Wynajem
594536
ul. Senatorska
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
9 800 zł

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokali użytkowych o łącznej powierzchni blisko 520 mkw, które z powodzeniem mogą pełnić funkcję biura, siedziby firmy bądź pracowni.

Budynek, który oferuje w/w pomieszczenia znajduje się przy ulicy Senatorskiej w Łodzi (Łódź-Górna).
Lokale znajdują się na ogrodzonej posesji, na której istnieje możliwość wygospodarowania miejsc parkingowych.

W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe a także Park Reymonta. Jest to świetnie usytuowane miejsce na biuro czy siedzibę firmy. Dojazd nie stanowi problemu, a w promieniu 300 m od nieruchomości znajdziemy najbliższe przystanki komunikacji miejskiej.

Pomieszczenia na wynajem znajdują się na pierwszym piętrze, przedzielone są na dwie części klatką schodową: lewa część o powierzchni 255,82 mkw oraz prawa licząca 263,46 mkw.Ta część jest w nieco lepszym stanie technicznym, a cena wynajmu to 19zł/mkw. Natomiast cena wynajmu lewej strony to 17zł/mkw.

Lokale są klimatyzowane i mają wymienioną stolarkę okienną, podciągnięty jest również światłowód Orange. Niektóre z pomieszczeń są bardziej zagospodarowane i świetnie sprawdzą się w charakterze biur lub sali konferencyjnych.

Do podanej ceny należy doliczyć koszty zużycia energii. Preferowany jest dłuższy okres najmu. Istnieje możliwość wynajęcia całości bądź tylko części w/w powierzchni.

Lokalizacja nieruchomości i cena najmu jest świetną propozycją dla osób, które poszukują lokali użytkowych w dobrej cenie i blisko centrum.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre