289 360 zł

Działka rekreacyjna z murowanym domkiem w miejscowości Popów, należącej do gminy Pęczniew, brzmi jak fantastyczna oferta dla osób poszukujących miejsca na relaks i wypoczynek w otoczeniu natury. 

Powierzchnia działki: 900 mkw,
Wymiary działki: 19,47mx47,68m
Kształt działki: to prostokąt
Powierzchnia domku: 70 mkw
Obowiązuje MPZP – uchwała XV/91/2008 z 12.06.2008r oznaczenie LML,MN o treści:
– tereny zabudowy letniskowej oraz teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
– teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami
– teren zabudowy zagrodowej
– teren rolniczy 

Murowany domek letniskowy na działce jest gotowy do natychmiastowego użytkowania. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, Łazienki z WC i prysznicem oraz sypialni na poddaszu. Domek posiada także  taras, ogród, altanę z miejscem na grill i wspólne spędzanie czasu.
Media: dostępne media (prąd, woda, oczyszczalnia ścieków) na działce

Działka znajduje się w miejscowości Popów, gmina Pęczniew, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych terenów leśnych i pól, co czyni to miejsce idealnym dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury.
Jest to spokojna okolica, blisko natury z możliwością wykorzystania jej jako baza wypadowa do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W niedalekiej okolicy znajduje się zbiornik wodny Jeziorsko oraz Port Jachtowy w Ostrowie Warckim. Zarówno w Porcie Jachtowym w Ostrowie Warckim i samym zbiorniku Jeziorsko mamy ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i wodzie.
Mamy do dyspozycji bogatą ofertę sportowych atrakcji takich jak:
– żaglówki, motorówki, łodzie
– rowery wodne, kajaki, łódki
– siatkówka plażowa, siłownia na świeżym powietrzu, tenis stołowy
– pole caravaningowe
– wakepark (wakeboard)
– spływy kajakowe

Nie przegap okazji nabycia tej urokliwej działki rekreacyjnej z murowanym domkiem w miejscowości Popów! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie w celu obejrzenia nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre