339 360 zł

Dom w cenie mieszkania na pięknej działce? Budowa domu z jednoczesnym wypoczynkiem – czy to możliwe? W tym miejscu jak najbardziej!. Działka zlokalizowana jest w przepięknych okolicznościach przyrody w miejscowości Żurawieniec. Nieruchomość o powierzchni 1600 mkw jest ogrodzona. Na działce znajduje się murowany domek całoroczny. 

Decydując się na zakup takiej działki musisz wiedzieć, że śpiew ptaków, przyroda, bliskość lasu i cudowna cisza to nieodzowny element każdego dnia. Nieruchomość zlokalizowana jest w lesie, z dala od ruchliwej ulicy

Na działce znajduje się murowany domek całoroczny, jego powierzchnia wynosi 43,76 mkw. Dodatkowym atutem jest wybudowana na działce altanka oraz przepiękne nasadzenia i rosnące tu dwa niesamowite dęby.

Dom składa się z:
– salonu – 17,53 mkw
– sypialni – 10,97 mkw
– łazienki – 3,53 mkw
– kuchni – 6,32 mkw
– korytarza – 2,55 mkw
– werandy letniskowej – 7,20 mkw

Wchodząc do domu wejściem głównym (od frontu) napotkamy wygodny korytarz. Zmieścimy tutaj szafki i wieszaki na odzież wierzchnią.

Korytarz prowadzi do przytulnego salonu, w którym jest niebywale gustowny piecyk typu „koza”. Wymiary salonu pozwalają na swobodne przemeblowanie według swojego wyobrażenia. Piecyk działa i może służyć do ogrzewania domku w porach zimowych, ale nie jest on jedynym źródłem ogrzewaniem. Dom ma doprowadzony gaz i założone standardowe grzejniki w każdym pomieszczeniu.

Kuchnia zlokalizowana jest tak, że przez okna zagląda do nas zieleń i przyroda. Jest tu kuchenka gazowa, lodówka, meble kuchenne oraz wygodny pomocnik kuchenny na kółkach, który można przesuwać wedle życzenia. Wszystkie sprzęty są sprawne i wliczone w cenę sprzedaży.

Sypialnia ma duże okno, przez które może zaglądać do nas słońce i pozytywnie nastrajać każdego dnia. Pokój może służyć jako sypialnia, albo pokój dla dziecka, czy wygodne biuro.

Łazienka wyposażona jest w wygodny prysznic i choć wymaga poprawek, to jest tu sporo miejsca na łazienkowe szafki i sprzęty przydatne w domu.

Do działek doprowadzona jest woda miejska, ale nie ma jeszcze podłączenia do kanalizacji miejskiej – na działce jest szambo. Działka uzbrojona jest w prąd oraz gaz.

Na działce znajduje się garaż oraz wiata garażowa. Brama wjazdowa jest metalowa zamykana.

Jeśli myślisz o budowie domu w zacisznym miejscu, to idealnie trafiłeś. Możesz budować dom i mieszkać obok w domku całorocznym do momentu ukończenia budowy, lub rozbudować obecny budynek. Właścicielka ma już nowe plany ewentualnej rozbudowy. W ten sposób budowę domu masz cały czas na oku i nie musisz się martwić o stratę czasu na dojazd do placu budowy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre