149 360 zł

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję –  budynek po dawnym sklepie, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Kamionacz, gmina Warta. Ten niewielki, ale uroczy sklep ma 70 mkw i mieści się na działce o powierzchni 230 mkw. 

W skład nieruchomości wchodzi:
– pomieszczenie główne (40,50 mkw)
– pomieszczenie gospodarcze (11 mkw)
– zaplecze (11,50 mkw)
– łazienka (2,50 mkw)

Lokalizacja tej nieruchomości to prawdziwa perełka. Położona zaledwie 15 kilometrów od Sieradza. Zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców okolicznych wsi. Dodatkowym atutem jest bliskość rzeki Warty, która znajduje się zaledwie 2 kilometry od sklepu, co przyciąga turystów i miłośników aktywnego wypoczynku. Tuż za rogiem ulicy znajduje się również Dwór Kamionacz, położony na terenie malowniczego zabytkowego parku, oferujący pensjonat oraz restaurację.

Należy także podkreślić, że w bliskim sąsiedztwie brak jest innych sklepów spożywczych, najbliższe znajdują się w miejscowościach Warta i Biskupice. To sprawia, że ten sklep ma potencjał stać się głównym punktem zakupów dla mieszkańców Kamionacza oraz okolicznych miejscowości.

Budynek oferuje także dodatkowe pomieszczenia gospodarcze oraz łazienkę, co stanowi dodatkowy atut dla potencjalnego nabywcy, umożliwiając rozwój działalności lub dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Nieruchomość posiada alarm oraz kamery. Dach pokryty jest blachodachówką. Grube mury powojennego budynku powodują, iż pomieszczenia nie nagrzewają się szybko, a zimą trzymają ciepło. Ogrzewanie piecem typu koza. Zainstalowana jest również klimatyzacja.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią tej urokliwej społeczności i prowadzić własny biznes w jednym z najbardziej uroczych zakątków regionu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na oglądanie tego niezwykłego miejsca.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre