339 360 zł

Dom w cenie mieszkania na pięknej działce.Budowa domu z jednoczesnym wypoczynkiem – czy to możliwe ? W tym miejscu jest taka możliwość. Działka zlokalizowana jest w przepięknych okolicznościach przyrody w miejscowości Żurawieniec. Działka jest ogrodzona. Na działce znajduje się murowany domek całoroczny. 

Decydując się na zakup takiej działki musisz wiedzieć, że śpiew ptaków, przyroda, bliskość lasu i cudowna cisza to nieodzowny element każdego dnia.
Działka zlokalizowana jest w lesie, z dala od ruchliwej ulicy

Na działce znajduje się domek całoroczny. Dom jest murowany – jego powierzchnia to 43,76 m 2
Dodatkowym atutem jest altanka oraz przepiękne nasadzenia i dwa niesamowite Dęby rosnące na działce.Nie da się ich wychodować tak po prostu, potrzeba kilkadziesiąt lat żeby tak pięknie nam stroiły działkę.

Dom składa się z:
salonu – 17,53m2 
sypialni – 10,97m2
łazienki – 3,53m2
kuchni – 6,32m2
korytarza – 2,55m2
oraz werandy letniskowej – 7,20m2

Wchodząc do domu wejściem głównym ( od frontu ) napotkamy wygodny korytarz, zmieścimy tutaj szafki i wieszaki na odzież wierzchnią. Korytarz prowadzi do przytulnego salonu w którym jest niebywale gustowny piecyk typu „koza” wymiary salonu pozwalają na swobodne przemeblowanie według swojego wyobrażenia.
Piecyk działa i może służyć do ogrzewania domku w porach zimowych ale nie jest jedynym ogrzewaniem. Dom ma doprowadzony gaz i założone standardowe grzejniki w każdym pomieszczeniu.

Kuchnia zlokalizowana jest tak, że przez okna zagląda do nas zieleń i przyroda.  W kuchni jest kuchenka gazowa, lodówka, meble kuchenne oraz  wygodny pomocnik kuchenny na kółkach który można przesuwać wedle życzenia. Wszystko sprawne i wliczone w cenę sprzedaży.

Sypialnia ma duże okno przez które może zaglądać do nas słońce które będzie nas pozytywnie nastrajało każdego dnia. Pokój może służyć jako sypialnia albo pokój dla dziecka czy wygodne biuro.

Łazienka  posiada wygodny prysznic i choć wymaga poprawek sporo miejsca na łazienkowe szafki i sprzęty przydatne w domu.

Do działek doprowadzona jest woda miejska ale nie ma jeszcze podłączenia do kanalizacji miejskiej, na działce jest szambo. Działki uzbrojone w prąd oraz gaz
Na działce znajduje się garaż oraz wiata garażowa.
Brama wjazdowa metalowa zamykana.

Jeśli myślisz o budowie domu w zacisznym miejscu, to miejsce jest idealne. Możesz budować dom i mieszkać obok w domku całorocznym do momentu ukończenia budowy lub rozbudować obecny budynek. Właścicielka ma już nowe plany ewentualnej rozbudowy. W ten sposób budowę domu masz cały czas na oku i nie musisz się martwić o stratę czasu na dojazd do placu budowy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre