Sprzedaż
442442
ul. Powstańców Wielkopolskich
Łódź Stare Bałuty
(gm. Łódź)
373 360 zł

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,64m2 zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły z roku 1968 w dzielnicy Bałuty przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 4.

Mieszkanie składa się z:
salonu o powierzchni 17,50 m2
dwóch pokoi: 13,78 m2 i 8,67 m2
łazienki z WC o powierzchni 3,87 m2
kuchni o powierzchni 6,20 m2
przedpokoju o powierzchni 4,53 m2
balkonu
piwnicy

Mimo konieczności generalnego remontu, mieszkanie emanuje pozytywną „aurą” dzięki swojemu genialnemu układowi i wyjątkowej lokalizacji. Jest to miejsce, w którym po prostu czuje się dobrze – ma to „coś” w sobie.

Położone na spokojnym osiedlu, mieszkanie oferuje wiele udogodnień, takich jak bliskość szkoły, przychodni, przedszkola oraz możliwość korzystania z licznych ścieżek rowerowych i spacerowych.

W bliskiej odległości znajduje się Największy Kompleks Leśno-Rekreacyjny NA ZDROWIU, który obejmuje park, ogród botaniczny, ogród zoologiczny, tereny sportowe oraz rezerwat przyrody Polesie Konstantynowskie. Z drugiej strony, mieszkańcy mają łatwy dostęp do Centrum rozrywki i rekreacji Manufaktura, gdzie znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, a także kino, kręgielnia, ściana wspinaczkowa, fitness klub i skate park.

Mieszkanie posiada pełną własność z księgą wieczystą, nie jest zadłużone ani obciążone hipoteką. Czynsz wynosi około 560 zł miesięcznie. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu M3 w doskonałej lokalizacji blisko Manufaktury, nie zwlekaj! Umów się na prezentację i zarezerwuj tę wyjątkową nieruchomość już dziś.
W ofercie zostały wykorzystane zdjęcia z wizualizacji. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre