Sprzedaż
550360
ul. Torowa
Łódź Chojny
(gm. Łódź-Górna)
550 000 zł

Oferuję na sprzedaż udział wynoszący 3/8 całości nieruchomości gruntowej, zabudowanej wielorodzinnym budynkiem mieszkalnym oraz domem jednorodzinnym a także komórkami wolnostojącymi.

Nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Torowej 6 w Łodzi. Położona jest na działce o powierzchni 805 mkw. W okolicy znajdują się głównie domki jednorodzinne, dzięki czemu jest bardzo kameralnie.

3/8 udziału nieruchomości, którą Państwo mają okazję nabyć, jest w trakcie podziału pomiędzy udziałowcami. Będą wyodrębnione dwie księgi wieczyste
– Kawalerka na pierwszy piętrze
– Dom jednorodzinny wolnostojący
W obydwu przypadkach częścią wspólną będzie podwórko.

Mieszkanie jest jednopokojowe z możliwością wygospodarowania drugiego pokoju. Jest ono po remoncie nie wymaga wkładu własnego.
Nieruchomość składa się z:
– Salonu z aneksem kuchennym
– łazienki
– przedpokoju

Dom wymaga odświeżenia, co daje Państwu możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ogromnym atutem tego nieruchomości są przestronne pomieszczenia oraz okna wpuszczające dużo promieni słonecznych.

Nieruchomość leży na osiedlu Łódź-Stare Chojny to jedna z najbardziej ulubionych dzielnic Łodzi. Jest to miejsce pełne zieleni, domów jednorodzinnych to cześć Łodzi bardzo cicha i spokojna. Jestem przekonana, że bardzo dobrze się tu mieszka.

Dom idealnie nadaję się dla rodziny z dziećmi, pod inwestycje wynajmu dla pracowników oraz jako budynek pod działalność gospodarczą.
Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może być ona Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre