Sprzedaż
606291
gm. Brzeziny
(pow. brzeziński)
119 360 zł

Niepowtarzalna oferta sprzedaży działki w miejscowości Paprotnia w gminie Brzeziny!

Idealny teren do stworzenia swojego miejsca na ziemi. Obszar nieruchomości to  powierzchnia 1000 mkw. Paprotnia to wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie brzezińskim, w gminie Brzeziny. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 72. Miejscowość włączona jest do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linia 53B, która łączy Brzeziny z dworcem Łódź-Fabryczna oraz linia nr 90C, która łączy Brzeziny z osiedlem Janów w Łodzi. Obie linie mają pętlę w Brzezinach przy ulicy Głowackiego (koło Intermarche). Oprócz linii 53B i 90C, kursują także PKS-y i BUS-y prywatnych przewoźników. Dojazd do Łodzi zajmuje autem około 30 minut, a do Brzezin 5 minut.

Jest to piękna i słoneczna działka znajdująca się w urokliwym miejscu, gdzie można poczuć poryw wiatru. Do działki prowadzi droga wewnętrzna i została wydana decyzja o warunkach zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Na sąsiednich działkach znajdują się domy.
Wodociąg w trakcie projektu, a przyłącze energetyczne jest w drodze głównej.

Numer działki 119/15
Wymiary działki to ok. 38 m x 26 m

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre