Sprzedaż
456789
ul. Pułkownika Witolda Pileckiego
Zelów
(gm. Zelów)
595 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący w Zelowie, powiat bełchatowski, województwo łódzkie. Mieści się na działce o powierzchni 470 mkw. Powierzchnia całkowita domu to 249 mkw, z czego powierzchni użytkowej mamy 186,48 mkw. 

Dom posiada dwie kondygnacje. Między parterem a piętrem istnieje możliwość przejścia z holu, bądź oddzielnym wejściem głównym, co daje prywatność oraz umożliwia wyodrębnienie dwóch niezależnych mieszkań. 

W skład nieruchomości wchodzą:
PIĘTRO 
– wiatrołap
– kuchnia
– pokój
– pokój
– salon
– łazienka
– wc
– hall
– jadalnia

PRZYZIEMIE
– wiatrołap
– kuchnia 
– spiżarnia 
– salon
– pokój
– pokój
– łazienka z wc
– hall

Nieruchomość usytuowana jest wśród domów jednorodzinnych. Działka została całkowicie zagospodarowana i zagospodarowano na niej miejsce do wypoczynku. Garaż jednostanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym świetnie sprawdzi się dla osób lubiących majsterkowanie. 

Dom wybudowany został w 1987 roku, a jegownętrze skrywa wiele pomieszczeń podzielonych na parter o powierzchni użytkowej 88,02 mkw oraz piętro 98,46 mkw. Na każdej kondygnacji wchodzimy bezpośrednio do holu z miejscem na buty oraz okrycia wierzchnie. Każde z pięter posiada kuchnię. Nie zabraknie tutaj również łazienki, pokoi i sypialni, które są nieprzechodnie, umożliwiając ich zagospodarowanie wedle własnych potrzeb. 

Ogrzewanie domu jest poprzez piec na ekogroszek. Działka o numerze 553 posiada wymiary ok. 17 m szerokości i 27,5 m długości. Dom przyłączony jest do sieci wodociągowej oraz kanalizacji. Na dachu zamontowana została fotowoltaika o mocy 2,64 kW. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana w najmniejszych szczegółach. Od wyłożonej kostki po miejsce na ogródek i część wypoczynkową. 

Nieruchomość sprawdzi się świetnie dla jednej bądź dwóch rodzin. Zapraszam serdecznie na prezentację, jeśli czujesz, że wpasowuje się w wizję Twojego życia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre