Wynajem
491930
ul. Życzliwa
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
5 000 zł

Szukasz przestrzeni, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zrealizować swoje wizje? Mamy dokładnie to, czego potrzebujesz! Nasz wyjątkowy lokal o imponującej powierzchni 92,35 mkw. stanie się idealnym miejscem dla Twojego biznesu. Ta wszechstronna przestrzeń oferuje nieograniczone możliwości adaptacji, abyś mógł spełnić swoje marzenia i osiągnąć sukces.

Położony przy ulicy Życzliwej w Łodzi Górnej, nieopodal ulicy Pabianickiej lokal stanowi doskonałą lokalizację. To strategiczne położenie sprawia, że Twój biznes będzie cieszyć się łatwą dostępnością i kameralną okolicą.

Plusy Nieruchomości:
Wszechstronność: Ten lokal może być dostosowany do różnorodnych potrzeb biznesowych.

  • 4 gabinety
  • Recepcja
  • Korytarz
  • Kuchnia
  • Toaleta dla personelu oraz toaleta dla personelu z prysznicem
  • Pomieszczenie gospodarcze

Przestrzeń do Rozwoju: Z dużymi, funkcjonalnymi pomieszczeniami, lokal daje Ci wolną rękę w kreowaniu swojej przestrzeni pracy, zgodnie z Twoimi potrzebami i wizją.
Dogodna lokalizacja: Nieruchomość usytuowana jest w Łodzi Górnej, na parterze budynku. To doskonale skomunikowana okolica, tuż przy ulicy Pabianickiej. Bliskość komunikacji miejskiej ułatwia dostęp co może przekładać się na zwiększenie dochodowości twojej działalności.
Wyposażenie: Meble widoczne na zdjęciach mogą pozostać w lokalu, co ułatwi Ci szybką adaptację przestrzeni do Twoich potrzeb i oszczędzi czasu i pieniędzy na wyposażenie.
Stan techniczny: Lokal jest w dobrym stanie technicznym. Możesz wprowadzić swoje pomysły bez większych nakładów na remont.
Okna z roletami przeciwwłamaniowymi: Duże okna przepuszczają mnóstwo naturalnego światła, a dodatkowo wyposażone są w rolety przeciwwłamaniowe. To idealne miejsce do pracy, twórczości lub relaksu, a jednocześnie zwiększa to bezpieczeństwo Twoje i Twoich dóbr.

Możliwości wykorzystania:
Gabinet lekarski: Pomieszczenia są przestronne i funkcjonalne, idealne do prowadzenia praktyki lekarskiej, obecnie w ten sposób jest wykorzystywany.
Kosmetologia: Wyposażenie i układ lokalu sprzyjają działalności związanej z urodą i pielęgnacją.
Rehabilitacja: Duże pomieszczenia pozwalają na organizację zajęć rehabilitacyjnych.
Biuro: Lokal może służyć jako przestrzeń biurowa lub kancelaria.
I wiele innych….

Nie czekaj ani chwili dłużej – zrób krok w kierunku realizacji swoich marzeń i nadaj tej przestrzeni nowego życia. Niech stanie się miejscem, gdzie nowe pomysły rozkwitają, a Twoje największe plany stają się rzeczywistością

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre