Sprzedaż
500870
ul. Józefa Dwernickiego
gm. Wesoła
(pow. Warszawa)
740 360 zł

Zapraszam Państwa do bardzo ciekawej oferty 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,26 mkw. Położone jest na trzecim piętrze bloku z cegły przy ul. Józefa Dwernickiego 29 na warszawskiej Pradze Południe. 

W skład nieruchomości wchodzą:
– Salon z balkonem paryskim
– Drugi pokój 
– Oddzielna kuchnia
– Przedpokój
– Łazienka
– Komórka lokatorska – płatna dodatkowo 20 tys.

Wchodząc do lokalu znajdziemy się w sporych rozmiarów przedpokoju z rozejściem do wszystkich pomieszczeń. Pierwszym z nich, po lewej jest łazienka. Wyposażona w wannę z prysznicem, toaletę oraz umywalkę. W pełni funkcjonalna z ciepłą kolorystyką.

Na wprost od wejścia mamy oddzielną kuchnię, a w niej zabudowę kuchenną, lodówkę, zmywarkę i pralkę. Aż się prosi, by dorzucić tu górne szafki nad blatem – jest na to miejsce! Jest też ogromne okno, świetnie doświetlające pomieszczenie.

Następnie mamy mniejszy z pokoi o powierzchni niecałych 10 mkw. Wyposażony w rozkładaną kanapę, regalik i śliczną drewnianą szafę. 

Na końcu czeka na nas największy pokój. Jest przestronny i bardzo ustawny, na kanwie lekko wydłużonego prostokąta. Wyposażony w podwójne łóżko, drewniany stół z krzesłami, regał i komodę. Jest też rozkładana kanapa. W tym pokoju znajdziemy duże podwójne drzwi balkonowe z balkonem paryskim.  

Dlaczego oferta jest ciekawa? To mieszkanie możemy potraktować z dwóch różnych perspektyw i zależnie od nich inaczej na nie spojrzeć. Przez ostatnie lata było wynajmowane i właśnie w standardzie „pod najem” zostało kilka lat temu odremontowane. Jest czyste, bardzo schludne ale zaaranżowane w prosty i nisko-kosztowy sposób. Dla szukających inwestycji jest właściwie gotowe. W pełni rozkładowe ułożenie pomieszczeń podnosi możliwości wynajęcia. 

Z drugiej strony to piękny klasyczny układ mieszkania, które z pełnym powodzeniem można zaadaptować pod własne potrzeby i niewielkim nakładem zrobić z niego perełkę. Aby doprowadzić je do dzisiejszych standardów wykończeniowych wystarczy wymienić drzwi wewnętrzne, zabudowaną w przedpokoju szafę i dopracować zabudowę w kuchni. I tyle! Reszta to już kwestia umeblowania zgodnie ze swoimi preferencjami. 

Na koniec chciałbym przedstawić kilka nieoczywistych zalet i smaczków:
– Widzicie Państwo ten parkiet? Przepiękny prawda? I taki jest na żywo, zdjęcia nie kłamią
– Mieszkanie posiada komórkę 
– Do dyspozycji mieszkańców jest pomieszczenie na poddaszu – dodatkowy schowek
– 900 metrów od bloku powstanie stacja trzeciej linii metra
– Elewacja bloku jest po remoncie i termomodernizacji
– W najbliższej przyszłości planowany jest remont klatek schodowych w budynku

*Zdjęcia nr 2 i 3 przedstawiają przykładowe wizualizacje jak może wyglądać kuchnia i duży pokój po odświeżeniu.

To mieszkanie należy do tych nieruchomości, które na pierwszy rzut oka wydają się zwyczajne. Gdy jednak dostrzeżemy nieoczywiste wartości, a także planowane inwestycje – okazuje się niemałą okazją!

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre