Przytulne mieszkanie z miejscem postojowym na zamykanym podwórku.
Przestronna kawalerka, w kameralnym bloku na Teofilowie przemysłowym
Na niecałych 32 m² znajdują się:
✨ salon z aneksem kuchennym,
?️ salon, z przestrzenią sypialnianą
? osobna łazienka,
Mieszkanie mieści się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku z cegły – solidna konstrukcja, cisza i spokój.
? Lokalizacja:
– 3km m od Manufaktury,
– 800 m od ul. Aleksandrowskiej, przystanków tramwajowych
– Przystanek autobusowy pod blokiem
Idealne miejsce dla studentów, par lub osób pracujących w centrum.
? Koszty:
– czynsz najmu: 1650 zł/mies.
– opłaty dodatkowe: 500 zł/mies. (w tym: administracja 400 zł, prąd 100zł)
➡️ Łącznie: 2150 zł/mies. (wszystko w cenie!)
– kaucja: 2000 zł
– najem długoterminowy
BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY
Zadzwoń i umów się na prezentację – zdjęcia nie oddają klimatu tego miejsca!