Wynajem
508038
ul. Emilii Plater
Łódź Stare Bałuty
(gm. Łódź)
1 500 zł

Polecam do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,02 mkw w niezwykle zielonej okolicy, która jest idealna do spacerów. Położone jest ono na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku na osiedlu Doły przy ul. Emilii Plater 27 w dzielnicy Łódź-Bałuty. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, co daje możliwość szybkiego wprowadzenia.

Lokalizacja tego mieszkania oferuje wiele korzyści przyszłym Najemcom. Zapewnia ona łatwy dostęp do sklepów, uczelni, szkół i przedszkoli. Ponadto dogodne połączenia komunikacyjne umożliwia przemieszczanie się w dowolne miejsce Łodzi. Mieszkanie jest po remoncie i będzie idealnym miejsce do zamieszkania dla singla/singielki lub studenta/studentki ASP i UŁ.

Dodatkowo w bardzo bliskiej odległości znajduje się:
– szpital przy ul. Spornej
– piękny Park Szarych Szeregów
– Akademia Sztuk Pięknych
– Miasteczko Akademickie

W nieruchomości znajdziemy:

– pokój dzienny 14,66 mkw
– kuchnię 4,36 mkw
– łazienkę z WC 3,90 mkw
– przedpokój 3,10 mkw
– przynależną komórkę lokatorską

Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby jak najlepiej sprostać potrzebom swoich domowników i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Okna gwarantują odpowiednie doświetlenie pomieszczeń i piękny widok na zieleń zaglądającą nam do mieszkania.

Przedpokój – posiada pojemną szafę, która pomieści nie tylko ubrania, ale również drobne rzeczy.

Łazienka – zmieścimy w niej wszystko, co w łazience mieścić się powinno. Znajdziemy w niej obecnie pralkę, prysznic, umywalkę i WC.

Pokój dzienny – z pięknym widokiem z okien, który możemy podziwiać relaksując się na wygodnej kanapie pijąc przepyszną kawę przy małym stoliku kawowym.

Kuchnia – posiada sporo miejsc do przechowywania i pomimo małego metrażu znajdziemy w niej również blat roboczy, na którym będziemy mogli przygotować przepyszne potrawy nie tylko na co dzień, ale również na większe uroczystości.

Koszty:
Czynsz najmu to 1650 zł plus czynsz administracyjny do Wspólnoty Mieszkaniowej w wysokości 300 zł (na 01.10.2023r.) plus prąd zgodnie ze zużyciem. Kaucja zwrotna wynosi 3000 zł. Najem okazjonalny na okres 12 miesięcy. Bez zwierząt.

Mieszkanie posiada certyfikat charakterystyki energetycznej:

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 75,71 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 114,80 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 96,20 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0,03 t CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0,00% 

Szukasz komfortowego miejsca do życia w świetnej lokalizacji – zadzwoń lub napisz, a chętnie zaprezentuję to mieszkanie 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre