Sprzedaż
340955
gm. Wartkowice
(pow. poddębicki)
219 360 zł

Jeśli jesteś wielbicielem natury, to miejsce stworzone jest dla Ciebie. Na sprzedaż zagospodarowana działka z domkiem holenderskim.

Nieruchomość o powierzchni 3733 mkw położona jest w miejscowości Kiki. Jest to wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, w gminie Wartkowice.

Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.
– do centrum Łodzi jest ok.65km
– do term w Poddębicach ok. 19km
– do Łęczycy ok.17km
– do Term w Uniejowie ok. 16km

Numer działki 29/5, obręb 10.Do działki została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy o treści: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działa jest oddalona od głównej ulicy, dojazd jest drogą gruntową utwardzoną. Prąd, studnia i szambo znajdują się na działce.

Działka jest ogrodzona i zagospodarowana drzewami owocowymi i iglastymi, na działce znajduje się dom holenderski, w którym znajdziemy:
– salon 
– aneks kuchenny 
– 3 sypialnie 
– łazienka z prysznicem
– osobne WC
Do domku dobudowany jest duży taras zadaszony.

Dookoła działki znajduje się zabudowa jednorodzinna i rekreacyjna. Część sąsiadów mieszka na stałe w domach całorocznych. W okolicy znajdują się piękne lasy – idealne dla grzybiarzy,

Jeśli szukasz cichej, spokojnej okolicy z lasem w pobliżu – to jest to idealne miejsce dla Ciebie na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Działka na której możesz zbudować dom swoich marzeń i zamieszkać. Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pokażę Ci nieruchomość na żywo.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre