Sprzedaż
709988
gm. Burzenin
(pow. sieradzki)
120 360 zł

Oferuję na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 1200 mkw w Krępicy, gmina Burzenin, powiat sieradzki. Jej kształt to prostokąt o wymiarach 30 m szerokości i 40 m długości. 

Działka jest jedyna w swoim rodzaju – mieści się w wyjątkowym miejscu, blisko natury, dzięki rozprzestrzeniającym się wokół lasom. Dzięki otoczeniu można odbywać codzienne piesze i rowerowe wycieczki. 

W gminie Burzenin uchwalono dnia 14.06.2017r. Uchwałę XXX/217/2017 Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego: https://mpzp.igeomap.pl/doc/sieradz/burzenin/000.pdf

Wydane zostały warunki zabudowy umożliwiające zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Dodatkowym atutem jest postawiony na zgłoszenie budynek gospodarczy o powierzchni 32 mkw. Ustawiony jest na bloczkach. Wykonany został z płyty betonowej, wykończony drewnianą elewacją. Dach jest jednospadowy, pokryty papą. Pozostaje do wykończenia według własnej aranżacji. 

Działka o numerze 13/3 uzbrojona jest w wodę. Przyłącze prądu znajduje się w drodze. Działka jest całkowicie ogrodzona z dostępem do drogi gminnej o numerze 42. 

Nieruchomość oddalona jest o 5,5 km od wsi Burzenin oraz 18 km od miasta Sieradz. 

Każda chwila spędzona na działce wprawia w poczucie spokoju i szczęścia. Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości. Już niedługo może być Twoja!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre