1 150 360 zł

Sprzedam dom o powierzchni 172 mkw w Pabianicach przy ulicy Wspólnej, położony na działce 412 mkw. Nieruchomość posiada dwa piętra i mieści się tutaj 8 pokoi i 2 łazienki. Zastosowano ogrzewanie gazowe z sieci miejskiej.

POMIESZCZENIA
Na parter wchodzimy przez przeszklone drzwi, za którymi znajduje się pierwsze pomieszczenie. Dalej przechodzimy do zaplecza kuchennego, pralni, łazienki i kotłowni. Schody prowadzą nas na 1. piętro do holu. Po lewej stronie znajduje się oddzielna toaleta i przedsionek (z którego również możemy wejść do domu), sypialnia, a także salon oraz w pełni wyposażona kuchnia. Wchodząc schodami na 2. piętro z lewej strony znajduje się łazienka, z prawej trzy pokoje. 

BUDYNEK
Wybudowany został 1977 r. z pełnej czerwonej cegły i pustaka. W 2012 r. została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa. Podjazd wyłożony został kostką brukową.

DODATKOWE INFORMACJE
– Pełna własność z KW
– Wyposażenie do uzgodnienia 
– Piec gazowy dwufunkcyjny i piec na ekogroszek
– Ogrzewacz przepływowy w łazience na 1. piętrze
– 3 balkony
– Budynek gospodarczy
– Altanka

OKOLICA
Dom położony jest w miejscowości Pabianice, a dzięki swojej lokalizacji można rozwinąć tu swój własny biznes. W pobliżu znajdziemy: Biedronkę, Lidl, MC, KFC, OLMATfresh, stadion, żłobek i przedszkole, kino Helios, park, aptekę, przystanek autobusowy, kościół. Na S-14, dworzec PKP mamy 4 minuty, a w 11 minut dojedziemy do Portu Łódź.

PODSUMOWANIE
Poszukujesz nieruchomości, dzięki której nie musiałbyś dojeżdżać codziennie do pracy? Ten dom spełni twoje oczekiwania! Gotowy do wprowadzenia z możliwością prowadzenia własnej działalności. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre