Sprzedaż
494949
ul. Dobrej Wróżki
Nowy Adamów
(gm. Aleksandrów Łódzki)
937 360 zł

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o numerze 49, położonej w malowniczej miejscowości Nowy Adamów, w gminie Aleksandrów Łódzki, w powiecie Zgierskim. Ta przestronna działka o imponującej powierzchni 9057 m2 stanowi doskonałą inwestycję z uwagi na swoje różnorodne przeznaczenie, zgodne z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Zgodnie z obowiązującym planem, nieruchomość ta została przeznaczona częściowo pod zabudowę mieszkaniową, zagrodową oraz jednorodzinną, co daje przyszłemu nabywcy szerokie możliwości aranżacyjne. Ponadto, część działki została dedykowana pod tereny upraw polowych i ogrodniczych, co stanowi unikalny element tej oferty, idealny dla miłośników rolnictwa czy ogrodnictwa.

Niezwykłe położenie tej działki dodatkowo podkreśla jej atrakcyjność. Bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej nr 72 sprawia, że nieruchomość ta jest doskonale skomunikowana z innymi miejscowościami i zapewnia łatwy dostęp do wszelkich udogodnień.

To wyjątkowe połączenie rozległej powierzchni, różnorodnych możliwości zagospodarowania oraz dogodnej lokalizacji czyni tę działkę niepowtarzalną okazją dla potencjalnego nabywcy. Nie przegap szansy na posiadanie własnego kawałka ziemi w sercu urokliwej okolicy.
Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją nieruchomościową przygodę w Nowym Adamowie!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre