210 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż działkę usytuowaną w miejscowości Dobroń Duży, przy drodze gminnej nr 108056E.

Jeśli szukasz dobrej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, nie mogłeś lepiej trafić!

Oferowana nieruchomość jest dobrze skomunikowana z większymi miejscowościami, jak Łódź, Pabianice, czy Łask, zarówno pod względem jazdy samochodem, jaki i przy wykorzystaniu transportu zbiorowego. 

W odległości 1,5 km znajduje się „centrum” wsi Dobroń, a tam sklepy spożywcze, restauracje, apteka i dobrze rozwinięte połączenie komunikacyjne. Autobusem w kilkanaście minut dojedziemy do Pabianic, ze stacji kolejowej Dobroń na stację Łódź Kaliska dojedziemy w 23 minuty!

10 km od Pabianic, 19 km od Portu Łódź, 9 km od Łasku. Lokalizacja stanowi więc świetne połączenie z większymi miastami.

Powierzchnia działki wynosi 2470 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i działek rolnych. Działka jest nieogrodzona, w kształcie litery L.

Dojazd do niej prowadzi drogą asfaltową. Obszar ten jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Powierzchnia działki: 2470 mkw
Kształt: L
Numer działki: 118
Obręb:0004 

W drodze poprowadzone są media tj. woda oraz prąd. Księga wieczysta jest wolna od wszelkich obciążeń. Na działce nie ma żadnych zabudowań.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości. Już wkrótce może być Twoja!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre