Sprzedaż
469360
ul. Chóralna
Łódź Chojny
(gm. Łódź-Górna)
469 360 zł

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na zielonych Chojnach, przy ulicy Chóralnej w Łodzi. To trzecie piętro w czteropiętrowym bloku, który został odświeżony malowaniem zaledwie rok temu, prezentując nowoczesny wygląd. Otoczenie tego miejsca zachwyca bujną zielenią i spokojem, co sprawia, że Osiedle Chojny jest wyjątkowo pożądane przez klientów, którzy tu zamieszkają.

Mieszkanie o powierzchni pełnych 61 mkw, jest w pełni rozkładowe, co zapewnia funkcjonalność i wygodę. Na każdym piętrze znajdują się jedynie dwa mieszkania, co przyczynia się do zwiększenia prywatności i kameralności tego miejsca.

Wchodząc do mieszkania, natrafiamy na przestronny korytarz z dużą szafą w zabudowie, co ułatwia przechowywanie ubrań i innych rzeczy. Po prawej stronie znajduje się obszerna kuchnia z dużym oknem, a w dalszej części kuchni znajduje się łazienka z wanną oraz oddzielne WC z umywalką.

Wnętrze mieszkania cechuje się jasnością, co sprawia, że przestrzeń jest przyjemna i otwarta. Salon z wyjściem na duży balkon typu loggia stanowi doskonałe miejsce do relaksu. Po lewej stronie korytarza znajdują się dwie sypialnie oraz pokój dzienny, co zapewnia elastyczność aranżacyjną i możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Lokalizacja mieszkania zapewnia łatwe dostępy do sklepów, aptek, przedszkoli, szkół oraz krańcówki tramwajowej, co sprawia, że codzienne życie staje się wygodne i komfortowe. Dodatkowo, bliskość centrum miasta czyni to mieszkanie atrakcyjnym miejscem dla osób ceniących dynamiczne życie miejskie.

Mieszkanie posiada księgę wieczystą, co stanowi dodatkową pewność dla przyszłych właścicieli. To propozycja, która z pewnością zasługuje na uwagę, zwłaszcza z myślą o ewentualnym zakupie przy wykorzystaniu kredytu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre