Sprzedaż
350790
Leśnica
(gm. Wodzierady)
390 360 zł

Zapraszamy do odkrycia magicznej działki o powierzchni 18144 m², gdzie przyroda tańczy w harmonii z marzeniami. To miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a serce bije zgodnie z rytmem natury.

Nieruchomość znajduje się w Leśnicy gm. Wodzierady. Działka posiada MPZP – numer uchwały XLII/422/2018, oznaczenie terenu 8MNL, 3R, 4RZ.
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z dwoma KW.

Część gruntu około 1870m² o wymiarach 20 x 94 m jest idealna pod zabudowę. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ta część przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i rekreację indywidualną. Plan przewiduje budowę budynków do dwóch kondygnacji nadziemnych o maksymalnej wysokości 10 m. 

Pozostały obszar o wymiarach około 42 x 390 m pozostaje jako teren rolny.

To miejsce daje możliwość spełnienia Twoich planów budowy domu oraz zachowania naturalnego charakteru terenu.

Łatwy Dostęp, Cicha Okolica

Przedszkole, szkoła podstawowa oraz miejsca do rekreacji jest w zasięgu 1,5 – 2 km. Ośrodek zdrowia około 3 km. Najbliższy sklep spożywczo-przemysłowy zaledwie 850 m, Dino 2,5 km.

Działka ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. 

Do nieruchomości doprowadzony jest prąd, natomiast wodociąg jest w drodze.

Otaczająca niska zabudowa i bogata roślinność tworzą atmosferę spokoju i naturalnej harmonii. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą i prostotę życia.

Jeśli serce Cię tam prowadzi, skontaktuj się z nami, aby zgłębić tajemnice tego magicznego zakątka i rozpocząć podróż w stronę swoich najskrytszych marzeń!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre