Sprzedaż
382855
Wola Wężykowa
(gm. Sędziejowice)
279 360 zł

Oferuję na sprzedaż działkę z domem i 2 budynkami gospodarczymi w Woli Wężykowej, powiat Łaski, gmina Sędziejowice, w pobliżu którego przepływa rzeka Grabia. To miejsce jest znakomite do wypoczynku, jak i całorocznego zamieszkania. 

Numer ewidencyjny działki o powierzchni 3012 mkw to 71/2. Wymiary działki: szerokość ok. 17m x długość ok. 177m. 

Nieruchomość została wybudowana w okolicach lat 50 i do tej pory była wykorzystywana od wiosny do jesieni. Działka i ogród są bardzo zadbane i posiadają wiele różnego rodzaju nasadzeń.

W oddalonych o 5 km Sędziejowicach znajdziemy supermarkety, przedszkole, szkoły jak i różnego typu punkty handlowo-usługowe. Niecałe 20 minut samochodem zajmie dojazd do Łasku lub Zduńskiej Woli, a w 50 minut przedostaniemy się do Łodzi.

Aktualnie dom przeszedł kilka modernizacji we wnętrzu. Wymienione instalację elektryczne, kanalizacyjne i hydrauliczne. Do pełnego wykorzystania w okresie zimowym można zastosować ogrzewanie, ponieważ budynek posiada 2 kominy.

Budynek o powierzchni użytkowej 68,7 mkw, którego wnętrze skrywa przestronne pomieszczenia. Wchodzimy do korytarza, z którego dalej przechodzimy do przedpokoju. Tutaj widnieją trzy odrębne wejścia do dyspozycji. Salon z aneksem kuchennym i dwa oddzielne pokoje, mniejszy oraz większy. Drewniane okna wychodzą na stronę północną i południową. Z korytarza dostaniemy się do łazienki, która ma podłączone wszelkie instalacje, a jej wnętrze pozostaje do dokończenia wedle upodobań. 

Pomieszczenia gospodarcze znajdujące się na podwórku mogą pełnić rolę przechowywania narzędzi oraz sprzętów. W pierwszym została zamontowana beczka, pod której strumieniem możemy orzeźwić się i oczyścić po pracach w ogrodzie. Drugie można przekształcić pod garaż rozbudowując wjazd dla auta.

Powierzchnia działki: 3012m2
Kształt działki: prostokąt ok. 17m x 177m
Droga dojazdowa: droga asfaltowa
Ogrodzenie działki: siatka
Woda: studnia
Prąd: na działce
Kanalizacja: szambo

Dzięki lokalizacji nieruchomość jest doskonałą oazą spokoju w otoczeniu natury. Dom nie jest całkowicie wyremontowany, wobec tego umożliwia właścicielom dokończenie i aranżacje wedle własnych potrzeb.

Obejrzyj nieruchomość na żywo, aby móc poczuć jej potencjał i stworzyć idealne miejsce do życia. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre