Sprzedaż
347732
ul. Gabrieli Zapolskiej
Łódź Dąbrowa
(gm. Łódź-Górna)
340 360 zł

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw. Lokal położony jest na parterze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na Dąbrowie przy ulicy Zapolskiej 72a.

W skład nieruchomości wchodzą:

  • pokój
  • pokój
  • przedpokój
  • kuchnia
  • łazienka z wc
  • komórka lokatorska

Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, co daje wiele możliwości wykorzystania przestrzeni tak, aby dostosować ją do każdego z domowników. Przeznaczone jest do własnej aranżacji, co przy odrobinie pomysłowości pozwoli na stworzenie tutaj przytulnego i klimatycznego gniazdka.

Po wejściu do mieszkania mamy bardzo funkcjonalny przedpokój w kształcie litery „L”, w którym świetnie pomieści się kilka rozwiązań zabudowy stolarskiej do przechowywania.

Łazienka znajduje się po lewej stronie od wejścia. Pomimo niewielkiego metrażu prostokątny układ pomieszczenia daje wiele możliwości aranżacji tak, aby wykorzystać maksymalnie jej przestrzeń do stworzenia komfortowego miejsca relaksu.

W dalszej części znajduje się bardzo ustawna kuchnia, a jej atutem jest duże okno, które świetnie doświetla pomieszczenie. To powoduje, że każde przygotowanie posiłku stanie się prawdziwą przyjemnością. Kuchnia to przecież serce każdego domu, a w tej zapewne będą rodziły się wspaniałe wspomnienia.

Mniejszy pokój na planie kwadratu to idealna przestrzeń do stworzenia miejsca wieczornego odpoczynku i strefy snu lub pokoju dla najmłodszych. Idealnie też sprawdzi się jako pokój do pracy czy kameralne biuro. 

Większy pokój to bardzo ustawny prostokąt. Dzięki temu, że jest dość duży, daje możliwość podzielenia go na kilka stref, m.in.: odpoczynku z kanapą i telewizorem oraz na część jadalnianą. Tak duże możliwości daje nam fakt, że w mieszkaniu nie ma balkonu i nie musimy się martwić zastawieniem jego drzwi.

Blok położony jest w głębi osiedla, z dala od ruchliwych ulic – to okolica ciszy i spokoju. Za oknami w sezonie letnim kwitnie dużo pięknej roślinności. Chodniki oraz części wspólne osiedla ją zadbane.

Mieszkanie zlokalizowane jest w świetnym punkcie, gdzie cisza i spokój nie wyklucza bliskości komunikacji miejskiej, szkół, czy dużego targowiska lub punktu handlowego, który jest na wyciągnięcie ręki.

Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi na osiedlu otoczonym zielenią, gdzie jest spokojnie, ale równocześnie ta lokalizacja gwarantuje Ci bliskości wszystkich udogodnień, jakie daje życie w dużym mieście – to właśnie znalazłeś swój wymarzony punkt na mapie miasta Łodzi. Dlatego nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre