Sprzedaż
492428
Rożdżały
(gm. Warta)
65 000 zł

Oferuję na sprzedaż działkę w urokliwej miejscowości Rożdżały, gmina Warta oddalonej 50 km od Łodzi, co daje dodatkowy szereg możliwości. Do Sieradza czy Warty jest około 20 km, gdzie znajdują się wszelkie punkty handlowo-usługowe.

Działka idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego, wraz z pięknym ogrodem lub jako działka rekreacyjna. Powierzchnia 905 mkw daje wiele możliwości zagospodarowania. Wymiary działki to ok. 29m x 36m.

W pięknym otoczeniu lasów i zieleni, w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz domków letniskowych. Wyjątkowe miejsce, do którego z każdym rokiem przybywa nowych mieszkańców, dzięki czemu okolica się rozwija, nie tracąc przy tym sielankowego charakteru. Jest to idealna lokalizacja dla osób szukających swojej oazy spokoju.

Dodatkowym atutem jest zapewne bliskość Zalewu Jeziorsko, gdzie można skorzystać z wielu atrakcji wodnych. Oddalone o 25 km Termy w Poddębicach dają dodatkowe źródło relaksu.

Do działki numer 147/59 została wydana decyzja o warunkach zabudowy o treści budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Nieruchomość nie jest zadłużona, nie posiada też hipoteki. Na działce poprowadzona jest sieć energetyczna oraz wodna.

.
Jeśli pragniesz rozpocząć swoje nowe życie w urokliwym miejscu, skontaktuj się ze mną już dziś, umów się na prezentację i daj się oczarować tutejszemu klimatowi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre