czujemy w nim przytulność i spokój bez zbędnego przytłoczenia.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o metrażu około 30 mkw znajdująca się na piętrze, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania swoich rzeczy.

Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w przedpokoju. Po prawej stronie są drzwi do łazienki, a po lewej stronie widać wejście do salonu.

W salonie mamy dużo przestrzeni.. Znajduje się tu część jadalniana oraz strefa wypoczynkowa z miejscem na telewizor. Duże nowe okna PCV znajdujące się w tym pomieszczeniu powodują, że jest w nim bardzo jasno i przestronie.

Kuchnia jest ustawna, posiada spory blat roboczy, dzięki któremu przygotowanie posiłków będzie łatwe i przyjemne. Pomieszczenie to jest wyposażone w lodówkę, piekarnik płytę indukcyjną. Plusem jest fakt, że w tym pomieszczeniu także znajduję się spore okno.

Łazienka, chociaż niewielka, jest w pełni funkcjonalna, wyposażona w prysznic oraz toaletę.

Dodatkowe atuty:
– ogrzewanie gazowe poprzez nowy piec dwu funkcyjny
– wymienione okna
– nowa instalacja elektryczna
– stan prawy to pełna własność
– AGD oraz meble zostają w mieszkaniu

Tak naprawdę wszystko jest na wyciągniecie ręki.

Dla tych, którzy potrzebują więcej szczegółów, poniżej dodatkowe informacje:
– Manufaktura – 1,5 km
– Plac wolności – 450 m

– Dworzec Łódź Fabryczna – 11 minut
– Centrum Naukowe EC1 – 9 minut
– Najbliższy sklep „Żabka” – 2 minuty pieszo
– Najsłynniejsza ulica Piotrkowska – 10 minut pieszo

I co najlepsze: w samym centrum miasta zieleni mamy pod dostatkiem! Naprzeciwko mamy park Staromiejski zwany także parkiem śledzia.

Możliwość finansowania zakupu mieszkania wyłącznie za gotówkę.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre