Sprzedaż
686868
ul. Lutomierska
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
698 360 zł

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości gruntowej w malowniczej okolicy Konstantynowa Łódzkiego!  Ta przestronna działka o imponującej powierzchni 6795 m2, położona przy ulicy Lutomierskiej 101, stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących miejsca pod swoje wymarzone domy, jak i dla inwestorów planujących prowadzenie działalności usługowej z jednoczesnym dostępem do pięknej otaczającej zieleni.

Dzięki dostępnym na działce mediom – prąd i woda – proces budowy oraz późniejsze użytkowanie staje się prostsze i bardziej wygodne. Lokalny Plan Zagospodarowania Przestrzennego zapewnia odpowiednią strukturę i funkcjonalność terenu, co stanowi dodatkowy atut tej nieruchomości.

Działka przeznaczona jest głównie pod zabudowę mieszkaniową i usługową,
z możliwością budowy garaży, budynków gospodarczych oraz wiat. Dodatkowym elementem jest obecność murowanego budynku mieszkalnego na terenie działki, który czeka na remont i aranżację według własnych potrzeb przyszłego właściciela.

Położenie nieruchomości gwarantuje szybki dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego, który zajmuje tylko kilka minut. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna, co sprawia, że jest to idealne miejsce do życia lub prowadzenia działalności biznesowej.

Nie zwlekaj! Ta wyjątkowa nieruchomość może spełnić Twoje marzenia o własnym domu lub być intratną inwestycją. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację.
Zapraszamy do obejrzenia!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre