170 360 zł

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4800 mkw składająca się z dwóch działek położona w malowniczej wsi Krokocice, w powiecie zduńskowolskim, w gminie Szadek.

Działka położona jest w idealnym miejscu do realizacji swoich marzeń o własnym domu lub inwestycji w nieruchomość o potencjale rozwojowym.

Do Szadku mamy zaledwie 8 km, do Sieradza 30 km, do Pęczniewa 23 km, do Łodzi 36 km.

– numery działek to 207/2, 207/3, 
– wymiary działek to ok. 40 m x 123 m

Do działki prowadzi droga asfaltowa w otoczeniu pól. Woda, prąd i szambo znajdują się na działce. 

Działki objęte są studium, w którym obszar nieruchomości stanowi tereny zabudowy zagrodowej. Jako funkcja uzupełniająca są to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej.

Atutem działki jest jej duża powierzchnia, co daje mnóstwo przestrzeni do budowy wymarzonego domu, zagospodarowania ogrodu i stworzenia miejsca do wypoczynku i relaksu na łonie natury z dala od zgiełku głównej ulicy. Dzięki cichej i spokojnej okolicy, w której znajduje się działka i oddalonego zaledwie o 8 km Szadku mamy szybki dostęp do udogodnień miasta przy jednoczesnej możliwości cieszenia się spokojem wiejskiego życia. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole czy sklep spożywczy. Jest to wyjątkowe miejsce, które z roku na rok pięknie się rozwija, zachowując jednocześnie swój sielankowy charakter.

Zakup tej działki  to doskonała okazja do spełnienia marzenia o własnym domu.  Krokocice to miejsce, gdzie w otoczeniu znajdziemy las, w którym przywitają nas leśne zwierzęta. Spędzisz tu miło czas i odkryjesz wiele atutów tej leśnej nieruchomości. Nie czekaj i nie odkładaj marzeń, tylko skontaktuj się ze mną już dziś. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może być ona Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre