Sprzedaż
470360
ul. Heleny Radlińskiej
Łódź Marysin
(gm. Łódź-Bałuty)
470 360 zł

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Heleny Radlińskiej 9 w Łodzi. To rozkładowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie, które zachwyca liczba dodatkowych udogodnień.

Niezwykłym atutem tego lokum jest ogromna komórka lokatorska o imponującej powierzchni 8 mkw, idealna na przechowywanie rzeczy czy stworzenie osobistego pomieszczenia. Dodatkowo, mieszkanie posiada obszerny balkon, oferujący malowniczy widok na zieleń, co sprawia, że każdy moment spędzony tam nabiera wyjątkowego charakteru.

Położenie na czwartym piętrze sprawia, że mieszkanie cieszy się nie tylko prywatnością, ale także korzystnymi aspektami widokowymi. Osiedle Marysin, w którym się znajduje, gwarantuje spokojne otoczenie, jednocześnie będąc blisko Arturówka, zaledwie 7 minut drogi.

W najbliższej okolicy mieszkania można znaleźć rynek, sklepy, paczkomaty, aptekę, przychodnię oraz liczne szkoły i przedszkola, co sprawia, że codzienne życie staje się wyjątkowo komfortowe. Również dogodna lokalizacja parkingu przed blokiem jest znaczącym ułatwieniem.

Mieszkanie składa się:
salonu o powierzchni 19 mkw
sypialni 9 mkw
pokoju dziennego 11 mkw
łazienki 3 mkw
toalety 0.80 mkw
kuchni 6 mkw
korytarza 10 mkw

Mimo, że mieszkanie wymaga odświeżenia, to jest ono gotowe do przyjęcia nowego właściciela. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń oraz możliwość kredytowania sprawiają, że ta oferta staje się wyjątkowo atrakcyjna. Pospiesz się, ponieważ taka okazja nie będzie dostępna długo!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre