Wynajem
729727
inne Trakt Brzeski
Warszawa Wesoła
(gm. Wesoła)
3 900 zł

Chciałbym zaprezentować Państwu działkę usługową do wynajęcia,  położoną przy Trakcie Brzeskim w Warszawie.

Jest to nieruchomość o charakterze przemysłowo-usługowym,  przeznaczona pod działalność gospodarczą, handlową lub usługową.

Trakt Brzeski to jedna z ważniejszych arterii komunikacyjnych w Warszawie, biegnąca na terenie dzielnicy Wawer, dzięki czemu działka usytuowana, w tej okolicy ma potencjał związany z łatwym dostępem do ważnych punktów w mieście.

Powierzchnia działki do to 430 mkw.
Numer działki 12, obręb 8-07-11.

Działka jest ogrodzona, ma dwie bramy wjazdowe i posiada dostęp do niezbędnej infrastruktury, takiej jak woda, kanalizacja, energia elektryczna, a także dostęp do usług komunikacyjnych, takich jak transport publiczny.

Lokalizacja działki w dynamicznie rozwijającym się obszarze, jakim jest Trakt Brzeski, może wiązać się z potencjałem w rozwoju działalności gospodarczej.

Koszty najmu:
– 3 900  zł miesięcznie plus media

Istnieje możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą powierzchni reklamowych 2 x 18 mkw (600 cm x 300 cm), 1 x 12,5 mkw (500 cm x 250 cm).

Podsumowując, działka usługowa przy Trakcie Brzeskim w Warszawie, może stanowić atrakcyjną inwestycję dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej, w dogodnej lokalizacji, z dobrą dostępnością komunikacyjną i potencjałem rozwoju.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre