Sprzedaż
2400360
Stryków
(gm. Stryków)
2 400 360 zł

Z radością przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną, która obiecuje szybki zwrot z inwestycji. Przedmiotem naszego zainteresowania jest obiekt handlowo-magazynowy zlokalizowany przy ul. Kolejowej 30, praktycznie w samym sercu Strykowa. To miejsce oferuje nie tylko bliskość parku miejskiego (600 m) i supermarketu (700 m), ale także doskonałe połączenie z autostradą, co sprawia, że logistyka staje się niezwykle efektywna.

Nieruchomość składa się z przestronnej hali magazynowej o powierzchni 400 mkw, wraz z zapleczem socjalno-biurowym. Obecnie pełni funkcję hurtowni pasz i nawozów, generując szacowany zysk w wysokości 35 000 zł miesięcznie. Warto zauważyć, że istnieje możliwość kontynuacji obecnej działalności, a Właściciele są gotowi przekazać swoją wiedzę i pomóc w procesie adaptacji biznesu za dodatkową opłatą.

Hala magazynowa charakteryzuje się wysokością 7 m i dwoma wjazdami, a solidna konstrukcja murowana, z umieszczonymi co 4 m słupami, zapewnia niezawodność i trwałość.

Dodatkowym atutem jest murowany młyn z rampą, który można przekształcić na przykład w restaurację, salę imprezową, magazyn lub kwatery pracownicze. Dzięki dużej przestrzeni i możliwości wydzielenia antresoli na każdym z czterech pięter, nieruchomość ta ma ogromny potencjał.

Całość osadzona jest na działce o powierzchni 1825 mkw, utwardzonej kostką, przygotowanej na wjazdy samochodów ciężarowych. W tylnej części znajduje się blaszany garaż.

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą, wolna od zadłużeń i hipoteki. Wszystkie niezbędne media (woda, prąd, kanalizacja i gaz) są miejskie.

Jeśli poszukujesz bezpiecznej lokaty kapitału, która zapewni od pierwszego dnia stałe zyski, ta oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre