Sprzedaż
510260
ul. Słoneczna
Magdalenów
(gm. Wodzierady)
195 360 zł

Oferuję działkę na sprzedaż we wsi Magdalenów, gmina Wodzierady, woj. łódzkie. Zamieszkaj wśród natury oddalonej o jedyne 8 minut od Lutomierska i 30 minut od Łodzi.

Powierzchnia działki o numerze ewidencyjnym 19/2 to 3260 mkw. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach 26 m szerokości x 125 m długości.

Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowanie Przestrzennego. Uchwała NR VI/39/2003 Rady Gminy Wodzierady z dnia 31 marca 2003r. oraz zmianą uchwaloną Uchwałą Nr XX/160/2004z dnia 2 grudnia 2004r.

Przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną oraz letniskową, nieuciążliwe usługi towarzyszące wolnostojące lub wbudowane w bryłę budynku mieszkalnego, zabudowę gospodarczą oraz garaże.

Dopuszczalna jest wysokość zabudowy mieszkaniowej nieprzekraczająca 2 kondygnacji naziemnych, w tym poddasza użytkowego, z możliwością podpiwniczenia do wysokości 1,0 m n.p.t,. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna to: 70% dla zabudowy mieszkaniowej lub 85% dla zabudowy letniskowej. Możliwość prowadzenia działalności niewykraczającej poza granice działki.

Lokalizacja działki sprawia, że odnajdzie się tu każdy lubiący otaczać się naturą. Dla miłośników zwierząt jedynie 14 minut spacerem dzieli nieruchomość od hodowli alpak.

Do nieruchomości prowadzi droga gruntowa. Przyłącza poprowadzone w drodze to prąd oraz woda.

Jest to nieruchomość, która swoją aurą wprowadza spokój, a w niedalekiej przyszłości może na niej powstać Twój wymarzony dom. 

Z wielką przyjemnością oprowadzę i przedstawię tę wyjątkową nieruchomość. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre