403 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż piękną, zabudowaną niewielkim domem działkę w Brzezinach przy ul. Wojska Polskiego. Działka ma powierzchnię 4 482 mkw, a znajdujący się na niej budynek ok 120 mkw. Nieruchomość daje możliwość zagospodarowania na kilka różnych sposobów.

Największym atutem nieruchomości jest przepięknie położona działka, której wielkość, kształt i uwarunkowania prawne dają multum możliwości. Położona jest kawałek od głównej drogi, dzięki czemu czujemy się dosłownie jak w parku narodowym. Wokół nas cisza, cień starych drzew i zapach przyrody. Działka ma ciekawą topografię terenu i bardzo dużo zieleni w postaci rabatek, mniejszych i większych krzewów i starego drzewostanu.

Uwarunkowania przepisów lokalnych dają możliwość podziału gruntu na dwie działki, a to otwiera inwestycyjny potencjał nieruchomości. Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza przeznaczenie gruntu jako tereny zabudowy letniskowej (z dopuszczalną funkcją mieszkalną) oraz usługi turystyczne. 

Wspomniany wcześniej dom to częściowo podpiwniczony budynek letniskowo-mieszkalny. Obecnie dom traktować należy raczej letniskowo. W tej formie wystarczy go lekko odświeżyć i spokojnie można cieszyć się tym, co oferuje. Jeśli ktoś chciałby potraktować go jako dom całoroczny, wypadałoby zrobić bardziej gruntowne odświeżenie i rozwiązać kwestię ogrzewania. Obecne jest ogrzewanie kominkowe wspomagane grzejnikami elektrycznymi. W skład budynku wchodzą:

PIWNICA:
– jedno pomieszczenie z miejscem na samochód
– kolejne pomieszczenie w formie składziku

PARTER:
– duży salon z kominkiem i antresolą
– duży taras z wyjściem z salonu
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka

PIĘTRO:
– mniejsza sypialnia
– większa sypialnia

Wchodząc do budynku znajdujemy się w korytarzu, który po kilku krokach płynnie przechodzi w duży i przestronny salon. W salonie czujemy się jak w letniej daczy, mając przed sobą wyjście na obszerny taras, kominek, a za plecami balkon z antresoli. Na parterze znajdziemy także przejście do kuchni, łazienki i jednej z sypialni.

Idąc drewnianymi schodkami na pierwsze piętro, dostajemy się do dwóch pozostałych sypialni. W jednej z nich znajdziemy dwa pojedyncze łóżka, a w drugiej podwójne łoże z baldachimem. 

Przebywając w domu odczuwamy wrażenie bardzo przytulnej i miłej w odbiorze przestrzeni.
 
Oczywiście pozostaje też opcja wyburzenia budynku i przeprowadzenia opisanego wyżej podziału gruntu, lub też wybudowania na całej działce większego domu mieszkalnego, willi lub budynku usługowego. W przypadku tej działki ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Zapraszam do kontaktu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre