440 360 zł

Sprzedam dom wolnostojący z toskańską duszą!
Nieruchomość leży we wsi Góry Prusinowskie, województwo łódzkie, powiat zduńskowolskigmina Szadek. Dom o powierzchni użytkowej 70 mkw  posadowiony jest na działce nr 76/2 mierzącej 1 hektar i 5 arów. Leży w odosobnionym miejscu, gdzie do Szadku mamy około 15 min jazdy samochodem, do Zduńskiej Woli 25 minut, natomiast do Łodzi jest 46 km. 

W skład nieruchomości wchodzą:

– salon (39 mkw)
– kuchnia (15 mkw)
– łazienka (7 mkw)
– hol (9 mkw) 

Dom  wybudowano w 1960 roku, natomiast w 2016 przeszedł gruntowny remont i rozbudowę. Zostało dobudowane piętro nad całą powierzchnią parteru, założono nowy dach z  blachodachówki. Wymieniono instalację wodną i elektryczną. Mimo, że dom nieruchomość jest na uboczu, to dojazd jest drogą asfaltową.
Materiał budowlany domu to cegła i kamień. Motyw kamienia przewija się wewnątrz budynku tworząc klimat włoskiego domu. Zastosowano ozdobne, ceglane łuki drzwiowe.
Tuż za drzwiami wejściowymi jest hol z ozdobnymi przejściami do wszystkich pomieszczeń. Z lewej strony wchodzimy do obszernej kuchni. Stylowy kredens oraz drewniany stół tworzą klimatyczne miejsce do przygotowywania posiłków oraz spożywania ich w towarzystwie całej rodziny.
Z kuchni przechodzimy do salonu. Jest doskonale doświetlony, dzięki oknom wychodzącym wprost na taras (ekspozycja południowa). 39 mkw daje nam możliwość stworzenia tutaj dodatkowego pomieszczenia, np. sypialnię. Dwie przeciwległe ściany wyłożone są białym kamieniem naturalnym, zabytkowe meble podkreślają unikatowy charakter domu.
Kolejne pomieszczenie to łazienka. Tu również jest kamień naturalny, duża wanna, owalna umywalka, fontanna wodna. Wisi Przepiękny stylowy żyrandol.
Z lewej strony od wejścia do domu, jest murowana przybudówka 20mkw, i jest tutaj także ogrzewanie podłogowe.

Właściciel dołożył wszelkich starań, aby Włochy, kraj, z którego pochodzi, przenieść choć odrobinę na polską wieś. 

Dom podłączony jest pod wodociąg miejski, zastosowano szambo, mamy tu ogrzewanie podłogowe, piec na ekogroszek. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona.

Na terenie działki są również murowane budynki gospodarcze. Stodoła murowana, stodoła drewniana, obora murowana i garaż pod wspólnym dachem.
Za podwórkiem rozciągają się użytki gruntowe, które oznaczone są następującymi symbolami: R (rolna) III b, Ps (pastwiska) III, Ps (pastwiska) IV, Ps (pastwiska) V, B-R V (rolna zabudowana). 

Dom na polskiej wsi z włoskim klimatem, dużą przestrzenią  wokół, z dala od miejskiego hałasu. Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie oprowadzę Cię po nieruchomości, opowiem o historii posiadłości, porozmawiamy o zakupie!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre