Sprzedaż
664553
ul. Gorzowska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
345 360 zł

Na sprzedaż oferuję przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,95mkw. Mieści się na drugim piętrze bloku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Gorzowskiej 8 na łódzkich Bałutach.

W skład nieruchomości wchodzą:
– Salon
– Pokój 
– Kuchnia
– Łazienka
– Przedpokój

Nieruchomość znajduje się w dość ciekawej lokalizacji. Z jednej strony jesteśmy rzut beretem od skrzyżowania dwóch arterii miasta – Włókniarzy i Limanowskiego. Komunikacyjnie jest to zatem świetny punkt wypadowy właściwie w każdym kierunku. Z drugiej strony blok jest jednak trochę schowany w głąb osiedla, dzięki czemu nawet w środku dnia za oknem jest cicho i przyjemnie. Zgadzałoby się to z faktem, że tuż obok rozciągają się ogródki działkowe. 

Mieszkanie samo w sobie zostało tak przemyślane, aby w komfortowy sposób zmaksymalizować jego użyteczność względem powierzchni. Widać to już na samym wejściu, gdzie zaraz po przekroczeniu progu po prawej stronie mamy wejście do łazienki. Drzwi do niej nie są standardowe, tylko specjalnie zaprojektowane przesuwne, tak by nie ograniczać miejsca ani w łazience, ani w przedpokoju. Przedpokój uzupełnia przepastna szafa.

Na wprost możemy udać się do salonu. To ustawne pomieszczenie z oknem na szerokość całej ściany, które pięknie doświetla pokój. Tu czeka na nas kolejna ciekawostka. Salon zaaranżowany został specjalną zabudową, która dzieli go na dwa poziomy. Na górze zorganizowano przestrzeń wypoczynkową z kanapą i telewizorem. Pod spodem zaś zmieściło się pełnowymiarowe podwójne łóżko! Trochę w stylu amerykańskim. Dzięki temu jednym pociągnięciem ręki zmieniamy salon w sypialnię. 

Drugi pokój jest mniejszy i dotychczas pełnił rolę dziecięcego. Równie dobrze sprawdzi się w roli sypialni, czy gabinetu. Okna z mniejszego pokoju wychodzą na drugą stronę stronę bloku.

Całość uzupełnia kuchnia. Zaprojektowana w jasnych, żywych barwach posiada wszystko, co kuchnia posiadać powinna. Z pewnością bardzo wygodna okaże się pokaźna ilość miejsca roboczego na blatach kuchennych. Kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem, do którego w chwili obecnej nie ma zainstalowanych drzwi, choć wedle uznania można je zainstalować. Wizualnie troszkę zmniejszy to przestronność, w zamian oddzielając także kuchenne zapachy.

Przed sprzedażą lokal został odświeżony i odmalowany, a do wprowadzenia dostępny jest od zaraz. Dodatkowym atutem jest duża ilość miejsc postojowych pod blokiem.

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre