Sprzedaż
454535
Dobra
(gm. Sędziejowice)
220 360 zł

Przedstawiam działkę na sprzedaż o powierzchni 1300 mkw z domem i budynkami gospodarczymi położoną we wsi Dobra, gmina Sędziejowice, województwo łódzkie.

Wieś oddalona jest jedyne 6 km od trasy S-8, dzięki której szybko można dostać się do większych miast: m in. do Sieradza czy Łodzi.

Jedyne 5 minut jazdy samochodem zajmie dojazd do Sędziejowic oraz 10 minut do Łasku, w których znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkole, szkoły oraz technikum rolnicze.

Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa. Działka usytuowana jest w malowniczym i pełnym spokoju miejscu. Jej wymiary to ok. 22 m szerokość i ok. 59 m długość.

W najbliższym otoczeniu znajdziemy wiele lasów. Aktywnych ucieszy możliwość spędzania czasu na boisku sportowym oraz placu zabaw. Doskonałą opcją spędzenia wolnego czasu są także wycieczki rowerowe oraz spacery

Dom można wykorzystać do całorocznego zamieszkania lub jako zabudowa letniskowa. Wybudowany został z cegły około 1920 roku. Wymieniono papę na dachu, dzięki czemu dom jest szczelny i odporny na wilgoć. Dotychczasowo do ogrzewania był wykorzystywany piec na węgiel. Ze względu na wymagany remont, brak ocieplenia i drewniane okna można skorzystać z dofinansowania mającego na celu termomodernizację budynku – z programu Czyste Powietrze.

Działka wyposażona jest w prąd oraz studnię, z której dzięki montowanej pompie otrzymamy wodę na cele ogrodowe. Istnieje również możliwość podłączenia się do wodociągu znajdującego się w drodze przed działką. 

Nieruchomość nie jest zadłużona, nie posiada też hipoteki.

Na działce stoi drewniana stodoła wprowadzająca cudowny sielski klimat.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji na żywo, aby móc w pełni poczuć potencjał tego miejsca i stworzyć idealne warunki do życia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre